Tartu Kunstikool

General information
  • Eha 41, Tartu 50103

  • +372 5334 1545

  • 70004092

  • EHA ÕPPEHOONE: E-R kell 8-21.00, L 8-13.00 | APT RUUMID: E-R 8 - 19.00

Parking

Tartu Kunstikooli juures on parkimine tasuta, muruplatsile parkimine ei ole lubatud!

KÜLALISTELE: võimalik on parkida ka koolihoovi Tartu Kunstikooli parkimiskohtadele (TK märgistusega).

Sissepääsuks hoovi palun helistada 5621 3024.

Contact

Filter

All Management Teachers Studies Department Course instructors Administration deparment Social educators School administrator

Job position
 
Management (2)

Kadi Kreis

Headmaster
+372 5332 0357
kadi.kreis@tartukunstikool.ee


Roosi Nemliher

Head of studies
+372 5306 4375
roosi.nemliher@tartukunstikool.ee

Teachers (36)

Katrin Kisand

Teacher
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Anne Rudanovski

Teacher
anne.rudanovski@tartukunstikool.ee


Peeter Krosmann

Teacher
peeter.krosmann@tartukunstikool.ee


Triinu Heinsoo

Teacher
triinu.heinsoo@tartukunstikool.ee


Kersti Papson

Teacher
kersti.papson@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

Teacher
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

Teacher
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

Teacher
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Kalli Kalde

Teacher
kalli.kalde@tartukunstikool.ee


Rein Maantoa

Teacher
rein.maantoa@tartukunstikool.ee


Tiina Unt

Teacher
tiina.unt@tartukunstikool.ee


Vladimir Brovin

Teacher
vladimir.brovin@tartukunstikool.ee


Aigi Kallaste

Teacher
aigi.kallaste@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

Teacher
+372 53083325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Leili Parhomenko

Teacher
leili.parhomenko@tartukunstikool.ee


Udo Vool

Drawing teacher
udo.vool@tartukunstikool.ee


Malev Toom

Teacher
malev.toom@tartukunstikool.ee


Tõnis Kriisa

Teacher
tonis.kriisa@tartukunstikool.ee


Urmet Ivask (CV)

Teacher
urmet.ivask@tartukunstikool.ee


Marta Peebo

Teacher
marta.peebo@tartukunstikool.ee


Veiko Klemmer

Teacher
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Kristiina Krüspan

Teacher
kristiina.kruspan@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein (CV)

Teacher
+372 5662 9959
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Hillar Uudevald

Teacher
hillar.uudevald@tartukunstikool.ee


Marina Aleksejeva

Teacher
marina.aleksejeva@tartukunstikool.ee


Merit Karise

Teacher
merit.karise@tartukunstikool.ee


Maire Aarsalu

Teacher
maire.aarsalu@tartukunstikool.ee


Merille Hommik

Teacher
merille.hommik@tartukunstikool.ee


Deniss Jeršov

Teacher
deniss.jershov@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

Teacher
eva.pettai@tartukunstikool.ee


Lauris Kaplinski

Teacher
lauris.kaplinski@tartukunstikool.ee


Rein Tikk

Teacher
rein.tikk@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

Teacher
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

Teacher
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Eva Sepping

Teacher
eva.sepping@tartukunstikool.ee


Roland Seer

Teacher
roland.seer@tartukunstikool.ee

Studies Department (10)

Ene Jõeveer

Studies logistic
+372 5682 3345
ene.joeveer@tartukunstikool.ee

Reception time:

E 9-12
T 9-12
N 9-16.30

Anne-Ly Randoja

Study advisor
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee

Reception time:

E-R 9.00-13.00
Eha tn 41, IV korrus

Katrin Kisand

Level 5 artist-designer curriculum manager and educational technologist
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Janika Nõmmela

Head of graphic design studies
+372 5621 3025
janika.nommela@tartukunstikool.ee


Madis Nurms

Head of styling and decorating studies
+372 5621 3026
madis.nurms@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein (CV)

Head of 3D design studies
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Gerli Tumm

Studies secretary and assistant manager
+372 53341545
gerli.tumm@tartukunstikool.ee


Piret Paluteder

Internship coordinator
+372 56213027
piret.paluteder@tartukunstikool.ee


Edith Hermann

Library manager
edith.hermann@tartukunstikool.ee


Janika Press

Librarian
janika.press@tartukunstikool.ee

Course instructors (9)

Veiko Klemmer

I KHB course 3D and stylists
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

II PHB course 3D, decorators and graphic designers
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee


Anton Aunma

II KHB course 3D, graphic designers and stylists
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

III PHB course 3D, graphic designers and decorators
+372 5308 3325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

I KHB course graphic designers
I PHB course graphic designers
eva.pettai@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

I PHB course 3D and decorators
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

Apprenticeship study program
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

Designer continuing studies group
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

KUVA/CODE group
toomas.loide@tartukunstikool.ee

Administration deparment (11)

Juta Vallikivi

Development projects' coordinator
Ptojects' manager
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Ave Leek

International cooperation coordinator
+372 5333 5088
ave.leek@tartukunstikool.ee


Madleen Vapper

Communications manager
+372 56844541
madleen.vapper@tartukunstikool.ee


Einar Lest

IT specialist
einar.lest@tartukunstikool.ee


Maria Kiisküla

Ptojects' manager
maria.kiiskula@tartukunstikool.ee


Mirjam Ruth Loide

Administrator
mirjam.loide@tartukunstikool.ee


Anneli Tarto

Mobility coordinator
53495457
anneli.tarto@tartukunstikool.ee


Johanna Oll

Administrative master
+372 5620 1904
johanna.oll@tartukunstikool.ee


Aija Landõr

School nurse
52 29700

Lisainformatsioon: 

Raatuse Tervisekeskuses (Raatuse 21) kabinet 416

Reception time:

E 13-15
T 12-14
R 13-15

Jelena Petrova

Cleaner
jelena.petrova@tartukunstikool.ee


Maili Villik-Toover

Cleaner
maili.villik@tartukunstikool.ee

Social educators (3)

Katrin Pärn

Development manager
katrin.parn@tartukunstikool.ee


Anton Aunma

Development manager
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Kristina Timmusk

Development manager
kristina.timmusk@tartukunstikool.ee

School administrator (3)

Ülle Laas

Representative of the school administrator
7354020
ulle.laas@hm.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

Supervision of an educational institution
7350 222
hm@hm.ee


Hille Voolaid

Prevention of corruption
hille.voolaid@hm.ee

Tartu Kunstikool

General information
  • Eha 41, Tartu 50103

  • +372 5334 1545

  • 70004092

  • EHA ÕPPEHOONE: E-R kell 8-21.00, L 8-13.00 | APT RUUMID: E-R 8 - 19.00

Parking

Tartu Kunstikooli juures on parkimine tasuta, muruplatsile parkimine ei ole lubatud!

KÜLALISTELE: võimalik on parkida ka koolihoovi Tartu Kunstikooli parkimiskohtadele (TK märgistusega).

Sissepääsuks hoovi palun helistada 5621 3024.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.