Vastuvõtt

Sisseastumine kutsevaliku õppesse

Kandideerimine ilma haridusnõudeta kutsevaliku õppekavale (II taseme kutseõpe). Õppesse on võimalik astuda nii Tallinnas kui Tartus.

Kutsevaliku õppekavale toimub vabade õppekohtade olemasolul aastaringne vastuvõtt. 2024 suvel lõpetavasse gruppi enam õpilasi juurde ei võeta. Uus grupp avatakse 2024 septembris, kandideerimine avaneb peagi, kevadel 2024.

Sisseastumiseks on vaja täita ankeet, mis on kooli kodulehel aastaringselt kättesaadav (ankeet ilmub kodulehele peagi). Ankeedi põhjal hinnatakse kandidaadi sobivust kutsevaliku õppekava sihtrühmaga ning valitakse kandidaadid vestlusvooru grupivestlustele.

Vastu võetakse kaks gruppi, kokku 30 õpilast:

• 15 õppijat võetakse 30 EKAP õppekavale, õppetöö kestus 6 kuud, õppe asukoht Tartu
  • 15 õppijat võetakse 60 EKAP õppekavale, õppetöö kestus 10 kuud ja õpe võimaldab eesti keele ja kultuuri õpet, õppe asukoht Tallinn

Õppetöö algab mõlemal grupil 02.09.2024.

Vastu võetakse kaks gruppi, kokku 30 õpilast:

Õppetöö algab mõlemal grupil 02.09.2024.