Vastuvõtt

Spetsialiseerumised

Kujundajad nuputavad päevast päeva, mismoodi inimeste elu ja keskkonda mugavamaks, paremaks ja kaunimaks teha, kuidas väheste vahenditega saavutada võimsaid tulemusi.


Tartu Kunstikoolis saab kujundaja erialal spetsialiseeruda nelja erinevasse suunda. Meil on võimalik õppida nii põhihariduse kui ka keskhariduse baasil. Lisaks pakume võimalust ennast täiendada jätkuõppes. 

Põhihariduse baasil saab õppida dekoraatoriks, kujundusgraafikuks ning 3D kunstnik-kujundajaks. 

Keskhariduse baasil saab õppida stilistiks, kujundusgraafikuks ning 3D kunstnik-kujundajaks. 

Eelnev kunstikogemus pole tähtis - peamine on see, et oled ise uudishimulik ja avatud ning suudad juurelda, analüüsida, mõelda. Tartu Kunstikool ongi koht õppimiseks ja avastamiseks! 

Allpool saad end meie spetsialiseerumistega täpsemalt kurssi viia.

disainKUVA

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpe, 2. taseÕppevormSatsionaarneEeldus alustamiseksPuuduvadÕppeaeg1 aasta

KUVA ehk kutsevalikuaasta

KUVA õppekava on II taseme kutseõpe. Õppesse asumisel eelnevat haridusnõuet ei ole.

Tartu Kunstikool võtab õpilasi vastu KUVA õppesse kahel õppeaastal 2021/22 ja 2022/23. Õppida on võimalik kahel erineval õppekaval, millest üks on loodud muu emakeelega õppijale, kes vajab eestikeelsesse disainivaldkonna tasemeõppesse sisenemisel keeleoskuste arendamist.

KUVA õpe koosneb individuaalse õpiplaani koostamisest, suhtlemise alustest, praktikast ettevõttes, õpitöötubadest, üldkunsti valikainetest, maalipraktikast, digiportfoolio koostamisest, kujundusprogrammide algõppest, taaskasutusdisaini õppest ja tiimiprojektist.

KUVA õppe rakenduskava (30/60 EKAP) leiad SIIT.  Loe projektist lähemalt SIIT.

Täpsem info: juta.vallikivi@tartukunstikool.ee