Jõululoos 2022! VÕITJAD SELGUNUD 01. detsember madleen

Tartu Kunstikooli jõululoos 2022 võitjad on selgunud!

Suur aitäh teile, et toetasite Tartu Kunstikooli jõululoosi 2022. Jõulustipendiumi fondi koguti kokku 613€, mis läks jagamisele meie kahe tubli õpilase Ander Peedumäe ja Anu-Kristel Undi vahel.

Jõululoosi auhinnafondist võitsid endale:

• TARTU kalender Mette Mari Kaljas, Ruth Moppel, Karoliina Elizabeth Pettai, Merit Karise, Helen Bunder, Karoliina Kuus, Ander Peedumäe, Maria Välja, Emilie Vahi, Elisabeth Kiisk
  • Lucky Laika kuumaalus saarmaga Marie Möller, Katrin Kisand, Kadi Kreis, Katrin Heero,
  • Lucky Laika kuumaalus oravaga Madleen Vapper, Kätrin Metsla, Roosi Nemliher, Susi Ann Kaljas
  • Lucky Laika kuumaalus koeraga Aime Klandorf, Saskia Lõhmus, Emilie Vahi, Mette Mari Kaljas, Jolanda Heero
  • Lucky Laika kuumaalus jänesega Grete Laidi Aarsalu, Juhan Kiisk, Toomas Loide, Lea Danilson
  • Lucky Laika kuumaalus kassiga Robert Meier, Marco Neeme, Lea Danilson
  • "Lähteala" riidest kott Reti Nael ÕPILANE
  • TK70 villane kott Karmen Mesila, Mette Mari Kaljas
  • TK70 riidest kott Erle Tüür, Helen Bunder
Kõiki, kes ei olnud meiega auhindade jagamisel koolis kohal, ootavad auhinnad Tartu Kunstikooli (Eha 41) neljandal korrusel sekretäri käes uuel aastal. Kui teil pole võimalik oma auhinnale ise järgi tulla, andke mulle (madleen.vapper@tartukunstikool.ee) teada ja mõtleme koos lahenduse.

--- --- --- --- ---

Jõululoosi eesmärgiks on kokku koguda stipendium, mille abil tunnustada ja toetada üht Tartu Kunstikooli õpilast tema ettevõtlikkuse ja töö eest. Stipendiumi summa tuleb kokku jõululoosi piletite müügist.

Ostes jõululoosi pileti osaled loosis ning sul on võimalus võita endale midagi põnevat meie auhinnafondist. Ühe pileti hinnaks on 1€ (Tartu Kunstikooli õpilastele 0,5€!). Kokku saab iga inimene osaleda loosis 10 piletiga. Stipendiumi fondi on võimalik teha ka suurem rahaline annetus, ostes pileteid rohkem kui 10€ eest. Kui sa ei soovi loosis osaleda ning soovid lihtsalt rahalise annetuse teha, anna sellest meile teada.

Jõululoosi auhinnafond moodustub lahkete inimeste ja ettevõtete annetustest. Auhinnafondi ootame annetuseks elamuskingitusi, teenuseid ja meie vilistlaste ning muude sõprade loomingut. Kõiki annetatud asju ja annetajaid reklaamime ka meie sotsiaalmeedias.

Auhinnafondi annetused on võimalik tuua kunstikooli 4. korrusele sekretäri kätte. Kui see pole võimalik, võtke ühendust kommunikatsioonijuht Madleeniga madleen.vapper@tartukunstikool.ee või 56844541 ja leiame koos parema lahenduse.

Loosipiletite müük algab 1. detsembril ning pileteid on võimalik soetada kuni 22. detsembri südaööni. Pileteid saab osta Tartu Kunstikooli 4. korruselt õppesekretäri või administraatori käest. Kui aga kohapeale ei saa mitte kuidagi tulla, siis on võimalik sooritada ka ülekanne.

• PANGAKONTO: EE272200221035520868 MADLEEN VAPPER
  • SELGITUS: Kunstikooli jõululoos; sinu nimi; sinu e-mail; kas osaled loosis või annetad raha?

Jõululoosi võitjad ja stipendiumi saaja kuulutame välja 23. detsembril koolis jõululõunal, meie sotsiaalmeedias, kodulehel ja saadame osalejatele ka meili.

Küsimuste korral pöördu: madleen.vapper@tartukunstikool.ee või 56844541

Seniks hubast jõuluootust ja head loosiõnne!

--- --- --- --- --- ---

Jõululoos 2022 auhinnafond ja sponsorid:

• Tartu kalendrid 2023 TARTU LOGO poolt
  • erinevaid kuumaaluseid Lucky Laika poolt
  • erinevaid põnevaid tooteid MP-Reklaamtrükk poolt
  • Hersoni kunstniku Viktoria kujundatud Eesti ja Ukraina kalender 2023
  • rinnamärgid ja kleepsud DaylightDreamStudio poolt
  • jõulukuulid Bleu Madame poolt
  • vineerist UMA MEKK piknikukorv
  • 2023/24 kalendermärkmik
  • Pajalapid töö- ja tegevuskeskus Mosaiigilt
  • Raamat "Eesti riigi 100 aastat"
  • Raamat "Hoian sind südames"
  • Pusle gloobusc, pusle päikesesüsteem, täispuhutav gloobus
  • Helen Bunderi joonistus
  • Ringikujuline kalender 2023
  • TK70 graafiline novell
  • Tõnis Kriisa savitass
  • "Lähteala" riidest kott
  • TK70 villane kott
  • TK70 riidest kott

Jõululoosi auhinnafondist võitsid endale:

• Lucky Laika kuumaalus kassiga Robert Meier, Marco Neeme, Lea Danilson

--- --- --- --- ---

• PANGAKONTO: EE272200221035520868 MADLEEN VAPPER

Küsimuste korral pöördu: madleen.vapper@tartukunstikool.ee või 56844541

Seniks hubast jõuluootust ja head loosiõnne!

--- --- --- --- --- ---

Jõululoos 2022 auhinnafond ja sponsorid:

• Tartu kalendrid 2023 TARTU LOGO poolt
  • erinevaid kuumaaluseid Lucky Laika poolt
  • erinevaid põnevaid tooteid MP-Reklaamtrükk poolt
  • Hersoni kunstniku Viktoria kujundatud Eesti ja Ukraina kalender 2023
  • rinnamärgid ja kleepsud DaylightDreamStudio poolt
  • jõulukuulid Bleu Madame poolt
  • vineerist UMA MEKK piknikukorv
  • 2023/24 kalendermärkmik
  • Pajalapid töö- ja tegevuskeskus Mosaiigilt
  • Raamat "Eesti riigi 100 aastat"