Uudised

OskusteÖÖ tasuta kursused Kunstikoolis 10. oktoober madleen

OskusteÖÖ tuleb taas! OskusteÖÖ on Euroopa kutseoskuste nädala raames korraldatav üle-eestiline kutseoskuste festival, mille käigus kutsekoolid teile oma uksed avavad.

Tartu Kunstikool pakub sel aastal 26. oktoobril kahte tasuta kursust ja põnevat sisevaadet 3D maailma!


Joonistamise kursus

See on sinu võimalus tulla harjutada joonistamist professionaalse joonistamisõpetaja käe all. Ning tead mis? See pole üldse oluline, mis tasemel sinu oskused on! Peamine on see, et sul on pealehakkamist proovida midagi uut ja areneda.

Juhendaja Helen Bunder on Tartu Kunstikooli üldkunsti ainete õpetaja, kunstnik ning Tartu Drink and Draw ürituste läbiviija. Helen on rahulik ja soe õpetaja, kelle käe all on lihtne enda loomingulist poolt avada.

Toimub Tartu Kunstikooli Eha õppehoones (Eha 41) ruumis 402 (4. korrusel). Kell 18:00 - 19:30. Registreerumise tähtaeg 24. oktoober kell 23:59 - registreeru SIIN.

 

Graafilise disaini kursus

Pole ühtegi asutust, kus ei läheks vaja graafilist disaini. Kui ka sinu tööülesanded või eraelu nõuavad kujundusmaterjalide loomist, siis on see kursus just sulle! Tule ja õpi, kuidas vabavaralist kujunduste loomise programmi Canvat (paremini) kasutada ja luua suurepäraseid postreid, bännereid ja palju muud!

Juhendaja Ander Peedumäe on Tartu Kunstikooli värske kujundusgraafika eriala vilistlane, tegutsev graafiline disainer ja graafilise disaini õpetaja. Ander on praktik, kes teeb kõik keerulise imelihtsaks.

Kursus toimub Aparaaditehases (Kastani 42) Tartu Kunstikooli kujundusgraafika osakonnas, klassiruumis G. Sissepääs Aparaaditehase 2. sissepääsust ja tulla trepist 4. korrusele. Kell 17:00 - 18:30. Registreerumise tähtaeg 25. oktoober kell 23:59 - registreeru SIIN.

 

Avatud 3D osakond

Tule ja avasta enda jaoks 3D maailm! Tartu Kunstikool avab Aparaaditehases oma 3D osakonna uksed. Tule meile külla, mängi meie õpilaste loodud arvutimänge, vaata ringi ja tutvu meie õpilaste abil 3D valdkonnaga.

Üritus toimub Aparaaditehases (Kastani 42) Tartu Kunstikooli 3D osakonnas. Sissepääs Aparaaditehase 3. sissepääsust, üks trepp üles ja esimene uks. Kell 17:00-18:30. Eelnev registreerumine pole vajalik.

 

Lisainfo: madleen.vapper@tartukunstikool.ee

Joonistamise kursus

See on sinu võimalus tulla harjutada joonistamist professionaalse joonistamisõpetaja käe all. Ning tead mis? See pole üldse oluline, mis tasemel sinu oskused on! Peamine on see, et sul on pealehakkamist proovida midagi uut ja areneda.

Juhendaja Helen Bunder on Tartu Kunstikooli üldkunsti ainete õpetaja, kunstnik ning Tartu Drink and Draw ürituste läbiviija. Helen on rahulik ja soe õpetaja, kelle käe all on lihtne enda loomingulist poolt avada.

Toimub Tartu Kunstikooli Eha õppehoones (Eha 41) ruumis 402 (4. korrusel). Kell 18:00 - 19:30. Registreerumise tähtaeg 24. oktoober kell 23:59 - registreeru SIIN.

 

Graafilise disaini kursus


Pole ühtegi asutust, kus ei läheks vaja graafilist disaini. Kui ka sinu tööülesanded või eraelu nõuavad kujundusmaterjalide loomist, siis on see kursus just sulle! Tule ja õpi, kuidas vabavaralist kujunduste loomise programmi Canvat (paremini) kasutada ja luua suurepäraseid postreid, bännereid ja palju muud!

Juhendaja Ander Peedumäe on Tartu Kunstikooli värske kujundusgraafika eriala vilistlane, tegutsev graafiline disainer ja graafilise disaini õpetaja. Ander on praktik, kes teeb kõik keerulise imelihtsaks.

Kursus toimub Aparaaditehases (Kastani 42) Tartu Kunstikooli kujundusgraafika osakonnas, klassiruumis G. Sissepääs Aparaaditehase 2. sissepääsust ja tulla trepist 4. korrusele. Kell 17:00 - 18:30. Registreerumise tähtaeg 25. oktoober kell 23:59 - registreeru SIIN.

 

Avatud 3D osakond

Tule ja avasta enda jaoks 3D maailm! Tartu Kunstikool avab Aparaaditehases oma 3D osakonna uksed. Tule meile külla, mängi meie õpilaste loodud arvutimänge, vaata ringi ja tutvu meie õpilaste abil 3D valdkonnaga.

Üritus toimub Aparaaditehases (Kastani 42) Tartu Kunstikooli 3D osakonnas. Sissepääs Aparaaditehase 3. sissepääsust, üks trepp üles ja esimene uks. Kell 17:00-18:30. Eelnev registreerumine pole vajalik.

 

Lisainfo: madleen.vapper@tartukunstikool.ee