Vastuvõtt

Tule kooliga tutvuma

2024 kevadel toimuvad avatud uste päevad:

• 29. veebruar kell 12:00 kohapeal
  • 28. märts kell 16:00 VIRTUAALNE Google Meetis
  • 4. aprill kell 15:00 kestlike tehnoloogiate õppekava infotund lapsevanematele Google Meetis
  • 25. aprill kell 12:00 kohapeal REGISTREERU SIIN
  • 10. mai kestlike tehnoloogiate tutvustuspäev
  • 30. mai kell 12:00 kohapeal

Või tule veeda üks koolipäev Tartu Kunstikoolis! Info 2024 õpilasvarjutamise kohta SIIN.

Kui soovite meid muul ajal külastada, võtke ühendust:

madleen.vapper@tartukunstikool.ee, 56844541

Arvesta, et Tartu Kunstikooli ruumid on väikesed (sest meie õppegrupid on 15-liikmelised). Võtame korraga vastu maksimaalselt ~20 liikmelisi gruppe. Kui teie grupp on suurem, võtke julgelt ühendust ja arutame erinevad võimalused läbi. Muidugi võib julgelt tutvuma tulla kasvõi üksi või kahekesi.

Eelneval kokkuleppel on meil võimalik teile ette valmistada ka erinevaid töötube (nt visualiseerimine, valgustamine ja fotograafia, graafiline disain, 3D ... või hoopis midagi muud). Töötubade hind kokkuleppel.

2024 kevadel toimuvad avatud uste päevad:

• 29. veebruar kell 12:00 kohapeal
  • 28. märts kell 16:00 VIRTUAALNE Google Meetis
  • 25. aprill kell 12:00 kohapeal REGISTREERU SIIN
  • 10. mai kestlike tehnoloogiate tutvustuspäev
  • 30. mai kell 12:00 kohapeal

Kui soovite meid muul ajal külastada, võtke ühendust:

madleen.vapper@tartukunstikool.ee, 56844541