Koolielu

Tartu Kunstikool 70

Head kunstikooli sõbrad! 2021. aasta on Tartu Kunstikooli 70. juubeli aasta!

Anname välja graafiliste novellide kogumiku TK70, kus on lood, joonistused, koomiksid TK vilistlastelt, sõpradelt, õpetajatelt ja õpilastelt. Iga autor saab esitada oma A3 formaadis (kokkumurtult!) joonistatud loo.

Seoses sellega kutsume kõiki vilistasi ja teisi sõpru 9. märtsil ja 23. märtsil koos joonistama. Kohtumisruumiks on: https://meet.google.com/krq-ctkj-iwa. Ajame juttu, saame teineteiselt inspiratsiooni ning juba nende kahe õhtu jooksul võivadki valmida vahvad novellid! Vii end üritusega kurssi ja märgi end tulijaks ka FACEBOOKI ÜRITUSEL.

• viimane tähtaeg novellide esitamiseks on 28. märts
  • skännitud tööd saata kadi.kreis@tartukunstikool.ee; originaalid saata postiga Tartu Kunstikool, Eha 41, Tartu 50103 või postipakiga mõnda Tartu kesklinna postipakiautomaati: Kadi Kreis 53320357
  • kogumik ilmub 2.07.2021. Kõik kaasautorid saavad ühe risograafil valminud eksemplari tasuta. Kõik soovijad saavad kogumiku osta koolist või ka mujalt (täpsem info ilmub juunikuus meie kodulehel ja Facebookis).

Mõnusat joonistamist!

Kooli juubelit tähistame kõik koos juba suvel - 2. juulil 2021!

Lisaküsimuste korral kirjuta tk@tartukunstikool.ee

• viimane tähtaeg novellide esitamiseks on 28. märts

Mõnusat joonistamist!

Kooli juubelit tähistame kõik koos juba suvel - 2. juulil 2021!

Lisaküsimuste korral kirjuta tk@tartukunstikool.ee