Tartu Kunstikool

Üldinfo
  • Eha 41, Tartu 50103

  • +372 5334 1545

  • EHA ÕPPEHOONE: E; K; R 8:45-19:00; T; N 8:45-21:00 | APT RUUMID: E-R 8 - 19.00

Parkimine

Tartu Kunstikool ei oma õpilastele eraldatud parkimiskohti.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppestruktuur Kursusejuhendajad Töötajad Sotsiaalpedagoogid Koolipidaja

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Kadi Kreis

Direktor
+372 5332 0357
kadi.kreis@tartukunstikool.ee

Vastuvõtuaeg:

E 9.00-10.00
eelneva kokkulepe alusel meili teel

Roosi Nemliher

Õppejuht
+372 5306 4375
roosi.nemliher@tartukunstikool.ee

Lisainformatsioon: 

Osalen kuni 30.04.2024 Haridusjuhtide praktikaprogrammis. Olen koolist eemal ning kirjadele ei vasta. Pakiliste küsimustega pöördu palun tk [at] tartukunstikool.ee.

Õpetajad (56)

Maire Aarsalu

Õpetaja
maire.aarsalu@tartukunstikool.ee


Marina Aleksejeva

Õpetaja
marina.aleksejeva@tartukunstikool.ee


Kadi Berlokko

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
kadi.berlokko@tartukunstikool.ee


Vladimir Brovin

Õpetaja
vladimir.brovin@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

Õpetaja
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Triinu Heinsoo

Õpetaja
triinu.heinsoo@tartukunstikool.ee


Merille Hommik

Õpetaja
merille.hommik@tartukunstikool.ee


Urmet Ivask (CV)

Õpetaja
urmet.ivask@tartukunstikool.ee


Deniss Jeršov

Õpetaja
deniss.jershov@tartukunstikool.ee


Kerttu Inger Kail

Õpetaja
kerttu.kail@tartukunstikool.ee


Kalli Kalde

Õpetaja
kalli.kalde@tartukunstikool.ee


Mette Mari Kaljas

Õpetaja
mette.kaljas@tartukunstikool.ee


Aigi Kallaste

Õpetaja
aigi.kallaste@tartukunstikool.ee


Lauris Kaplinski

Õpetaja
lauris.kaplinski@tartukunstikool.ee


Merit Karise

Õpetaja
merit.karise@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

Õpetaja
+372 53083325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

Õpetaja
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Veiko Klemmer

Õpetaja
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Tõnis Kriisa

Õpetaja
tonis.kriisa@tartukunstikool.ee


Peeter Krosmann

Õpetaja
peeter.krosmann@tartukunstikool.ee


Kristiina Krüspan

Õpetaja
kristiina.kruspan@tartukunstikool.ee


Rünno Kulver

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
rynno.kulver@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

Õpetaja
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

Õpetaja
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Levar Lõhmus

Õpetaja
levar.lohmus@tartukunstikool.ee


Rein Maantoa

Õpetaja
rein.maantoa@tartukunstikool.ee


Zeinäb Mirzojeva

Õpetaja
zeinab.mirzojeva@tartukunstikool.ee


Ode Oras

Õpetaja
ode.oras@tartukunstikool.ee


Anna Otsolainen

Õpetaja
anna.otsolainen@tartukunstikool.ee


Kersti Papson

Õpetaja
kersti.papson@tartukunstikool.ee


Leili Parhomenko

Õpetaja
leili.parhomenko@tartukunstikool.ee


Julia Paštšuk

Õpetaja
julia.pastsuk@tartukunstikool.ee


Marta Peebo

Õpetaja
marta.peebo@tartukunstikool.ee


Ander Peedumäe

Õpetaja
ander.peedumae@tartukunstikool.ee


Eke Pernik

Õpetaja
eke.pernik@tartukunstikool.ee


Grete Pertel

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
grete.pertel@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

Õpetaja
eva.pettai@tartukunstikool.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Koen Planken

Õpetaja
koen.planken@tartukunstikool.ee


Liivika Põvat-Straus

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
liivika.straus@tartukunstikool.ee


Gris-Markus Reinesberg

Õpetaja
gris.reinesberg@tartukunstikool.ee


Anne Rudanovski

Õpetaja
anne.rudanovski@tartukunstikool.ee


Roland Seer

Õpetaja
roland.seer@tartukunstikool.ee


Eva Sepping

Õpetaja
eva.sepping@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein (CV)

Õpetaja
+372 5662 9959
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Rauno Teider

Õpetaja
rauno.teider@tartukunstikool.ee


Rein Tikk

Õpetaja
rein.tikk@tartukunstikool.ee


Zhanna Toht

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
zhanna.toht@tartukunstikool.ee


Tiina Unt

Õpetaja
tiina.unt@tartukunstikool.ee


Kairit Usk

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
kairit.usk@tartukunstikool.ee


Hillar Uudevald

Õpetaja
hillar.uudevald@tartukunstikool.ee


Johanna Maria Vallikivi

Õpetaja
johannamaria.vallikivi@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

Õpetaja
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Eveli Varik

Õpetaja
eveli.varik@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

Õpetaja
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Jan Lucas Videvik

Õpetaja
jan.videvik@tartukunstikool.ee


Udo Vool

Õpetaja
udo.vool@tartukunstikool.ee

Õppestruktuur (9)

Edith Hermann

Raamatukogu juhataja
edith.hermann@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

5. taseme kunstnik-kujundaja õppekava juht ja haridustehnoloog
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Madis Nurms

Stilistide ja dekoraatorite erialajuht
+372 5621 3026
madis.nurms@tartukunstikool.ee


Janika Nõmmela

Kujundusgraafika erialajuht
+372 5621 3025
janika.nommela@tartukunstikool.ee


Piret Paluteder

Praktikate koordinaator
+372 56213027
piret.paluteder@tartukunstikool.ee


Janika Press

Raamatukogu hoidja
janika.press@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

Õppenõustaja
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 9.00-13.00
Eha tn 41, IV korrus

Siim Soonsein (CV)

3D erialajuht
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Gerli Tumm

Õppesekretär-juhiabi
+372 53341545
gerli.tumm@tartukunstikool.ee

Kursusejuhendajad (14)

Anton Aunma

1 3D PHB-A; 1 kuj PHB-A; 3 kuj KHB; 3 kuj PHB
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Vladimir Brovin

DisainKUVA grupp
vladimir.brovin@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

2 3D KHB; 2 kuj KHB
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Deniss Jeršov

1 kuj PHB-D
deniss.jershov@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

1 3D KHB; 1 kuj KHB; 1 stil KHB
+372 5308 3325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

Töökohapõhised 5. kutseõppe taseme õppurid
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Veiko Klemmer

3 3D KHB; 3 stil KHB
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

2 3D PHB; 2 dek PHB; 2 kuj PHB
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Zeinäb Mirzojeva

2 stil KHB
zeinab.mirzojeva@tartukunstikool.ee


Anna Otsolainen

1 3D PHB-1; 1 dek PHB
anna.otsolainen@tartukunstikool.ee


Julia Paštšuk

DisainKUVA ukrainlaste grupp
julia.pastsuk@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

4 3D PHB; 4 dek PHB; 4 kuj PHB
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

Kunstnik-kujundaja jätkuõppe grupp
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

3 3D PHB; 3 dek PHB
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee

Töötajad (19)

Maria Kiisküla

Projektijuht
maria.kiiskula@tartukunstikool.ee


Elika Kiilo-Kulpsoo

Õppelogistik
+372 5682 3345
elika.kiilo@tartukunstikool.ee


Jaanus Laas

Finantsjuht
jaanus.laas@tartukunstikool.ee


Aija Landõr

Kooli meditsiinitöötaja
52 29700

Lisainformatsioon: 

Raatuse Tervisekeskuses (Raatuse 21) kabinet 416

Vastuvõtuaeg:

E 13-15
T 12-14
R 13-15

Ave Leek

Rahvusvahelise koostöö koordinaator
+372 5333 5088
ave.leek@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

Haldusjuht
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Einar Lest

IT spetsialist
56224932
einar.lest@tartukunstikool.ee


Mirjam Ruth Loide

Administraator-meister
mirjam.loide@tartukunstikool.ee


Jelena Petrova

Koristaja
jelena.petrova@tartukunstikool.ee


Hanna Sammel

Administraator
hanna.sammel@tartukunstikool.ee


Karl Aleksander Sloog

IT spetsialist
5887 8669
karl.sloog@tartukunstikool.ee


Anneli Tarto

Õpirände koordinaator
53495457
anneli.tarto@tartukunstikool.ee


Anu-Kristel Unt

Projektijuht
anu.unt@tartukunstikool.ee


Tiina Unt

Meister
tiina.unt@tartukunstikool.ee


Asko Uri

Projektijuht
asko.uri@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

Arendusprojektide koordinaator
Projektijuht
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Anni Vanin

Tallinna Ukraina õppegrupi projektijuht
anni.vanin@tartukunstikool.ee


Madleen Vapper

Kommunikatsioonijuht
+372 56844541
madleen.vapper@tartukunstikool.ee


Maili Villik-Toover

Koristaja
maili.villik@tartukunstikool.ee

Sotsiaalpedagoogid (3)

Anton Aunma

Sotsiaalpedagoog
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee

Vastuvõtuaeg:

N, R

Jelena Nikitina

Sotsiaalpedagoog
jelena.nikitina@tartukunstikool.ee

Lisainformatsioon: 

ka vene keelne nõustamine

/vanemapuhkusel!

Vastuvõtuaeg:

E, T

Kristina Timmusk

Sotsiaalpedagoog
56915175
kristina.timmusk@tartukunstikool.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K
Koolipidaja (3)

Ülle Laas

Koolipidaja esindaja
ulle.laas@hm.ee

Lisainformatsioon: 

täiendamisel


Hille Voolaid

Korruptsiooniennetus
hille.voolaid@hm.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

Õppeasutuse järelvalve
7350 222
hm@hm.ee

Tartu Kunstikool

Üldinfo
  • Eha 41, Tartu 50103

  • +372 5334 1545

  • EHA ÕPPEHOONE: E; K; R 8:45-19:00; T; N 8:45-21:00 | APT RUUMID: E-R 8 - 19.00

Parkimine

Tartu Kunstikool ei oma õpilastele eraldatud parkimiskohti.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.