Tartu Kunstikool

Общая информация
Парковка

Tartu Kunstikooli juures on parkimine tasuta, muruplatsile parkimine ei ole lubatud!

KÜLALISTELE: võimalik on parkida ka koolihoovi Tartu Kunstikooli parkimiskohtadele (TK märgistusega).

Sissepääsuks hoovi palun helistada 5621 3024.

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Kursusejuhendajad Персонал Sotsiaalpedagoogid Koolipidaja

Должность
 
Администрация (2)

Kadi Kreis

Директор
+372 5332 0357
kadi.kreis@tartukunstikool.ee


Roosi Nemliher

Õppejuht
+372 5306 4375
roosi.nemliher@tartukunstikool.ee

Учителя (32)

Katrin Kisand

5. taseme arengunõustaja ja haridustehnoloog
Õpetaja
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Anne Rudanovski

Õpetaja
anne.rudanovski@tartukunstikool.ee


Peeter Krosmann

Õpetaja
peeter.krosmann@tartukunstikool.ee


Kersti Papson

Õpetaja
kersti.papson@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

Õpetaja
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

Õpetaja
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Karin-Katja Rummo

Õpetaja
karin.rummo@tartukunstikool.ee


Kalli Kalde

Õpetaja
kalli.kalde@tartukunstikool.ee


Rein Maantoa

Õpetaja
rein.maantoa@tartukunstikool.ee


Tiina Unt

Õpetaja
tiina.unt@tartukunstikool.ee


Imbi Kruuv

Õpetaja
imbi.kruuv@tartukunstikool.ee


Kaupo Paabo

Õpetaja
kaupo.paabo@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

Õpetaja
+372 53083325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Leili Parhomenko

Õpetaja
leili.parhomenko@tartukunstikool.ee


Udo Vool

Joonistamisõpetaja
udo.vool@tartukunstikool.ee


Malev Toom

Õpetaja
malev.toom@tartukunstikool.ee


Tõnis Kriisa

Õpetaja
tonis.kriisa@tartukunstikool.ee


Veiko Klemmer

Õpetaja
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Kristiina Krüspan

Õpetaja
kristiina.kruspan@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein

Õpetaja
+372 5662 9959
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Hillar Uudevald

Õpetaja
hillar.uudevald@tartukunstikool.ee


Marina Aleksejeva

Õpetaja
marina.aleksejeva@tartukunstikool.ee


Merit Karise

Õpetaja
merit.karise@tartukunstikool.ee


Merille Hommik

Õpetaja
merille.hommik@tartukunstikool.ee


Deniss Jeršov

Õpetaja
deniss.jershov@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

Õpetaja
eva.pettai@tartukunstikool.ee


Lauris Kaplinski

Õpetaja
lauris.kaplinski@tartukunstikool.ee


Rein Tikk

Õpetaja
rein.tikk@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

Õpetaja
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

Õpetaja
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Eva Sepping

Õpetaja
eva.sepping@tartukunstikool.ee


Roland Seer

Õpetaja
roland.seer@tartukunstikool.ee

Учебный совет (10)

Ene Jõeveer

Õppelogistik
+372 5682 3345
ene.joeveer@tartukunstikool.ee

Время приема:

E 9-12
T 9-12
N 9-16.30

Vladimir Brovin

История
vladimir.brovin@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

Õppenõustaja
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee

Время приема:

E-R 9.00-13.00
Eha tn 41, IV korrus

Janika Nõmmela

Kujundusgraafika erialajuht
+372 5621 3025
janika.nommela@tartukunstikool.ee


Madis Nurms

Stilistide ja dekoraatorite erialajuht
+372 5621 3026
madis.nurms@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein

3D erialajuht
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Gerli Tumm

Õppesekretär
+372 53341545
gerli.tumm@tartukunstikool.ee


Piret Paluteder

Praktikate koordinaator
+372 56213027
piret.paluteder@tartukunstikool.ee


Edith Hermann

Raamatukogu juhataja
edith.hermann@tartukunstikool.ee


Janika Press

Raamatukogu hoidja
janika.press@tartukunstikool.ee

Kursusejuhendajad (11)

Veiko Klemmer

I KHB kursus 3D ja stilistid
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

II PHB kursus 3D, dekoraatorid ja kujundusgraafikud
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee


Anton Aunma

II KHB kursus 3D, kujundusgraafikud ja stilistid
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

III PHB kursus 3D, kujundusgraafikud ja dekoraatorid
+372 5308 3325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

III KHB kursus 3D ja kujundusgraafikud
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein

IV PHB kursus 3D, kujundusgraafikud ja dekoraatorid
+372 5662 9959
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

I KHB kursus kujundusgraafikud
I PHB kursus kujundusgraafikud
eva.pettai@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

I PHB kursus 3D ja dekoraatorid
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

Töökohapõhised 5. kutseõppe taseme õppurid
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

Kunstnik-kujundaja jätkuõppe grupp
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

KUVA/CODE grupp
toomas.loide@tartukunstikool.ee

Персонал (11)

Juta Vallikivi

Arendusprojektide koordinaator
Kunstnik-kujundaja jätkuõppe grupp
Projektijuht
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Ave Leek

Rahvusvahelise koostöö koordinaator
+372 5333 5088
ave.leek@tartukunstikool.ee


Madleen Vapper

Kommunikatsioonijuht
+372 56844541
madleen.vapper@tartukunstikool.ee


Einar Lest

IT spetsialist
einar.lest@tartukunstikool.ee


Maria Kiisküla

Projektijuht
maria.kiiskula@tartukunstikool.ee


Mirjam Ruth Loide

Administraator
mirjam.loide@tartukunstikool.ee


Johanna Oll

Administraator-meister
johanna.oll@tartukunstikool.ee


Aija Landõr

Kooli meditsiinitöötaja
52 29700

Lisainformatsioon: 

Raatuse Tervisekeskuses (Raatuse 21) kabinet 416

Время приема:

E 13-15
T 12-14
R 13-15

Anneli Tarto

Õpirände koordinaator
53495457
anneli.tarto@tartukunstikool.ee


Jelena Petrova

Koristaja
jelena.petrova@tartukunstikool.ee


Maili Villik-Toover

Koristaja
maili.villik@tartukunstikool.ee

Sotsiaalpedagoogid (3)

Katrin Pärn

Менеджер по развитию
katrin.parn@tartukunstikool.ee


Anton Aunma

Менеджер по развитию
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Kristina Timmusk

Менеджер по развитию
kristina.timmusk@tartukunstikool.ee

Koolipidaja (3)

Ülle Laas

Koolipidaja esindaja
7354020
ulle.laas@hm.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

Õppeasutuse järelvalve
7350 222
hm@hm.ee


Hille Voolaid

Korruptsiooniennetus
hille.voolaid@hm.ee

Tartu Kunstikool

Общая информация
Парковка

Tartu Kunstikooli juures on parkimine tasuta, muruplatsile parkimine ei ole lubatud!

KÜLALISTELE: võimalik on parkida ka koolihoovi Tartu Kunstikooli parkimiskohtadele (TK märgistusega).

Sissepääsuks hoovi palun helistada 5621 3024.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.