Vilistlased

Filtreeri

 
2021. aasta lõpetajad

Valeria Davõdov

3D kunstnik-kujundaja


Johannes-Reginald Jaagomann

3D kunstnik-kujundaja


Johanna Jakobson

3D kunstnik-kujundaja


Kalle Kotter

3D kunstnik-kujundaja


Valter Paats

3D kunstnik-kujundaja


Maarja Rebane

3D kunstnik-kujundaja


Valter Sarapuu

3D kunstnik-kujundaja


Carol Schults

3D kunstnik-kujundaja


Silver Anniko

3D kunstnik-kujundaja


Kersti Kalmus

3D kunstnik-kujundaja


Marko Korbun

3D kunstnik-kujundaja


Kersti Mölder

3D kunstnik-kujundaja


Markkus Pekkenen

3D kunstnik-kujundaja


Kairi Pärnamägi

3D kunstnik-kujundaja


Silver Rannak

3D kunstnik-kujundaja


Helari Vals

3D kunstnik-kujundaja


Äli Väljaotsa

3D kunstnik-kujundaja


Pilleriin Kreek

Dekoraator


Anne Lattik

Dekoraator


Mailiis Noorkõiv

Dekoraator


Liisa Nurme

Dekoraator


Signe Oidekivi

Dekoraator


Kätriin Säde

Dekoraator


Merete-Lisette Tenno

Dekoraator


Paulina Belik

Kujundusgraafik


Daria Belova

Kujundusgraafik


Kristin Kaldam

Kujundusgraafik


Mette Mari Kaljas

Kujundusgraafik


Iren Kutkina

Kujundusgraafik


Kirsi Mari Mändla

Kujundusgraafik


Heidi-Lii Rikken

Kujundusgraafik


Iiris Tisler

Kujundusgraafik


Ats Õispuu

Kujundusgraafik


Grete-Ly Teeväli

Kujundusgraafik


Kaisa Benga

Kujundusgraafik


Vanessa Järv

Kujundusgraafik


Kati Kaeramaa

Kujundusgraafik


Liina-Mai Kaunissaare

Kujundusgraafik


Katre Kiidron

Kujundusgraafik


Sirle Kisla

Kujundusgraafik


Elisabeth Lempu

Kujundusgraafik


Adrian Lillemets

Kujundusgraafik


Ronald Must

Kujundusgraafik


Aulis Puri

Kujundusgraafik


Reelika Raudsepp

Kujundusgraafik


Virgylia Soosaar

Kujundusgraafik


Deniss Vorobjov

Kujundusgraafik


Helen Elbrecht

Stilist


Mattias Reinula

Stilist


Marko Ala

KUKU, dekoraator


Indrek Tali

KUKU, 3D


Joonas Torim

KUKU, dekoraator


Kristin Juurmaa

KUKU, kujundusgraafik


Kelly Lepind

KUKU, 3D


Elis Mets

KUKU, kujundusgraafik


Kerttu Mölder

KUKU, dekoraator


Patrik Org

KUKU, kujundusgraafik


Mai Triin Puström

KUKU, kujundusgraafik


Reelika Tooming

KUKU, illustraator


Roland Jaagomann

KUKU, kujundusgraafik


Kairi Kullasepp

KUKU, kujundusgraafik


Kalle Paalits

KUKU, kujundusgraafik


Anu Taur

KUKU, kujundusgraafik


Keijo Kraus

KUKU, kujundusgraafik

2020. aasta lõpetajad

Anna-Maria Aaso

Kujundusgraafik


Karola Ainsar

Kujundusgraafik


Ursula Ainso

Stilist


Rain Avarmaa

3D kunstnik-kujundaja


Anastasia Cheberya

Stilist


Eliise Endemann

Kujundusgraafik


Polina Fedulova

Kujundusgraafik


Inga Gussarova

Kujundusgraafik


Henri Oliver Haljasoks

3D kunstnik-kujundaja


Heidi Hmelnitski

Kujundusgraafik


Marta Jahhu

Kujundusgraafik


Regina Junkina

Kujundusgraafik


Eneli Juuse

Dekoraator


Janett Juuse

Stilist


Kaili Kalle-Soe

Kujundusgraafik


Gerli Kram

3D kunstnik-kujundaja


Mari Laar

Kujundusgraafik


Kelly Lepind

3D kunstnik-kujundaja


Reimo Luik

3D modelleerija-visualiseerija


Johanna Martins

Kujundusgraafik


Elis Mets

Kujundusgraafik


Johanna Mägi

Kujundusgraafik


Pille-Riin Mägimets

Stilist


Kerttu Mölder

Dekoraator


Patrik Org

Kujundusgraafik


Gerta Pall

Stilist


Enelin Pedak

Kujundusgraafik


Jüri Pikas

3D kujundaja


Mai Triin Puström

Kujundusgraafik


Martin Põllusaar

Kujundusgraafik


Sandra Pääsik

Dekoraator-stilist


Johanna Rannu

Kujundusgraafik


Demi-Maria Reintam

Dekoraator


Helin-Helle Ristimäe

Stilist


Rasmus Roos

Kujundusgraafik


Sirel Saad

Stilist


Angelica Angel Saarna

Stilist


Jessica Saia

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Laura-Mai Schults

Dekoraator


Carol Soovik

Kujundusgraafik


Annika Tabur

3D kujundaja


Brit Tammeleht

Stilist


Kaja Tilga

Stilist


Jelena Trofimova

Dekoraator


Agve Urm

Kujundaja


Raido Vagula

Kujundusgraafik


August Varustin

3D kunstnik-kujundaja


Roman Verlin

3D kujundaja


Brigita Värnik

3D kujundaja


Grete Laidi Aarsalu

CODE


Kevin Gerhard Gavrilov

CODE


Lovisa Anetta Marcella Lilles

CODE


Karl Meentalo

CODE


Rainis Puusepp

CODE


Elisabet Põldmaa

CODE


Jaak Püss

CODE


Eleri Salu

CODE


Martin Vilu

CODE

2019. aasta lõpetajad

Marleen Eino

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Jana Halvita

Kujundaja


Olga Hoch

Dekoraator-stilist


Liisa Hämäläinen

Dekoraator-stilist


Kertu Jaik

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Jane Jürman

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Birgit Kaleva

Dekoraator-stilist


Aigi Kallaste

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kati Kekkonen

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Berta Kelder

Dekoraator-stilist


Geiti Kikerpill

Dekoraator


Joonas Kirsipuu

3D kunstnik-kujundaja


Elisa Maria Kivimägi

Kujundusgraafik


Johanna Klaar

Dekoraator-stilist


Anne Mari Kotov

Kujundusgraafik


Marilin Kotsar

Dekoraator


Hedi Kuhi

Dekoraator-stilist


Mariliis Kütt

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Sander Lillo

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Zeinäb Mirzojeva

Dekoraator-stilist


Ketter Mägi

Kujundusgraafik


Olivia Müller-Mölder

Kujundusgraafik


Konstantin Notberg

3D kunstnik-kujundaja


Paula Pakk

Dekoraator


Merili Pappel

Dekoraator


Taavi Pint

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Jane Piiritalu

Kujundusgraafik


Andra Rahe

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Lisann Salujõe

Dekoraator-stilist


Riina Tänna

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Birgit Uueni

Dekoraator-stilist


Vivian Varik

Dekoraator


Marie Elisabeth Vabamägi

Kujundaja küljendaja


Janno Visnap

3D modelleerija-visualiseerija


Anastasiia Volobuieva

Kujundusgraafik

2018. aasta lõpetajad

Anastassia Imatra

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Mark Liechti

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Karin Maranik

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kadi Punnisk

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Maria Adelina Põhjala

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Margus Teska

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Helena Hanna Maija Aadli

Dekoraator-stilist


Diana Michelson

Dekoraator-stilist


Sameliina Paurson

Dekoraator-stilist


Helena Tammesalu

Dekoraator-stilist


Birgit Tull

Dekoraator-stilist


Lisanna Unt

Dekoraator-stilist


Iris Allese

Kujundaja


Markus Orgusaar

Kujundaja


Valeria Potjava

Kujundaja


Siiri Mari Tellervo Hyttinen

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Allan Jõe

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Mari-Liis Järg

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Erelin Kallas

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Carmen Kirst

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Eva Krivonogova

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Andrei Kupjanski

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kristine Laurits

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Triin Linnaks

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Mait Luidalepp

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Nele Luik

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Evelin Lumi

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Aksel Lõbu

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Teevi Pihlak

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Mai Raet

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Siiri Tarrikas

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Helen Bondarev

Dekoraator-stilist


Kristin Kurs

Dekoraator-stilist


Ketter Laurits

Dekoraator-stilist


Anna-Liisa Palok

Dekoraator-stilist


Julia Paštšuk

Dekoraator-stilist


Liisi Raa

Dekoraator-stilist


Signe Varik

Dekoraator-stilist


Elisabeth Harkmann

Dekoraator-stilist


Meelika Kaarna

3D modelleerija


Epp Katus

Illustraator


Kristiina Klaan

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Martin Lazarev

Kujundusgraafik


Katrin Roots

Dekoraator-stilist


Helerin Rückenberg

Dekoraator-stilist


Sirje Piir

3D modelleerija-visualiseerija


Sirli Saarik

Dekoraator-stilist


Liisbet Saue

Stilist


Greete Sütt

Dekoraator-stilist

2017. aasta lõpetajad

Meelika Kaarna

3D modelleerija-visualiseerija


Eik Kobrand

3D modelleerija-visualiseerija


Reino Meensalu

3D modelleerija-visualiseerija


Maiu Niineste

3D modelleerija-visualiseerija


Merle Palk

3D modelleerija-visualiseerija


Sylvia Renate Prass

3D modelleerija-visualiseerija


Karoli Saar

3D modelleerija-visualiseerija


Külli Sari

3D modelleerija-visualiseerija


Nathan Ra Vaino

Kujundaja


Age Uibo

Dekoraator-stilist


Gerda Nurk

Dekoraator-stilist


Kertu Rannula

Dekoraator-stilist


Bibi Soosalu

Dekoraator-stilist


Maarja Tein

Dekoraator-stilist


Jaan Tover

Dekoraator-stilist


Evelina Nuusberg

Illustraator


Silver Kontus

Illustraator


Taavi Kärner

Illustraator


Kassandra Oras

Illustraator


Sven Orav

Illustraator


Joosep Sepp

Illustraator


Jelizaveta Voitehhovitš

Illustraator


Fatima Susanna Dominguez Ortiz

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kaisa Hurt

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Merli Kroon

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Victoria Saluste

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Jaagup Susi

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Ingrid Aloe

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Maret Reimann

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kaile Tuvi

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Pärtel Vissak

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kadri Kaarlõp

Kunstnik-kujundaja


Taavi Kask

Kunstnik-kujundaja


Madli Kiri

Kunstnik-kujundaja


Katrin Kisand

Kunstnik-kujundaja


Kätlin Nurm

Kunstnik-kujundaja


Kristel Roog

Kunstnik-kujundaja


Virgylia Soosaar

Kunstnik-kujundaja


Maria Välja

Kunstnik-kujundaja

2016. aasta lõpetajad

Margus Kiis

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Miiko Kottise

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Lea Malin

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Merike Olesk

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Triinu Paabut

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Helena Semm

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Anna Toots

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kati Velner

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Katre Salu

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Eero Tamm

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Hendrik Alla

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Marcus Arula

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Sigrid Liira

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Toomas Loide

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Eva-Laura Parel

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Eleri Porroson

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Tiit Pähnapuu

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Grete-Mai Bauvald

Dekoraator-stilist


Keiu Kaur

Dekoraator-stilist


Heidi Laanes

Dekoraator-stilist


Juta Madli Laur

Dekoraator-stilist


Heilika Peterson

Dekoraator-stilist


Diana Rossmann

Dekoraator-stilist


Anna Brigitta Erikson

Dekoraator-stilist


Erkki Aruhein

3D modelleerija-visualiseerija


Ave Kodar

3D modelleerija-visualiseerija


Indrek Kula

3D modelleerija-visualiseerija


Ants Lillemaa

3D modelleerija-visualiseerija


Oskar Narusberk

3D modelleerija-visualiseerija


Elina Randoja

3D modelleerija-visualiseerija


Anett Saksing

3D modelleerija-visualiseerija


Mari Hiiemäe

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)


Maarja-Liis Liiv

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)


Marko Markvart

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)


Tarvi Raus

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)


Kertu Siimer

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)


Riina Tänna

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)


Paula Uspenski

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)


Eneli Valge

Kunstnik-kujundaja (jätkuõpe)

2015. aasta lõpetajad

Kristiina Johanna Feldmann

Dekoraator-stilist


Ken Kamenjuk

Dekoraator-stilist


Maarja-Liis Liiv

Dekoraator-stilist


Mary Linde

Dekoraator-stilist


Kelli Lätti

Dekoraator-stilist


Katariina Talts

Dekoraator-stilist


Maris Tammer

Dekoraator-stilist


Merli Tellisaar

Dekoraator-stilist


Sofia Volkova

Dekoraator-stilist


Anari Västrik

Dekoraator-stilist


Õnneli Pärn

Dekoraator-stilist


Liisa Viiard

Dekoraator-stilist


Regina-Mareta Soonsein

Illustraator


Meelis Brikker

Illustraator


Giulia Landonio

Illustraator


Tiina Orav

Illustraator


Liina Raat

Illustraator


Kathariina Erstu

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Katrina Laurend

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Helis Lembe

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Grete Pertel

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Maria Rebane

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Stina Teesaar

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Katre Holland

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Anneli Kerge

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kaspar Mikko

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Karin Toom

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Monika Vilu

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Toivo Tooming

3D modelleerija-visualiseerija


Andre Allas

3D modelleerija-visualiseerija


Kadi Karro

3D modelleerija-visualiseerija


Kristjan Kroonimägi

3D modelleerija-visualiseerija


Veronika Lapšina

3D modelleerija-visualiseerija


Evelina Nuusberg

3D modelleerija-visualiseerija


Siim Raidma

3D modelleerija-visualiseerija


Elis Saar

3D modelleerija-visualiseerija


Rein Tikk

3D modelleerija-visualiseerija

2014. aasta lõpetajad

Linda Mari Hüvato

Dekoraator-stilist


Berit Keskra

Dekoraator-stilist


Nancy Klaos

Dekoraator-stilist


Ketly Kõnd

Dekoraator-stilist


Liidia Maier

Dekoraator-stilist


Kateriin Mänd

Dekoraator-stilist


Maris Paal

Dekoraator-stilist


Eliisebeth Pruus

Dekoraator-stilist


Inger Tammela

Dekoraator-stilist


Kristin Vaher

Dekoraator-stilist


Viivika Vahesaar

Dekoraator-stilist


Meriliis Volmer

Dekoraator-stilist


Mariel Põld

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Kadi Sarap

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Joonas Tensing

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Siim Tikk

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Peeter Oliver Tvauri

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Helger Laanearu

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Deniss Jeršov

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Mihkel Teri

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Matthias Jonathan Vaino

Trükimeedia kujundaja-küljendaja


Anni Vanin

Kujundusgraafiku õppekava


Nathan Ra Vaino

Illustraator


Urmet Ivask

3D modelleerija-visualiseerija


Oliver Nassar

3D modelleerija-visualiseerija


Sirje Piir

3D modelleerija-visualiseerija


Janar Poopuu

3D modelleerija-visualiseerija


Teet Raudsepp

3D modelleerija-visualiseerija


Indrek Tanilsoo

3D modelleerija-visualiseerija

2013. aasta lõpetajad

Angela Pilliroog

Dekoraator-stilist


Delija-Kristina Tammik

Dekoraator-stilist


Hanna Rõõm Kuusemaa

Dekoraator-stilist


Jaan Alexander Kari

Dekoraator-stilist


Jaan Škerin

Dekoraator-stilist


Kätlin Nurm

Dekoraator-stilist


Karolina Toom

Dekoraator-stilist


Kertu Väinsalu

Dekoraator-stilist


Maivi Kõre

Dekoraator-stilist


Paula Uspenski

Dekoraator-stilist


Semele Kari

Dekoraator-stilist


Sandra Kristal

Dekoraator-stilist


Sandra Silver

Dekoraator-stilist


Virje Pärtin

Dekoraator-stilist


Emma Eensalu

Kujundusgraafik


Geiti Tsetser

Kujundusgraafik


Henri Papson

Kujundusgraafik


Henri Peetsmann

Kujundusgraafik


Kadi Raudvassar

Kujundusgraafik


Karel Maiste

Kujundusgraafik


Karilin Tõnisoja

Kujundusgraafik


Kristiina Avel

Kujundusgraafik


Kristiina Krüspan

Kujundusgraafik


Liina Valt

Kujundusgraafik


Mariisa Põld

Kujundusgraafik


Marliis Newsome

Kujundusgraafik


Pamela Sume

Kujundusgraafik


Erich Brutus

3D modelleerija-visualiseerija


Ilmo Kaasik

3D modelleerija-visualiseerija


Iti Norralt

3D modelleerija-visualiseerija


Raido Kikas

3D modelleerija-visualiseerija


Siim Mannas

3D modelleerija-visualiseerija


Tarvi Raus

3D modelleerija-visualiseerija

2012. aasta lõpetajad

Milvi Loid

Kunstiline kujundamine


Alisa Vasina

Dekoraator-stilist


Art Nõukas

Dekoraator-stilist


Kristiina Kalamees

Dekoraator-stilist


Liina Plaado

Dekoraator-stilist


Martin Semm

Dekoraator-stilist


Siiri Jüris

Dekoraator-stilist


Terje Kähr

Dekoraator-stilist


Uno-Tanel Kalle

Dekoraator-stilist


Berta Vosman

Kujundusgraafik


Ipi Ilves

Kujundusgraafik


Jan Lennart Varik

Kujundusgraafik


Jevgenia Žerebtsova

Kujundusgraafik


Katrin Kelpman

Kujundusgraafik


Kristjan Kalde

Kujundusgraafik


Kuldar Leement

Kujundusgraafik


Laura Laasik

Kujundusgraafik


Laura Repp

Kujundusgraafik


Lis Pikkorainen

Kujundusgraafik


Mihkel Loomus

Kujundusgraafik

2011. aasta lõpetajad

Aleksander Erstu

Kujundusgraafik


Anne Hirson

Kujundusgraafik


Helen Bunder

Kujundusgraafik


Helen Lepiku

Kujundusgraafik


Katrin Orav

Kujundusgraafik


Kerti Pahk

Kujundusgraafik


Meelis Matt

Kujundusgraafik


Sirje Piir

Kujundusgraafik


Tiina Niinemägi

Kujundusgraafik


Viktoria Arro

Kujundusgraafik


Alina Toptši

Dekoraator-stilist


Belliisi Seenemaa

Dekoraator-stilist


Heliisa Aare

Dekoraator-stilist


Kirsika Kolga

Dekoraator-stilist


Kristel Krutta

Dekoraator-stilist


Kristi Liivamägi

Dekoraator-stilist


Kätlin Verbu

Dekoraator-stilist


Maarja Heinsoo

Dekoraator-stilist


Meeta Eliise Veigel

Dekoraator-stilist


Roman Voyshnis

Dekoraator-stilist


Sandra Puurits

Dekoraator-stilist

2010. aasta lõpetajad

Siimon Talviste

Kunstiline kujundamine


Patrik Tamm

Kunstiline kujundamine


Mattis Tani

Kunstiline kujundamine


Kersti Teenu

Kunstiline kujundamine


Anneli Telling

Kunstiline kujundamine


Tiiu-Triin Tigas

Kunstiline kujundamine


Maire Tohv

Kunstiline kujundamine


Karmen Vigor

Kunstiline kujundamine


Joonas Torim

Kunstiline kujundamine


Snežana Gorševa

Kunstiline kujundamine


Leelo-Mai Aunbaum

Kunstiline kujundamine


Mirjam Hinn

Kunstiline kujundamine


Seppo Kahar

Kunstiline kujundamine


Inga Jermakova

Kunstiline kujundamine


Catherine Karu

Kunstiline kujundamine


Kati Kesküla

Kunstiline kujundamine


Madli Laursoo

Kunstiline kujundamine


Lea Pullerits

Kunstiline kujundamine


Ede Raadik

Kunstiline kujundamine


Jaan Rõõmus

Kunstiline kujundamine

2009. aasta lõpetajad

Katrin Nõu

Kunstiline kujundamine


Miina Prikk

Kunstiline kujundamine


Mart Rannast

Kunstiline kujundamine


Maria Rootsmäe

Kunstiline kujundamine


Sigrid Soosaar

Kunstiline kujundamine


Kersti Sulamägi

Kunstiline kujundamine


Kaarel Susi

Kunstiline kujundamine


Vallo Vahesaar

Kunstiline kujundamine


Kadri Valdre

Kunstiline kujundamine


Kristlin Visnapuu

Kunstiline kujundamine


Karen Aidla

Kunstiline kujundamine


Ilona Ait

Kunstiline kujundamine


Mikk Allas

Kunstiline kujundamine


Kaspar Ehlvest

Kunstiline kujundamine


Heli Haav

Kunstiline kujundamine


Triinu Heinsoo

Kunstiline kujundamine


Valter Jakovski

Kunstiline kujundamine


Anna Kangur

Kunstiline kujundamine


Kertu Kokk

Kunstiline kujundamine


Alar Lilleväli

Kunstiline kujundamine

2008. aasta lõpetajad

Marko Ala

Kunstiline kujundamine


Siim Joamets

Kunstiline kujundamine


Ragne Kaldoja

Kunstiline kujundamine


Deivi Kasuk

Kunstiline kujundamine


Ene Koppelmann

Kunstiline kujundamine


Joakim Kuusemaa

Kunstiline kujundamine


Eve Luik

Kunstiline kujundamine


Helen Mäekivi

Kunstiline kujundamine


Ingrid Paats

Kunstiline kujundamine


Ene Raud

Kunstiline kujundamine


Carolin Saage

Kunstiline kujundamine

2007. aasta lõpetajad

Vladimir Brovin

Kunstiline kujundamine


Juliana Fjodorova

Kunstiline kujundamine


Karin Ird

Kunstiline kujundamine


Kristo Kooskora

Kunstiline kujundamine


Liina Loper

Kunstiline kujundamine


Liina Lõõbas

Kunstiline kujundamine


Kristel Maamägi

Kunstiline kujundamine


Liina Oja

Kunstiline kujundamine


Getter Otsaru

Kunstiline kujundamine


Oto Protsin

Kunstiline kujundamine


Sander Roots

Kunstiline kujundamine


Roland Seer

Kunstiline kujundamine


Erki Sinijärv

Kunstiline kujundamine


Caspar Tops

Kunstiline kujundamine


Kristjan Valtmann-Valdson

Kunstiline kujundamine


Marleen-Helen Varul

Kunstiline kujundamine


Tarmo Veesaar

Kunstiline kujundamine

2006. aasta lõpetajad

Mariliis Aia

Kunstiline kujundamine


Helen Ankudinova

Kunstiline kujundamine


Raido Dsilna

Kunstiline kujundamine


Jaan Kroon

Kunstiline kujundamine


Maren Valdmaa

Kunstiline kujundamine


Eveli Liivak

Kunstiline kujundamine


Evelin Linno

Kunstiline kujundamine


Karin Strohm

Kunstiline kujundamine


Karola Tobro

Kunstiline kujundamine


Kristi Kukk

Kunstiline kujundamine

2003. aasta lõpetajad

Urmas Voevodin

Nahakunsti eriala


Erki Jürise

Kunstilise kujundamise eriala


Raidi Vihtma

Kunstilise kujundamise eriala

2002. aasta lõpetajad

Janek Arro

Kiviraiumine ja skulptuur


Edvard Slavin

Nahakunst


Cornelia Kerm

Nahakunst


Indrek Tuuga

Kunstiline kujundamine


Indrek Torm

Kunstiline kujundamine


Helena Toots

Kunstiline kujundamine


Riho Pärn

Kunstiline kujundamine


Teele Puusepp

Kunstiline kujundamine


Narcissa Pooga

Kunstiline kujundamine


Annely Pantalon

Kunstiline kujundamine


Samuel Vincent Paal

Kunstiline kujundamine


Triinu Lille

Kunstiline kujundamine


Raili Arbus

Kunstiline kujundamine


Keit Ein

Kunstiline kujundamine


Laura Kõiv

Kunstiline kujundamine


Taavi Kõrve

Kunstiline kujundamine

2001. aasta lõpetajad

Taavi Tiidor

Kiviraiumine ja skulptuur


Merja Kergand

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Nils Austa

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Evelyn Toomistu

Nahakunst


Brigita Rajatalu

Nahakunst


Hemmelin Malken

Nahakunst


Kristel Jõe

Nahakunst


Mari-Lill Küüts

Nahakunst


Martin Vaher

Kunstiline kujundamine


Katre Villemson

Kunstiline kujundamine


Siret Roots

Kunstiline kujundamine


Tormi Tobreluts

Kunstiline kujundamine


Rety Tänavots

Kunstiline kujundamine


Dagmar Roots

Kunstiline kujundamine


Ivika Roomets

Kunstiline kujundamine


Tea Raap

Kunstiline kujundamine


Marita Lind

Kunstiline kujundamine


Raina Laan

Kunstiline kujundamine


Kristjan Juusu

Kunstiline kujundamine


Epp Kaavere

Kunstiline kujundamine


Airi Arrak

Kunstiline kujundamine


Eliisa Ehin

Kunstiline kujundamine

2000. aasta lõpetajad

Janno Preesalu

Arvutigraafika


Ingrid Väärsi

Arvutigraafika


Imre Heero

Arvutigraafika


Maiken Urmet

Arvutigraafika


Kristi Tuhkru

Tekstiilikunst


Katrin Linnamägi

Tekstiilikunst


Tanel Tell

Kiviraiumine ja skulptuur


Jens-Jesper Poldre

Kiviraiumine ja skulptuur


Jorgen Podekrat

Kiviraiumine ja skulptuur


Peep Post-Tiidor

Kiviraiumine ja skulptuur


Ragnar Tamm

Kiviraiumine ja skulptuur


Anneli Kaarna

Kiviraiumine ja skulptuur


Marje Mee

Kiviraiumine ja skulptuur


Meelis Tsäko

Kiviraiumine ja skulptuur


Rene Reinumäe

Kiviraiumine ja skulptuur


Marju Vaher

Kiviraiumine ja skulptuur


Aile Kink

Kiviraiumine ja skulptuur


Steve Saar

Nahakunst


Ave Sokkand

Nahakunst


Triin Lepp

Nahakunst


Kairit Kangro

Nahakunst


Laura Järitsa

Nahakunst


Esta Raal

Nahakunst


Riina Männik

Nahakunst


Tag Vool

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Riho Tiivel

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Natalija Leiten

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Marek Talpas-Taltsepp

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Herkki Särkinen

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Lauri Nõmme

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Laur Kõiv

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Annika Allas

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Anne Kook

Kunstiline kujundamine


Marliis Beilmann

Kunstiline kujundamine


Alar Kriisa

Kunstiline kujundamine


Indrek Kangro

Kunstiline kujundamine


Rünno Rüütli

Kunstiline kujundamine


Indrek Lauba

Kunstiline kujundamine


Agne Sild

Kunstiline kujundamine


Olivia Osik

Kunstiline kujundamine


Külli Nidermann

Kunstiline kujundamine


Liina Martoja

Kunstiline kujundamine


Eilve Manglus

Kunstiline kujundamine


Riivo Langovits

Kunstiline kujundamine


Sille Seer

Kunstiline kujundamine


Külli Unt

Kunstiline kujundamine


Kristo Õispuu

Kunstiline kujundamine


Krista Pudel

Kunstiline kujundamine


Vahur Võikar

Kunstiline kujundamine


Merike Estna

Kunstiline kujundamine

1999. aasta lõpetajad

Nelli Allsalu

Arvutigraafika


Katrin Kisand

Arvutigraafika


Dan Lukas

Arvutigraafika


Anne Reinberg

Arvutigraafika


Marko Saue

Arvutigraafika


Alide Zvorovski

Arvutigraafika


Heiko Unt

Arvutigraafika


Viire-Katrin Vaino

Arvutigraafika


Liina Vedler

Arvutigraafika


Kertu Tuberg

Arvutigraafika


Kaja Kattel

Tekstiilikunst


Kristel Luiges

Tekstiilikunst


Enel Tani

Tekstiilikunst


Marge Pärnits

Tekstiilikunst


Janno Jõe

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Toomas Kal

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Silver Kaldoja

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Aivar Kolonistov

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Maarja Roosi

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Marko Rehemaa

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Taavi Rebaste

Mööbli kujundamine ja restaureerimine


Marlen Sopp

Nahakunst


Jane Pajupuu

Nahakunst


Innari Toome

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Andres Rauba

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Kristjan Pärnsalu

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Anneli Leinpere

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Tõnis Kärema

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Frank Koop

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Erlend Arge

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Raivo Ird

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Margi Vähi

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Kadri Kuht

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Anneli Paloveer

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Maiu Talu

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)


Malle Remmel

Kunstiline kujundamine (põhikooli baasil)

1998. aasta lõpetajad

Mari Ainso

Kunstiline kujundamine


Gert Eberhart

Kunstiline kujundamine


Janek Jasinski

Kunstiline kujundamine


Kristiina Koger

Kunstiline kujundamine


Raul Kübarsepp

Kunstiline kujundamine


Lii Lensment

Kunstiline kujundamine


Piret Lätik

Kunstiline kujundamine


Rauno Moss

Kunstiline kujundamine


Kertu Palo

Kunstiline kujundamine


Ave Pluum

Kunstiline kujundamine


Ott Puija

Kunstiline kujundamine


Marje Puskar

Kunstiline kujundamine


Indrek Saarmets

Kunstiline kujundamine


Helina Sepp

Kunstiline kujundamine


Jaanika Tamme

Kunstiline kujundamine


Anu Taur

Kunstiline kujundamine


Markus Tõnisson

Kunstiline kujundamine


Anu Kaelussoo

Nahkehistöö


Kadri Kuusk

Nahkehistöö


Diana Lindok

Nahkehistöö


Kairi Rahu

Nahkehistöö


Riin Saar

Nahkehistöö


Imre Heero

Mööblikujundus ja restaureerimine


Andrus Kolonistov

Mööblikujundus ja restaureerimine


Margus Meinart

Mööblikujundus ja restaureerimine


Kristjan Kittis

Kiviraiumine ja skulptuur


Innar Lepp

Kiviraiumine ja skulptuur


Kristi Neider

Tekstiilikunst


Merili Plink

Tekstiilikunst


Hanna Roosi

Tekstiilikunst

1997. aasta lõpetajad

Alice Ainla

Kunstiline kujundamine


Nelli Allsalu

Kunstiline kujundamine


Kadri Ilves

Kunstiline kujundamine


Rille Ivask

Kunstiline kujundamine


Lauri Kaaviste

Kunstiline kujundamine


Riina Kangur

Kunstiline kujundamine


Kadi Kängsepp

Kunstiline kujundamine


Merle Lobjakas

Kunstiline kujundamine


Mirjam Männi

Kunstiline kujundamine


Raili Nõlvak

Kunstiline kujundamine


Katrin Pahk

Kunstiline kujundamine


Leelo Palujõe

Kunstiline kujundamine


Raine Anton Sahrman

Kunstiline kujundamine


Signe Sarik

Kunstiline kujundamine


Ave Tamme

Kunstiline kujundamine


Kai Tuvik

Kunstiline kujundamine


Irma Virve

Kunstiline kujundamine


Eve Kaur

Tekstiilikunst


Liina Laukse

Tekstiilikunst


Alide Zvorovski

Tekstiilikunst


Margit Terasmees

Tekstiilikunst


Airi Uustalu

Tekstiilikunst


Lilian Vuks

Tekstiilikunst


Martin Hausenberg

Kiviraiumine ja skulptuur


Kärt Mikli

Kiviraiumine ja skulptuur


Martti Kalamees

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Kaido Luik

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Dan Lukas

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Annely Reitav

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Neemo Ševerev

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Imre Vähi

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Mariann Kaar

Nahkehistöö


Diana Kahar

Nahkehistöö


Ebe Leidorp

Nahkehistöö


Dagmar Mäll

Nahkehistöö


Kädi Rist

Nahkehistöö


Tuuli Silber

Nahkehistöö

1996. aasta lõpetajad

Ene Evestus

Kunstiline kujundamine


Reeli Haamer

Kunstiline kujundamine


Marge Kari

Kunstiline kujundamine


Anneli Kerge

Kunstiline kujundamine


Aet Kingsepp

Kunstiline kujundamine


Tapio Markku Lahti

Kunstiline kujundamine


Liina Langemets

Kunstiline kujundamine


Helen Muru

Kunstiline kujundamine


Anne-Mari Neider

Kunstiline kujundamine


Ingrid Poska

Kunstiline kujundamine


Kaspar Põllu

Kunstiline kujundamine


Sille Pütsepp

Kunstiline kujundamine


Auli (Razutis) Kumel

Kunstiline kujundamine


Erika Salavee

Kunstiline kujundamine


Einike Seiko

Kunstiline kujundamine


Marja Simonov

Kunstiline kujundamine


Elo Tang

Kunstiline kujundamine


Mariina Tiidor

Kunstiline kujundamine


Allan Tõnissoo

Kunstiline kujundamine


Evelin Urm

Kunstiline kujundamine


Tõnis Aaliste

Nahkehistöö


Tiina Andron

Nahkehistöö


Tiina Haamer

Nahkehistöö


Anni Irs

Nahkehistöö


Tiina Jõesaar

Nahkehistöö


Katrin Parnabas

Nahkehistöö


Pille Põld

Nahkehistöö


Ingrid Rästa

Nahkehistöö


Vivika Simmo

Nahkehistöö


Sirle Sokk

Nahkehistöö


Kristina Tenn

Nahkehistöö


Kristjan Bachman

Mööblikujundus ja restaureerimine


Maarja Inno

Mööblikujundus ja restaureerimine


Kristel Kriisa

Mööblikujundus ja restaureerimine


Marek Murumets

Mööblikujundus ja restaureerimine


Mati Nõgu

Mööblikujundus ja restaureerimine


Rain Pluutus

Mööblikujundus ja restaureerimine


Jaanus Tordik

Mööblikujundus ja restaureerimine


Tanel Truumees

Mööblikujundus ja restaureerimine

1995. aasta lõpetajad

Esta Frosch

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kaasik

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Kokk

Kunstilise kujundamise eriala


Kristina Markii

Kunstilise kujundamise eriala


Lagle Mäeots

Kunstilise kujundamise eriala


Janika Nõmmela

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Paas

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Pullerits

Kunstilise kujundamise eriala


Merle Puur

Kunstilise kujundamise eriala


Fideelia Roots

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Salmar

Kunstilise kujundamise eriala


Angelika Schneider

Kunstilise kujundamise eriala


Eleonoora Tamleht

Kunstilise kujundamise eriala


Liina Õun

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Ermann

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merille Hommik

Naha kunstilise kujundamise eriala


Jarno Hermet

Mööblikujundus ja restaureerimine


Vambola Lauk

Mööblikujundus ja restaureerimine


Eero Leiten

Mööblikujundus ja restaureerimine


Martin Puhm

Mööblikujundus ja restaureerimine


Indrek Ressor

Mööblikujundus ja restaureerimine


Mati Hermits

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Heikki Leis

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1994. aasta lõpetajad

Ivika Aman

Kunstilise kujundamise eriala


Hille Hendrikson

Kunstilise kujundamise eriala


Andres Lindok

Kunstilise kujundamise eriala


Maarja Meeru

Kunstilise kujundamise eriala


Tiit Paabo

Kunstilise kujundamise eriala


Kalle Paalits

Kunstilise kujundamise eriala


Maris Palgi

Kunstilise kujundamise eriala


Airi Poolak

Kunstilise kujundamise eriala


Kelli Pärnaste

Kunstilise kujundamise eriala


Liina Raudver

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Rump

Kunstilise kujundamise eriala


Kristel Sibul

Kunstilise kujundamise eriala


Henno Sonn

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Suuroja

Kunstilise kujundamise eriala


Triinu Talve

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Tarve

Kunstilise kujundamise eriala


Kaarin Vellet

Kunstilise kujundamise eriala


Margo Vesselov

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Ainso

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kert Kelly

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eeva Käsper

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eio Pensa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merle Pintman

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Roots

Naha kunstilise kujundamise eriala


Helmi Räim

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eda Valdre

Naha kunstilise kujundamise eriala


Urve Valge

Naha kunstilise kujundamise eriala


Raul Erdel

Mööblikujundus ja restaureerimine


Mattias Kasemaa

Mööblikujundus ja restaureerimine


Üllar Kiisk

Mööblikujundus ja restaureerimine


Leslie Laasner

Mööblikujundus ja restaureerimine


Rita Rahu

Mööblikujundus ja restaureerimine


Erki Tamm

Mööblikujundus ja restaureerimine


Priit Verlin

Mööblikujundus ja restaureerimine


Priit Videvik

Mööblikujundus ja restaureerimine


Holden Laamann

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Egon Randlepp

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1993. aasta lõpetajad

Anton Aunma

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Reimann

Kunstilise kujundamise eriala


Hele Hanson

Kunstilise kujundamise eriala


Henriko Heinoja

Kunstilise kujundamise eriala


Ingrid Klaus

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Jakobson

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Kivi

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Viira

Kunstilise kujundamise eriala


Kristina Kütt (Villem)

Kunstilise kujundamise eriala


Leonika Kingu

Kunstilise kujundamise eriala


Maive Oksa

Kunstilise kujundamise eriala


Marge Pent

Kunstilise kujundamise eriala


Martin Runnel

Kunstilise kujundamise eriala


Riina Sikora

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Kliimad

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Räkk

Naha kunstilise kujundamise eriala


Bärbel Sootla

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katiliina Gielen

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kersti Kuris

Naha kunstilise kujundamise eriala


Maret Suuroja

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merit Luksepp

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merle Tilga

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiia Puustusmaa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Mõttus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Andres Sapar

Mööblikujundus ja restaureerimine


Are Tralla

Mööblikujundus ja restaureerimine


Argo Laul

Mööblikujundus ja restaureerimine


Katrin Portnov

Mööblikujundus ja restaureerimine


Piret Ziugand

Mööblikujundus ja restaureerimine


Tambet Pedak

Mööblikujundus ja restaureerimine


Tõnu Bergmann

Mööblikujundus ja restaureerimine


Erik Strahhov

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Lauri Lajal

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Pree

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Vesnenko

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Taavi Talve

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1992. aasta lõpetajad

Priit Allas

Kunstilise kujundamise eriala


Marju Audova

Kunstilise kujundamise eriala


Urmas Graff

Kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Koov

Kunstilise kujundamise eriala


Annemai Laaman

Kunstilise kujundamise eriala


Jane Liiv

Kunstilise kujundamise eriala


Margit Lipand

Kunstilise kujundamise eriala


Annely Meresaar

Kunstilise kujundamise eriala


Meiu Münt

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Popp

Kunstilise kujundamise eriala


Margus Suhharev

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Teras

Kunstilise kujundamise eriala


Gea Vaht

Kunstilise kujundamise eriala


Kristiina Vatter

Kunstilise kujundamise eriala


Heidi Ilosaar

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Kisand

Naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Kivist

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kadri (Kullerkupp) Alt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Marika Kumpin

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eliko Põdra

Naha kunstilise kujundamise eriala


Indrek Köster

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Tõnu Laudma

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Harry Tensing

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Katrin Uus

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1991. aasta lõpetajad

Ülle Erdfeld

Kunstilise kujundamise eriala


Margarita Erit

Kunstilise kujundamise eriala


Marge Humma

Kunstilise kujundamise eriala


Meelis Joost

Kunstilise kujundamise eriala


Joel Jõgise

Kunstilise kujundamise eriala


Meret Kommer

Kunstilise kujundamise eriala


Eva Krivonogova

Kunstilise kujundamise eriala


Ingrid Kukk

Kunstilise kujundamise eriala


Annike Laigo

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Loit

Kunstilise kujundamise eriala


Ilona Maidla

Kunstilise kujundamise eriala


Karmo Mende

Kunstilise kujundamise eriala


Mari Mesilane

Kunstilise kujundamise eriala


Moonika Miina

Kunstilise kujundamise eriala


Evelin Ojasoo

Kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Orgussaar

Kunstilise kujundamise eriala


Eva Parv

Kunstilise kujundamise eriala


Margot Sakson

Kunstilise kujundamise eriala


Agne Smirnova

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Tegel

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Tammela

Kunstilise kujundamise eriala


Lairi Toom

Kunstilise kujundamise eriala


Kersti Tori

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Toniste

Kunstilise kujundamise eriala


Maiu Arro

Naha kunstilise kujundamise eriala


Sirje Kaldur

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merike Kopra

Naha kunstilise kujundamise eriala


Uve Krehov

Naha kunstilise kujundamise eriala


Maarja Leht

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kaia Lukats

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Mõttus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Signe Paks

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Serglov

Naha kunstilise kujundamise eriala


Mai Uiga

Naha kunstilise kujundamise eriala


Margo Busch

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kaido Känd

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toomas Lihtmaa

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Kristjan Männa

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Tänav

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1990. aasta lõpetajad

Sirje Adamson

Kunstilise kujundamise eriala


Aime Aim

Kunstilise kujundamise eriala


Karol Ansip

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Haring

Kunstilise kujundamise eriala


Külli Hiiemäe

Kunstilise kujundamise eriala


Mai Hiiop

Kunstilise kujundamise eriala


Toomas Karask

Kunstilise kujundamise eriala


Gertu Karu

Kunstilise kujundamise eriala


Piia Maiste

Kunstilise kujundamise eriala


Janek Murd

Kunstilise kujundamise eriala


Sirli Põllumäe

Kunstilise kujundamise eriala


Kristin Raud

Kunstilise kujundamise eriala


Jüri-Illimar Šestakov

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Terask

Kunstilise kujundamise eriala


Aldo Tootsi

Kunstilise kujundamise eriala


Merje Ust

Kunstilise kujundamise eriala


Eneli Valge

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Alekand

Naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Hütt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kuldkepp

Naha kunstilise kujundamise eriala


Monika Pärn

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Rästa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Jaana Varkki

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Vatt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Margus Pall

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Riidik Tõugjas

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ülo Kirt

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Alissa Kitsas

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Raul Maidla

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1989. aasta lõpetajad

Epp Alasild

Kunstilise kujundamise eriala


Annika Jakobson

Kunstilise kujundamise eriala


Kristi Kalve

Kunstilise kujundamise eriala


Aikki Kalvi

Kunstilise kujundamise eriala


Terje Kiho

Kunstilise kujundamise eriala


Riho Korts-Lindus

Kunstilise kujundamise eriala


Urve Laanemets

Kunstilise kujundamise eriala


Ivi Maalma

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Muhuste

Kunstilise kujundamise eriala


Erna Mägi

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Navi

Kunstilise kujundamise eriala


Mart Rebane

Kunstilise kujundamise eriala


Tauno Sirel

Kunstilise kujundamise eriala


Jan Tammik

Kunstilise kujundamise eriala


Helen-Vesta Vallikivi

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Valts

Kunstilise kujundamise eriala


Meelis Velts

Kunstilise kujundamise eriala


Reine Väli

Kunstilise kujundamise eriala


Õnnela Kastan

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kruusmaa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eren Leis

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiia Nurmsalu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Paap

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Reimal

Naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Suurmets

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merle Tootsi

Naha kunstilise kujundamise eriala


Nele Tuubel

Naha kunstilise kujundamise eriala


Inna Gussarova

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Renal Loit

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Indrek Ots

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toomas Kristov

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Riho Lainevool

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Sven Senka

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Vaher

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1988. aasta lõpetajad

Mare Arulepp

Kunstilise kujundamise eriala


Daiva Daniel

Kunstilise kujundamise eriala


Albert Gulk

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Hinn

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Kuusik

Kunstilise kujundamise eriala


Signe Lomp

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Martisen

Kunstilise kujundamise eriala


Andres Mõls

Kunstilise kujundamise eriala


Kai Otti

Kunstilise kujundamise eriala


Kristina Reineller

Kunstilise kujundamise eriala


Kai Rohtla

Kunstilise kujundamise eriala


Triinu Sarv

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Suuman

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Tabas

Kunstilise kujundamise eriala


Silvi Tarto

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Utsal

Kunstilise kujundamise eriala


Ulvi Vahesalu

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Vesi

Kunstilise kujundamise eriala


Gunnel Veski

Kunstilise kujundamise eriala


Hannes Võrno

Kunstilise kujundamise eriala


Kristel Janikson

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kadi Kiipus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Vasta Koor

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Mikfelt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Musteikis

Naha kunstilise kujundamise eriala


Aigi Orav

Naha kunstilise kujundamise eriala


Astrid Rajalo

Naha kunstilise kujundamise eriala


Sille Tuustik

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Õunapuu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Mauri Gross

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kaido Kalf

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aarne Puus

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ain Leilop

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Ronald Pastak

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Eva-Liisa Särak

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1987. aasta lõpetajad

Ülla Blaasen

Kunstilise kujundamise eriala


Veronika Grünberg

Kunstilise kujundamise eriala


Aarne Hanni

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Kõrtsini

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Pällo

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Sepp

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnu Sikk

Kunstilise kujundamise eriala


Olavi Tiitus

Kunstilise kujundamise eriala


Margus Veisver

Kunstilise kujundamise eriala


Marat Viires

Kunstilise kujundamise eriala


Kaisi Vinogradov

Kunstilise kujundamise eriala


Jana Võru

Kunstilise kujundamise eriala


Ulvi Altment

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ellu Erm

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kaja Kaljund

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ruth Koel

Naha kunstilise kujundamise eriala


Pille Neumann

Naha kunstilise kujundamise eriala


Külliki Talp

Naha kunstilise kujundamise eriala


Mariann Vink

Naha kunstilise kujundamise eriala


Raivo Juuse

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Henri Jääger

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Riina Lahesoo

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ly Muinase

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Valdo Tiits

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Allan Hmelnitski

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Tormi Kevvai

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Tõnis Kriisa

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Sameli

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1986. aasta lõpetajad

Eve Heero

Kunstilise kujundamise eriala


Avo Lõo

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Moora

Kunstilise kujundamise eriala


Kalli Murumets

Kunstilise kujundamise eriala


Kaia Mägi

Kunstilise kujundamise eriala


Aide Pirts

Kunstilise kujundamise eriala


Ivi Prants

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Pukk

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Pälviste

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Pärn

Kunstilise kujundamise eriala


Aire Raag

Kunstilise kujundamise eriala


Ingrid Rajalo

Kunstilise kujundamise eriala


Rita Reinomägi

Kunstilise kujundamise eriala


Külli Reinup

Kunstilise kujundamise eriala


Triin Saks

Kunstilise kujundamise eriala


Silja Salmistu

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Vari

Kunstilise kujundamise eriala


Aili Kusler

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Jahhu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Lily Peedosk

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Pihlak

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katre Randma

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Rantla

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eve Runtel

Naha kunstilise kujundamise eriala


Andres Teinfeldt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Riina Vesi

Naha kunstilise kujundamise eriala


Marju Vikson

Naha kunstilise kujundamise eriala


Erki Ilumets

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ilona Kroman

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kuldar Moor

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Peeter Peedosk

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Sille Raal

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Vaino Aloel

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Külli Kalvet

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Kalev Kivimets

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Heiki Pokk

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Roland Suits

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Tammela

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1985. aasta lõpetajad

Elve Bender

Kunstilise kujundamise eriala


Monika Bors

Kunstilise kujundamise eriala


Juris Freimanis

Kunstilise kujundamise eriala


Harri Hinn

Kunstilise kujundamise eriala


Ruti Jõgi

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kaldma

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Kuus

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Lokko

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Meos

Kunstilise kujundamise eriala


Priit Pangsepp

Kunstilise kujundamise eriala


Tuuli Puhvel

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Riimus

Kunstilise kujundamise eriala


Karin Saealle

Kunstilise kujundamise eriala


Talvi Sepp

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Sova

Kunstilise kujundamise eriala


Kaie Šestakova

Kunstilise kujundamise eriala


Krista Tiisler

Kunstilise kujundamise eriala


Hegne Uusjärv

Kunstilise kujundamise eriala


Ain Vares

Kunstilise kujundamise eriala


Irja Annus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Krista Husser

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Tamm

Naha kunstilise kujundamise eriala


Maris Timmermann

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ainiki Tina

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anu Vares

Naha kunstilise kujundamise eriala


Alge Õunapuu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Vello Kaasen

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Veiko Kokk

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Andres Kull

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivo Moor

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ilmar Peil

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivo Blum

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Einar Grišakov

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Gerdo Miljand

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Imbi Peedosk

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Rait Pärg

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Kalvi Tenno

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Toomas Tenso

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1984. aasta lõpetajad

Ivi Alekand

Kunstilise kujundamise eriala


Meelis Arulepp

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Jakobson

Kunstilise kujundamise eriala


Kersti Jeerik

Kunstilise kujundamise eriala


Liili Juht

Kunstilise kujundamise eriala


Ülla Karro

Kunstilise kujundamise eriala


Kaire Kemp

Kunstilise kujundamise eriala


Ene Kosenkranius

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Kund

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Laanemets

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Maalma

Kunstilise kujundamise eriala


Epp Margma

Kunstilise kujundamise eriala


Ivi Palu

Kunstilise kujundamise eriala


Aire Perk

Kunstilise kujundamise eriala


Vilja Pärn

Kunstilise kujundamise eriala


Helmet Raja

Kunstilise kujundamise eriala


Mart Rand

Kunstilise kujundamise eriala


Kristel Särel

Kunstilise kujundamise eriala


Marika Tomson

Kunstilise kujundamise eriala


Aivo Tragel

Kunstilise kujundamise eriala


Arvi Tragel

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Aug

Naha kunstiline kujundamine


Riina Kipper

Naha kunstiline kujundamine


Kille Kruuv

Naha kunstiline kujundamine


Merike Laats

Naha kunstiline kujundamine


Evelin Lill

Naha kunstiline kujundamine


Riin Somelar

Naha kunstiline kujundamine


Elve Tamm

Naha kunstiline kujundamine


Triin Tõugjas

Naha kunstiline kujundamine


Jaanus Eensalu

Puidu kunstiline töötlemine


Robert Fenske

Puidu kunstiline töötlemine


Heiki Pihlo

Puidu kunstiline töötlemine


Reet Räis

Puidu kunstiline töötlemine


Tõnis Vellama

Puidu kunstiline töötlemine


Erki Evestus

Kivi kunstiline töötlemine


Rein Karus

Kivi kunstiline töötlemine


Margus Käpp

Kivi kunstiline töötlemine


Tõnu Nael

Kivi kunstiline töötlemine


Hiie Parisalu

Kivi kunstiline töötlemine

1983. aasta lõpetajad

Anneli Aru

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Arus

Kunstilise kujundamise eriala


Janis Briedis

Kunstilise kujundamise eriala


Madis Idarand

Kunstilise kujundamise eriala


Kaire Kallion

Kunstilise kujundamise eriala


Üllar Karo

Kunstilise kujundamise eriala


Riho Kerov

Kunstilise kujundamise eriala


Kalev Konso

Kunstilise kujundamise eriala


Marina Laidla

Kunstilise kujundamise eriala


Annike Lang

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnis Piipar

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Pärtel

Kunstilise kujundamise eriala


Tiit Rammul

Kunstilise kujundamise eriala


Alfons Reiljan

Kunstilise kujundamise eriala


Peeter Saarva

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Semjonova

Kunstilise kujundamise eriala


Ardo Sägi

Kunstilise kujundamise eriala


Riho Tammekand

Kunstilise kujundamise eriala


Helle Vaher

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Vahimets

Kunstilise kujundamise eriala


Silva Allik

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Sönari Haavaoks

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Gally Kerner

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Ruta Rannamägi

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Lilia Uueda

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Piret Vaas

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Erki Vaino

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Aivar Ilves

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Raivo Ilves

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aleksander Mäe

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Mati Märtinson

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Yrjö Nuust

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Indrek Purru

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Mari Reemann

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toivo Toomsoo

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Robert Bräutigam

Kivi kunstilise töötlemise eriala

1982. aasta lõpetajad

Ain Austa

Kunstilise kujundamise eriala


Mare Born

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Huik

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Joala

Kunstilise kujundamise eriala


Jaak Jõevee

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Kersalu

Kunstilise kujundamise eriala


Helle Klaamann

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Kolk

Kunstilise kujundamise eriala


Viive Lumi

Kunstilise kujundamise eriala


Silja Maasik

Kunstilise kujundamise eriala


Malle Mäestu

Kunstilise kujundamise eriala


Maire Neostus

Kunstilise kujundamise eriala


Maret Neostus

Kunstilise kujundamise eriala


Aita Pilt

Kunstilise kujundamise eriala


Kulli Pints

Kunstilise kujundamise eriala


Margus Porro

Kunstilise kujundamise eriala


Tarmo Preimann

Kunstilise kujundamise eriala


Liia Sarnet

Kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Sutt

Kunstilise kujundamise eriala


Loona Aulik

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Anuir Daniel

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Aire Meresaar

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Riina Murumaa

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Lea Ott

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Boris Sestakov

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Tikk

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Nona Viro

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Priit Kapsta

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kalmer Mikson

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivar Sepp

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Veljo Eilonen

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Jaak Helm

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Tiit Lilienbach

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Kalev Pehme

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Paul Saar

Kivi kunstilise töötlemise eriala

1981. aasta lõpetajad

Renee Aua

Kunstilise kujundamise eriala


Heiki Graunberg

Kunstilise kujundamise eriala