Lõpuaktus 2024 │ FOTOD 18. märts madleen

AKTUSE FOTOD SIIN.

Tartu Kunstikooli lõpuaktus 2024 toimub 23. veebruaril Karlova kooli aulas (Salme 1a).

Aktus algab kell 15:00. Uksed avatakse 14:30.

Kes saabub kohale juba varem - aktuse uste avamist on võimalik oodata Tartu Kunstikooli Eha õppehoones (Eha 41).

Aktusel on vahetusjalanõud kõigile kohustuslikud!

Kooli lõpetavad 4. kursuse PHB kujundajad, 3. kursuse KHB kujundajad, KUKU jätkuõppe õppijad, töökohapõhised õppijad ja disaini kutsevaliku aasta õppijad.

AKTUSE FOTOD SIIN.

Aktus algab kell 15:00. Uksed avatakse 14:30.

Aktusel on vahetusjalanõud kõigile kohustuslikud!