Tartu Kunstikool

Üldinfo
Parkimine

Tartu Kunstikooli juures on parkimine tasuta, muruplatsile parkimine ei ole lubatud!

KÜLALISTELE: võimalik on parkida ka koolihoovi Tartu Kunstikooli parkimiskohtadele (TK märgistusega).

Sissepääsuks hoovi palun helistada 5621 3024.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppestruktuur Kursusejuhendajad Töötajad Sotsiaalpedagoogid

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Kadi Kreis

Direktor
+372 5332 0357
kadi.kreis@tartukunstikool.ee


Roosi Nemliher

Õppejuht
+372 5306 4375
roosi.nemliher@tartukunstikool.ee


Margit Allekõrs

Tugistruktuuri juhataja
+372 513 3870
margit.allekors@tartukunstikool.ee

Õpetajad (35)

Kadi Kreis

Direktor
+372 5332 0357
kadi.kreis@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

Õpetaja
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Anne Rudanovski

Õpetaja
Anne.Rudanovski@tartukunstikool.ee


Peeter Krosmann

Õpetaja
peeter.krosmann@tartukunstikool.ee


Kersti Papson

Õpetaja
kersti.papson@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

Õpetaja
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Karin-Katja Rummo

Õpetaja
karin.rummo@tartukunstikool.ee


Kalli Kalde

Õpetaja
kalli.kalde@tartukunstikool.ee


Rein Maantoa

Õpetaja
Rein.Maantoa@tartukunstikool.ee


Tiina Unt

Õpetaja
Tiina.Unt@tartukunstikool.ee


Imbi Kruuv

Õpetaja
Imbi.Kruuv@tartukunstikool.ee


Kaupo Paabo

Õpetaja
Kaupo.Paabo@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

Õpetaja
+372 53083325
Aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Leili Parhomenko

Õpetaja
Leili.Parhomenko@tartukunstikool.ee


Udo Vool

Joonistamisõpetaja
Udo.Vool@tartukunstikool.ee


Malev Toom

Õpetaja
Malev.toom@tartukunstikool.ee


Tõnis Kriisa

Õpetaja
Tonis.Kriisa@tartukunstikool.ee


Mairo Rääsk

Õpetaja
Mairo.raask@tartukunstikool.ee


Veiko Klemmer

Õpetaja
Veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Kristiina Krüspan

Õpetaja
Kristiina.kruspan@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein

Erialajuht
+372 5662 9959
Siim.Soonsein@tartukunstikool.ee


Hillar Uudevald

Õpetaja
Hillar.uudevald@tartukunstikool.ee


Marina Aleksejeva

Õpetaja
Marina.aleksejeva@tartukunstikool.ee


Merit Karise

Õpetaja
merit.karise@tartukunstikool.ee


Erich Brutus

Õpetaja
erich.brutus@tartukunstikool.ee


Merille Hommik

Õpetaja
merille.hommik@tartukunstikool.ee


Deniss Jeršov

Õpetaja
Deniss.Jershov@tartukunstikool.ee


Andrus Peegel

Õpetaja
andrus.peegel@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

Õpetaja
eva.pettai@tartukunstikool.ee


Lauris Kaplinski

Õpetaja
Lauris.kaplinski@tartukunstikool.ee


Rein Tikk

Õpetaja
rein.tikk@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

Õpetaja
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

Õpetaja
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Eva Sepping

Õpetaja
eva.sepping@tartukunstikool.ee


Roland Seer

Õpetaja
Roland.seer@tartukunstikool.ee

Õppestruktuur (12)

Ene Jõeveer

Õppelogistik
+372 5682 3345
ene.joeveer@tartukunstikool.ee

Vastuvõtuaeg:

E 9-12
T 9-12
N 9-16.30

Vladimir Brovin

Õppemeister
Vladimir.Brovin@tartukunstikool.ee


Janika Nõmmela Semjonov

Erialajuht
+372 5621 3025
janika.nommela@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

Õppenõustaja
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 9.00-13.00, Eha. tn 41, IV korrus.

Madis Nurms

Erialajuht
+372 5621 3026
madis.nurms@tartukunstikool.ee


Kristina Timmusk

Sotsiaalpedagoog
+372 56915175
kristina.timmusk@tartukunstikool.ee


Anton Aunma

Sotsiaalpedagoog
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Piret Paluteder

Praktikate koordinaator
+372 56213027
piret.paluteder@tartukunstikool.ee


Edith Hermann

Raamatukogu juhataja
Edith.Hermann@tartukunstikool.ee


Janika Press

Raamatukogu hoidja
Janika.Press@tartukunstikool.ee


Katrin Kruusaauk

Sotsiaalpedagoog
katrin.kruusaauk@tartukunstikool.ee


Rebekka Laasberg

Õppesekretär
+372 56844541
rebekka.laasberg@tartukunstikool.ee

Kursusejuhendajad (12)

Aet Kingsepp

I PHB kursus 3D, kujundusgraafikud ja dekoraatorid
+372 5308 3325
Aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein

II PHB kursus 3D, kujundusgraafikud ja dekoraatorid
+372 5662 9959
Siim.Soonsein@tartukunstikool.ee


Rein Tikk

III PHB kursus 3D
rein.tikk@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

III PHB kursus kujundusgraafikud
eva.pettai@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

III PHB kursus dekoraatorid
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

I KHB kursus 3D, kujundusgraafikud ja stilistid
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Anton Aunma

II KHB kursus 3D
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

II KHB kursus kujundusgraafikud ja stilistid
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

KUVA/CODE grupp
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

Kunstnik-kujundaja jätkuõppe grupp
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

Töökohapõhised 4. kutseõppe taseme õppurid
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

Töökohapõhised 5. kutseõppe taseme õppurid
katrin.kisand@tartukunstikool.ee

Töötajad (10)

Juta Vallikivi

Arendusprojektide koordinaator
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Ave Leek

Rahvusvahelise koostöö koordinaator
+372 5333 5088
Ave.Leek@tartukunstikool.ee


Maria Lang

Projektijuht
maria.lang@tartukunstikool.ee


Epp Krosmann

Administraator
epp.krosmann@tartukunstikool.ee


Ragne Toompere

Kommunikatsioonispetsialist
+372 58451863
ragne.toompere@tartukunstikool.ee


Einar Lest

IT spetsialist
einar.lest@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

Administraator
Õpetaja
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Joonas Loide

Administraator
joonas.loide@tartukunstikool.ee


Jelena Petrova

Koristaja
jelena.petrova@tartukunstikool.ee


Maili Villik-Toover

Koristaja
maili.toover@tartukunstikool.ee

Sotsiaalpedagoogid (2)

Katrin Kruusaauk

Sotsiaalpedagoog
katrin.kruusaauk@tartukunstikool.ee


Anton Aunma

Sotsiaalpedagoog
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee

Tartu Kunstikool

Üldinfo
Parkimine

Tartu Kunstikooli juures on parkimine tasuta, muruplatsile parkimine ei ole lubatud!

KÜLALISTELE: võimalik on parkida ka koolihoovi Tartu Kunstikooli parkimiskohtadele (TK märgistusega).

Sissepääsuks hoovi palun helistada 5621 3024.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.