Ootame sind õpilasvarjuks! 08. jaanuar madleen

Soovid teada, kas Tartu Kunstikool sobiks just sulle? Kuidas näeb välja meie maja, õpilased ja õpetajad? Milline on üks koolipäev meiega? Tule õpilasvarjuks ja vaata oma silmaga kõik üle!

Õpilasvari saab veeta ühe koolipäeva Tartu Kunstikoolis koos ühe meie õpilasega. Peale ankeedi täitmist saadetakse sulle e-mailiga info õpilase kohta, kes sind vastu võtab. Saad temaga ise sobiva kuupäeva varjupäeva läbi viimiseks kokku leppida.

Registreeru SIIN.

VARJU MEELESPEA

• küsi kindlasti endale ka sind TKs vastu võtva õpilase telefoninumber või sotsiaalmeedia kontakt, et te teineteist kätte saaksite
  • tee endale vajadusel selgeks (lase TK õpilasel sind abistada!) kuidas varjupäeval meie kooli jõuda