Koolielu

Toitlustamine

Tartu Kunstikooli õpilased saavad üldhariduskoolidega samadel alustel koolilõunat ja koolipiima.

Koolipäevadel jagatakse PHB õpilastele talongid, mille esitamisel on riigi poolt kompenseeritud 1€ lõunasöögi eest + koolipiim või keefir. Kui koolil on koolilõuna eelarves vahendeid, suunatakse see õpilasteni. Koolilõuna võimalik suurem kompenseerimine vaadatakse üle iga kuu lõpus ning õpilasi teavitatakse sellest nädalakirjas ja infominutitel.

Tartu Kõrgema Kunstikooli Pallas kohvik on avatud tööpäeviti 9-14.

Talongid kehtivad maksevahendina ka Kastani tn asuvas kohvikus "LunchTime & Catering".

Tartu Kõrgema Kunstikooli Pallas kohvik on avatud tööpäeviti 9-14.