Alumnus

Filter

 
1956. aasta lõpetajad

Aavo Essenson

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Nikolai Guli

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tiiu Loit

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Laine Pukk

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Viivi Ranniste

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Helen Rebase

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Pikar Riitmuru

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Armin Rood

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Malle Siider

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Mare Süvari

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tea Teder

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Vaike Tojak

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Nikolai Usatšev

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Õie Viks

Joonestamise ja joonistamise õpetus

1989. aasta lõpetajad

Epp Alasild

Kunstilise kujundamise eriala


Annika Jakobson

Kunstilise kujundamise eriala


Kristi Kalve

Kunstilise kujundamise eriala


Aikki Kalvi

Kunstilise kujundamise eriala


Terje Kiho

Kunstilise kujundamise eriala


Riho Korts-Lindus

Kunstilise kujundamise eriala


Urve Laanemets

Kunstilise kujundamise eriala


Ivi Maalma

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Muhuste

Kunstilise kujundamise eriala


Erna Mägi

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Navi

Kunstilise kujundamise eriala


Mart Rebane

Kunstilise kujundamise eriala


Tauno Sirel

Kunstilise kujundamise eriala


Jan Tammik

Kunstilise kujundamise eriala


Helen-Vesta Vallikivi

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Valts

Kunstilise kujundamise eriala


Meelis Velts

Kunstilise kujundamise eriala


Reine Väli

Kunstilise kujundamise eriala


Õnnela Kastan

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kruusmaa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eren Leis

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiia Nurmsalu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Paap

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Reimal

Naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Suurmets

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merle Tootsi

Naha kunstilise kujundamise eriala


Nele Tuubel

Naha kunstilise kujundamise eriala


Inna Gussarova

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Renal Loit

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Indrek Ots

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toomas Kristov

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Riho Lainevool

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Sven Senka

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Vaher

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1981. aasta lõpetajad

Renee Aua

Kunstilise kujundamise eriala


Heiki Graunberg

Kunstilise kujundamise eriala


Aare Haug

Kunstilise kujundamise eriala


Anniki Jõeveer

Kunstilise kujundamise eriala


Marika Kasemaa

Kunstilise kujundamise eriala


Marina Kessler

Kunstilise kujundamise eriala


Eliko Kevvai

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Laager

Kunstilise kujundamise eriala


Ene Liibert

Kunstilise kujundamise eriala


Vello Lillemets

Kunstilise kujundamise eriala


Mai Luige

Kunstilise kujundamise eriala


Ene Meerits

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Mälk

Kunstilise kujundamise eriala


Tiiu Pippar

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Tsentropova

Kunstilise kujundamise eriala


Riina Villo

Kunstilise kujundamise eriala


Helve Lang

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Viivi Lilleõis

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Marina Müürsepp

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Ojaste

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Reet Reidak

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Kersti Silm

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Asta Vilu

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Kei Volmer

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Riin Kari

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Taso Mähar

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kaljo Mälk

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kaido Trei

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aleksander Grigorjev

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Piret Kuusmaa

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Taivo Müürsepp

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Tarmo Rello

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Paul Uibopuu

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Olavi Villmann

Kivi kunstilise töötlemise eriala

1982. aasta lõpetajad

Ain Austa

Kunstilise kujundamise eriala


Mare Born

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Huik

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Joala

Kunstilise kujundamise eriala


Jaak Jõevee

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Kersalu

Kunstilise kujundamise eriala


Helle Klaamann

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Kolk

Kunstilise kujundamise eriala


Viive Lumi

Kunstilise kujundamise eriala


Silja Maasik

Kunstilise kujundamise eriala


Malle Mäestu

Kunstilise kujundamise eriala


Maire Neostus

Kunstilise kujundamise eriala


Maret Neostus

Kunstilise kujundamise eriala


Aita Pilt

Kunstilise kujundamise eriala


Kulli Pints

Kunstilise kujundamise eriala


Margus Porro

Kunstilise kujundamise eriala


Tarmo Preimann

Kunstilise kujundamise eriala


Liia Sarnet

Kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Sutt

Kunstilise kujundamise eriala


Loona Aulik

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Anuir Daniel

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Aire Meresaar

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Riina Murumaa

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Lea Ott

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Boris Sestakov

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Tikk

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Nona Viro

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Priit Kapsta

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kalmer Mikson

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivar Sepp

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Veljo Eilonen

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Jaak Helm

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Tiit Lilienbach

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Kalev Pehme

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Paul Saar

Kivi kunstilise töötlemise eriala

1983. aasta lõpetajad

Anneli Aru

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Arus

Kunstilise kujundamise eriala


Janis Briedis

Kunstilise kujundamise eriala


Madis Idarand

Kunstilise kujundamise eriala


Kaire Kallion

Kunstilise kujundamise eriala


Üllar Karo

Kunstilise kujundamise eriala


Riho Kerov

Kunstilise kujundamise eriala


Kalev Konso

Kunstilise kujundamise eriala


Marina Laidla

Kunstilise kujundamise eriala


Annike Lang

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnis Piipar

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Pärtel

Kunstilise kujundamise eriala


Tiit Rammul

Kunstilise kujundamise eriala


Alfons Reiljan

Kunstilise kujundamise eriala


Peeter Saarva

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Semjonova

Kunstilise kujundamise eriala


Ardo Sägi

Kunstilise kujundamise eriala


Riho Tammekand

Kunstilise kujundamise eriala


Helle Vaher

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Vahimets

Kunstilise kujundamise eriala


Silva Allik

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Sönari Haavaoks

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Gally Kerner

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Ruta Rannamägi

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Lilia Uueda

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Piret Vaas

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Erki Vaino

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Aivar Ilves

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Raivo Ilves

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aleksander Mäe

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Mati Märtinson

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Yrjö Nuust

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Indrek Purru

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Mari Reemann

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toivo Toomsoo

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Robert Bräutigam

Kivi kunstilise töötlemise eriala

1984. aasta lõpetajad

Ivi Alekand

Kunstilise kujundamise eriala


Meelis Arulepp

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Jakobson

Kunstilise kujundamise eriala


Kersti Jeerik

Kunstilise kujundamise eriala


Liili Juht

Kunstilise kujundamise eriala


Ülla Karro

Kunstilise kujundamise eriala


Kaire Kemp

Kunstilise kujundamise eriala


Ene Kosenkranius

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Kund

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Laanemets

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Maalma

Kunstilise kujundamise eriala


Epp Margma

Kunstilise kujundamise eriala


Ivi Palu

Kunstilise kujundamise eriala


Aire Perk

Kunstilise kujundamise eriala


Vilja Pärn

Kunstilise kujundamise eriala


Helmet Raja

Kunstilise kujundamise eriala


Mart Rand

Kunstilise kujundamise eriala


Kristel Särel

Kunstilise kujundamise eriala


Marika Tomson

Kunstilise kujundamise eriala


Aivo Tragel

Kunstilise kujundamise eriala


Arvi Tragel

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Aug

Naha kunstiline kujundamine


Riina Kipper

Naha kunstiline kujundamine


Kille Kruuv

Naha kunstiline kujundamine


Merike Laats

Naha kunstiline kujundamine


Evelin Lill

Naha kunstiline kujundamine


Riin Somelar

Naha kunstiline kujundamine


Elve Tamm

Naha kunstiline kujundamine


Triin Tõugjas

Naha kunstiline kujundamine


Jaanus Eensalu

Puidu kunstiline töötlemine


Robert Fenske

Puidu kunstiline töötlemine


Heiki Pihlo

Puidu kunstiline töötlemine


Reet Räis

Puidu kunstiline töötlemine


Tõnis Vellama

Puidu kunstiline töötlemine


Erki Evestus

Kivi kunstiline töötlemine


Rein Karus

Kivi kunstiline töötlemine


Margus Käpp

Kivi kunstiline töötlemine


Tõnu Nael

Kivi kunstiline töötlemine


Hiie Parisalu

Kivi kunstiline töötlemine

1985. aasta lõpetajad

Elve Bender

Kunstilise kujundamise eriala


Monika Bors

Kunstilise kujundamise eriala


Juris Freimanis

Kunstilise kujundamise eriala


Harri Hinn

Kunstilise kujundamise eriala


Ruti Jõgi

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kaldma

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Kuus

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Lokko

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Meos

Kunstilise kujundamise eriala


Priit Pangsepp

Kunstilise kujundamise eriala


Tuuli Puhvel

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Riimus

Kunstilise kujundamise eriala


Karin Saealle

Kunstilise kujundamise eriala


Talvi Sepp

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Sova

Kunstilise kujundamise eriala


Kaie Šestakova

Kunstilise kujundamise eriala


Krista Tiisler

Kunstilise kujundamise eriala


Hegne Uusjärv

Kunstilise kujundamise eriala


Ain Vares

Kunstilise kujundamise eriala


Irja Annus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Krista Husser

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Tamm

Naha kunstilise kujundamise eriala


Maris Timmermann

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ainiki Tina

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anu Vares

Naha kunstilise kujundamise eriala


Alge Õunapuu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Vello Kaasen

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Veiko Kokk

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Andres Kull

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivo Moor

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ilmar Peil

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivo Blum

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Einar Grišakov

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Gerdo Miljand

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Imbi Peedosk

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Rait Pärg

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Kalvi Tenno

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Toomas Tenso

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1986. aasta lõpetajad

Eve Heero

Kunstilise kujundamise eriala


Avo Lõo

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Moora

Kunstilise kujundamise eriala


Kalli Murumets

Kunstilise kujundamise eriala


Kaia Mägi

Kunstilise kujundamise eriala


Aide Pirts

Kunstilise kujundamise eriala


Ivi Prants

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Pukk

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Pälviste

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Pärn

Kunstilise kujundamise eriala


Aire Raag

Kunstilise kujundamise eriala


Ingrid Rajalo

Kunstilise kujundamise eriala


Rita Reinomägi

Kunstilise kujundamise eriala


Külli Reinup

Kunstilise kujundamise eriala


Triin Saks

Kunstilise kujundamise eriala


Silja Salmistu

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Vari

Kunstilise kujundamise eriala


Aili Kusler

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Jahhu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Lily Peedosk

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Pihlak

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katre Randma

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Rantla

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eve Runtel

Naha kunstilise kujundamise eriala


Andres Teinfeldt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Riina Vesi

Naha kunstilise kujundamise eriala


Marju Vikson

Naha kunstilise kujundamise eriala


Erki Ilumets

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ilona Kroman

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kuldar Moor

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Peeter Peedosk

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Sille Raal

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Vaino Aloel

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Külli Kalvet

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Kalev Kivimets

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Heiki Pokk

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Roland Suits

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Tammela

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1987. aasta lõpetajad

Ülla Blaasen

Kunstilise kujundamise eriala


Veronika Grünberg

Kunstilise kujundamise eriala


Aarne Hanni

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Kõrtsini

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Pällo

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Sepp

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnu Sikk

Kunstilise kujundamise eriala


Olavi Tiitus

Kunstilise kujundamise eriala


Margus Veisver

Kunstilise kujundamise eriala


Marat Viires

Kunstilise kujundamise eriala


Kaisi Vinogradov

Kunstilise kujundamise eriala


Jana Võru

Kunstilise kujundamise eriala


Ulvi Altment

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ellu Erm

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kaja Kaljund

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ruth Koel

Naha kunstilise kujundamise eriala


Pille Neumann

Naha kunstilise kujundamise eriala


Külliki Talp

Naha kunstilise kujundamise eriala


Mariann Vink

Naha kunstilise kujundamise eriala


Raivo Juuse

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Henri Jääger

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Riina Lahesoo

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ly Muinase

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Valdo Tiits

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Allan Hmelnitski

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Tormi Kevvai

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Tõnis Kriisa

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Sameli

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1988. aasta lõpetajad

Mare Arulepp

Kunstilise kujundamise eriala


Daiva Daniel

Kunstilise kujundamise eriala


Albert Gulk

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Hinn

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Kuusik

Kunstilise kujundamise eriala


Signe Lomp

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Martisen

Kunstilise kujundamise eriala


Andres Mõls

Kunstilise kujundamise eriala


Kai Otti

Kunstilise kujundamise eriala


Kristina Reineller

Kunstilise kujundamise eriala


Kai Rohtla

Kunstilise kujundamise eriala


Triinu Sarv

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Suuman

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Tabas

Kunstilise kujundamise eriala


Silvi Tarto

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Utsal

Kunstilise kujundamise eriala


Ulvi Vahesalu

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Vesi

Kunstilise kujundamise eriala


Gunnel Veski

Kunstilise kujundamise eriala


Hannes Võrno

Kunstilise kujundamise eriala


Kristel Janikson

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kadi Kiipus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Vasta Koor

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Mikfelt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Musteikis

Naha kunstilise kujundamise eriala


Aigi Orav

Naha kunstilise kujundamise eriala


Astrid Rajalo

Naha kunstilise kujundamise eriala


Sille Tuustik

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Õunapuu

Naha kunstilise kujundamise eriala


Mauri Gross

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kaido Kalf

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aarne Puus

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ain Leilop

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Ronald Pastak

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Eva-Liisa Särak

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1990. aasta lõpetajad

Sirje Adamson

Kunstilise kujundamise eriala


Aime Aim

Kunstilise kujundamise eriala


Karol Ansip

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Haring

Kunstilise kujundamise eriala


Külli Hiiemäe

Kunstilise kujundamise eriala


Mai Hiiop

Kunstilise kujundamise eriala


Toomas Karask

Kunstilise kujundamise eriala


Gertu Karu

Kunstilise kujundamise eriala


Piia Maiste

Kunstilise kujundamise eriala


Janek Murd

Kunstilise kujundamise eriala


Sirli Põllumäe

Kunstilise kujundamise eriala


Kristin Raud

Kunstilise kujundamise eriala


Jüri-Illimar Šestakov

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Terask

Kunstilise kujundamise eriala


Aldo Tootsi

Kunstilise kujundamise eriala


Merje Ust

Kunstilise kujundamise eriala


Eneli Valge

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Alekand

Naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Hütt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kuldkepp

Naha kunstilise kujundamise eriala


Monika Pärn

Naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Rästa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Jaana Varkki

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Vatt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Margus Pall

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Riidik Tõugjas

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ülo Kirt

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Alissa Kitsas

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Raul Maidla

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1979. aasta lõpetajad

Mare Hunt

Kunstilise kujundamise eriala


Taimi Israel

Kunstilise kujundamise eriala


Urve Koovits

Kunstilise kujundamise eriala


Anar Kuskis

Kunstilise kujundamise eriala


Aare Kuus

Kunstilise kujundamise eriala


Ulvi Kuusk

Kunstilise kujundamise eriala


Anne-Mai Kõiv

Kunstilise kujundamise eriala


Jelena Nellis

Kunstilise kujundamise eriala


Mare Norman

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Paberit

Kunstilise kujundamise eriala


Jüri Pais

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Põld

Kunstilise kujundamise eriala


Endel Põldsalu

Kunstilise kujundamise eriala


Lemmik Rajasalu

Kunstilise kujundamise eriala


Maire Reisner

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Sepp

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Tamm

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Tamm

Kunstilise kujundamise eriala


Ülo Udumäe

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Ussenko

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Vipper

Kunstilise kujundamise eriala


Taavo Võsu

Kunstilise kujundamise eriala


Krista Haugas

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Milvi Ilves

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Anne Karlson

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Ivi Kreek

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Meeli Kütson

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Maire Noormaa

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Sirje Pannel

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Anu-Lahe Sarv

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Silja Saulep

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Marianne Taivas

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Reet Vadi

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Hurmo Aasoja

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Rein Erdel

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Raivo Hein

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Priit Kõiv

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Urmas Randla

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aili Räst

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Avo Tragel

Puidu kunstilise töötlemise eriala

1991. aasta lõpetajad

Ülle Erdfeld

Kunstilise kujundamise eriala


Margarita Erit

Kunstilise kujundamise eriala


Marge Humma

Kunstilise kujundamise eriala


Meelis Joost

Kunstilise kujundamise eriala


Joel Jõgise

Kunstilise kujundamise eriala


Meret Kommer

Kunstilise kujundamise eriala


Eva Krivonogova

Kunstilise kujundamise eriala


Ingrid Kukk

Kunstilise kujundamise eriala


Annike Laigo

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Loit

Kunstilise kujundamise eriala


Ilona Maidla

Kunstilise kujundamise eriala


Karmo Mende

Kunstilise kujundamise eriala


Mari Mesilane

Kunstilise kujundamise eriala


Moonika Miina

Kunstilise kujundamise eriala


Evelin Ojasoo

Kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Orgussaar

Kunstilise kujundamise eriala


Eva Parv

Kunstilise kujundamise eriala


Margot Sakson

Kunstilise kujundamise eriala


Agne Smirnova

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Tegel

Kunstilise kujundamise eriala


Pille Tammela

Kunstilise kujundamise eriala


Lairi Toom

Kunstilise kujundamise eriala


Kersti Tori

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Toniste

Kunstilise kujundamise eriala


Maiu Arro

Naha kunstilise kujundamise eriala


Sirje Kaldur

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merike Kopra

Naha kunstilise kujundamise eriala


Uve Krehov

Naha kunstilise kujundamise eriala


Maarja Leht

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kaia Lukats

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Mõttus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Signe Paks

Naha kunstilise kujundamise eriala


Anneli Serglov

Naha kunstilise kujundamise eriala


Mai Uiga

Naha kunstilise kujundamise eriala


Margo Busch

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kaido Känd

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toomas Lihtmaa

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Kristjan Männa

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Tänav

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1992. aasta lõpetajad

Priit Allas

Kunstilise kujundamise eriala


Marju Audova

Kunstilise kujundamise eriala


Urmas Graff

Kunstilise kujundamise eriala


Jaanus Koov

Kunstilise kujundamise eriala


Annemai Laaman

Kunstilise kujundamise eriala


Jane Liiv

Kunstilise kujundamise eriala


Margit Lipand

Kunstilise kujundamise eriala


Annely Meresaar

Kunstilise kujundamise eriala


Meiu Münt

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Popp

Kunstilise kujundamise eriala


Margus Suhharev

Kunstilise kujundamise eriala


Anneli Teras

Kunstilise kujundamise eriala


Gea Vaht

Kunstilise kujundamise eriala


Kristiina Vatter

Kunstilise kujundamise eriala


Heidi Ilosaar

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Kisand

Naha kunstilise kujundamise eriala


Terje Kivist

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kadri (Kullerkupp) Alt

Naha kunstilise kujundamise eriala


Marika Kumpin

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eliko Põdra

Naha kunstilise kujundamise eriala


Indrek Köster

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Tõnu Laudma

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Harry Tensing

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Katrin Uus

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1993. aasta lõpetajad

Anton Aunma

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Reimann

Kunstilise kujundamise eriala


Hele Hanson

Kunstilise kujundamise eriala


Henriko Heinoja

Kunstilise kujundamise eriala


Ingrid Klaus

Kunstilise kujundamise eriala


Kadri Jakobson

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Kivi

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Viira

Kunstilise kujundamise eriala


Kristina Kütt (Villem)

Kunstilise kujundamise eriala


Leonika Kingu

Kunstilise kujundamise eriala


Maive Oksa

Kunstilise kujundamise eriala


Marge Pent

Kunstilise kujundamise eriala


Martin Runnel

Kunstilise kujundamise eriala


Riina Sikora

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Kliimad

Kunstilise kujundamise eriala


Ave Räkk

Naha kunstilise kujundamise eriala


Bärbel Sootla

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katiliina Gielen

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kersti Kuris

Naha kunstilise kujundamise eriala


Maret Suuroja

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merit Luksepp

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merle Tilga

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiia Puustusmaa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Mõttus

Naha kunstilise kujundamise eriala


Andres Sapar

Mööblikujundus ja restaureerimine


Are Tralla

Mööblikujundus ja restaureerimine


Argo Laul

Mööblikujundus ja restaureerimine


Katrin Portnov

Mööblikujundus ja restaureerimine


Piret Ziugand

Mööblikujundus ja restaureerimine


Tambet Pedak

Mööblikujundus ja restaureerimine


Tõnu Bergmann

Mööblikujundus ja restaureerimine


Erik Strahhov

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Lauri Lajal

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Pree

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Margus Vesnenko

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Taavi Talve

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1994. aasta lõpetajad

Ivika Aman

Kunstilise kujundamise eriala


Hille Hendrikson

Kunstilise kujundamise eriala


Andres Lindok

Kunstilise kujundamise eriala


Maarja Meeru

Kunstilise kujundamise eriala


Tiit Paabo

Kunstilise kujundamise eriala


Kalle Paalits

Kunstilise kujundamise eriala


Maris Palgi

Kunstilise kujundamise eriala


Airi Poolak

Kunstilise kujundamise eriala


Kelli Pärnaste

Kunstilise kujundamise eriala


Liina Raudver

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Rump

Kunstilise kujundamise eriala


Kristel Sibul

Kunstilise kujundamise eriala


Henno Sonn

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Suuroja

Kunstilise kujundamise eriala


Triinu Talve

Kunstilise kujundamise eriala


Katrin Tarve

Kunstilise kujundamise eriala


Kaarin Vellet

Kunstilise kujundamise eriala


Margo Vesselov

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Ainso

Naha kunstilise kujundamise eriala


Kert Kelly

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eeva Käsper

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eio Pensa

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merle Pintman

Naha kunstilise kujundamise eriala


Katrin Roots

Naha kunstilise kujundamise eriala


Helmi Räim

Naha kunstilise kujundamise eriala


Eda Valdre

Naha kunstilise kujundamise eriala


Urve Valge

Naha kunstilise kujundamise eriala


Raul Erdel

Mööblikujundus ja restaureerimine


Mattias Kasemaa

Mööblikujundus ja restaureerimine


Üllar Kiisk

Mööblikujundus ja restaureerimine


Leslie Laasner

Mööblikujundus ja restaureerimine


Rita Rahu

Mööblikujundus ja restaureerimine


Erki Tamm

Mööblikujundus ja restaureerimine


Priit Verlin

Mööblikujundus ja restaureerimine


Priit Videvik

Mööblikujundus ja restaureerimine


Holden Laamann

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Egon Randlepp

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1995. aasta lõpetajad

Esta Frosch

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kaasik

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Kokk

Kunstilise kujundamise eriala


Kristina Markii

Kunstilise kujundamise eriala


Lagle Mäeots

Kunstilise kujundamise eriala


Janika Nõmmela

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Paas

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Pullerits

Kunstilise kujundamise eriala


Merle Puur

Kunstilise kujundamise eriala


Fideelia Roots

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Salmar

Kunstilise kujundamise eriala


Angelika Schneider

Kunstilise kujundamise eriala


Eleonoora Tamleht

Kunstilise kujundamise eriala


Liina Õun

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Ermann

Naha kunstilise kujundamise eriala


Merille Hommik

Naha kunstilise kujundamise eriala


Jarno Hermet

Mööblikujundus ja restaureerimine


Vambola Lauk

Mööblikujundus ja restaureerimine


Eero Leiten

Mööblikujundus ja restaureerimine


Martin Puhm

Mööblikujundus ja restaureerimine


Indrek Ressor

Mööblikujundus ja restaureerimine


Mati Hermits

Kivi kunstilise kujundamise eriala


Heikki Leis

Kivi kunstilise kujundamise eriala

1996. aasta lõpetajad

Ene Evestus

Kunstiline kujundamine


Reeli Haamer

Kunstiline kujundamine


Marge Kari

Kunstiline kujundamine


Anneli Kerge

Kunstiline kujundamine


Aet Kingsepp

Kunstiline kujundamine


Tapio Markku Lahti

Kunstiline kujundamine


Liina Langemets

Kunstiline kujundamine


Helen Muru

Kunstiline kujundamine


Anne-Mari Neider

Kunstiline kujundamine


Ingrid Poska

Kunstiline kujundamine


Kaspar Põllu

Kunstiline kujundamine


Sille Pütsepp

Kunstiline kujundamine


Auli (Razutis) Kumel

Kunstiline kujundamine


Erika Salavee

Kunstiline kujundamine


Einike Seiko

Kunstiline kujundamine


Marja Simonov

Kunstiline kujundamine


Elo Tang

Kunstiline kujundamine


Mariina Tiidor

Kunstiline kujundamine


Allan Tõnissoo

Kunstiline kujundamine


Evelin Urm

Kunstiline kujundamine


Tõnis Aaliste

Nahkehistöö


Tiina Andron

Nahkehistöö


Tiina Haamer

Nahkehistöö


Anni Irs

Nahkehistöö


Tiina Jõesaar

Nahkehistöö


Katrin Parnabas

Nahkehistöö


Pille Põld

Nahkehistöö


Ingrid Rästa

Nahkehistöö


Vivika Simmo

Nahkehistöö


Sirle Sokk

Nahkehistöö


Kristina Tenn

Nahkehistöö


Kristjan Bachman

Mööblikujundus ja restaureerimine


Maarja Inno

Mööblikujundus ja restaureerimine


Kristel Kriisa

Mööblikujundus ja restaureerimine


Marek Murumets

Mööblikujundus ja restaureerimine


Mati Nõgu

Mööblikujundus ja restaureerimine


Rain Pluutus

Mööblikujundus ja restaureerimine


Jaanus Tordik

Mööblikujundus ja restaureerimine


Tanel Truumees

Mööblikujundus ja restaureerimine

1997. aasta lõpetajad

Alice Ainla

Kunstiline kujundamine


Nelli Allsalu

Kunstiline kujundamine


Kadri Ilves

Kunstiline kujundamine


Rille Ivask

Kunstiline kujundamine


Lauri Kaaviste

Kunstiline kujundamine


Riina Kangur

Kunstiline kujundamine


Kadi Kängsepp

Kunstiline kujundamine


Merle Lobjakas

Kunstiline kujundamine


Mirjam Männi

Kunstiline kujundamine


Raili Nõlvak

Kunstiline kujundamine


Katrin Pahk

Kunstiline kujundamine


Leelo Palujõe

Kunstiline kujundamine


Raine Anton Sahrman

Kunstiline kujundamine


Signe Sarik

Kunstiline kujundamine


Ave Tamme

Kunstiline kujundamine


Kai Tuvik

Kunstiline kujundamine


Irma Virve

Kunstiline kujundamine


Eve Kaur

Tekstiilikunst


Liina Laukse

Tekstiilikunst


Alide Zvorovski

Tekstiilikunst


Margit Terasmees

Tekstiilikunst


Airi Uustalu

Tekstiilikunst


Lilian Vuks

Tekstiilikunst


Martin Hausenberg

Kiviraiumine ja skulptuur


Kärt Mikli

Kiviraiumine ja skulptuur


Martti Kalamees

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Kaido Luik

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Dan Lukas

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Annely Reitav

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Neemo Ševerev

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Imre Vähi

Mööblikujundamine ja restaureerimine


Mariann Kaar

Nahkehistöö


Diana Kahar

Nahkehistöö


Ebe Leidorp

Nahkehistöö


Dagmar Mäll

Nahkehistöö


Kädi Rist

Nahkehistöö


Tuuli Silber

Nahkehistöö

1998. aasta lõpetajad

Mari Ainso

Kunstiline kujundamine


Gert Eberhart

Kunstiline kujundamine


Janek Jasinski

Kunstiline kujundamine


Kristiina Koger

Kunstiline kujundamine


Raul Kübarsepp

Kunstiline kujundamine


Lii Lensment

Kunstiline kujundamine


Piret Lätik

Kunstiline kujundamine


Rauno Moss

Kunstiline kujundamine


Kertu Palo

Kunstiline kujundamine


Ave Pluum

Kunstiline kujundamine


Ott Puija

Kunstiline kujundamine


Marje Puskar

Kunstiline kujundamine


Indrek Saarmets

Kunstiline kujundamine


Helina Sepp

Kunstiline kujundamine


Jaanika Tamme

Kunstiline kujundamine


Anu Taur

Kunstiline kujundamine


Markus Tõnisson

Kunstiline kujundamine


Anu Kaelussoo

Nahkehistöö


Kadri Kuusk

Nahkehistöö


Diana Lindok

Nahkehistöö


Kairi Rahu

Nahkehistöö


Riin Saar

Nahkehistöö


Imre Heero

Mööblikujundus ja restaureerimine


Andrus Kolonistov

Mööblikujundus ja restaureerimine


Margus Meinart

Mööblikujundus ja restaureerimine


Kristjan Kittis

Kiviraiumine ja skulptuur


Innar Lepp

Kiviraiumine ja skulptuur


Kristi Neider

Tekstiilikunst


Merili Plink

Tekstiilikunst


Hanna Roosi

Tekstiilikunst

1980. aasta lõpetajad

Kristel Kangro

Kunstilise kujundamise eriala


Riina Karkis

Kunstilise kujundamise eriala


Kalli Kimmel

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnu Kukk

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Laul

Kunstilise kujundamise eriala


Ene Laur

Kunstilise kujundamise eriala


Lembitu Leedo

Kunstilise kujundamise eriala


Lilian Mosolainen

Kunstilise kujundamise eriala


Toomas Nau

Kunstilise kujundamise eriala


Kaie Pukk

Kunstilise kujundamise eriala


Sirli Putk

Kunstilise kujundamise eriala


Ivar Riigov

Kunstilise kujundamise eriala


Kalle Sults

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Tamm

Kunstilise kujundamise eriala


Tiina Tammetalu

Kunstilise kujundamise eriala


Vello Tomp

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnis Tooming

Kunstilise kujundamise eriala


Marju Villem

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Võsu

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Anton

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Ruth Heimola

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Evi Hõbemäe

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Kersti Karp

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Marika Kurusk

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Maris Reissaare

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Svetlana Viholainen

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Aivar Oja

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ljubov Preinvalt

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Jüri Roots

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Peeter Saart

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ene Trei

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toomas Valtmann-Valdson

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivar Ennet

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Ain Ilves

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Ivo Kink

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Tiiu Laas

Kivi kunstilise töötlemise eriala


Sigrid Pavel

Kivi kunstilise töötlemise eriala

1978. aasta lõpetajad

Heldi Hagi

Kunstilise kujundamise eriala


Aili Heinsalu

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Laidver

Kunstilise kujundamise eriala


Eio Kiisholts

Kunstilise kujundamise eriala


Malle Kund

Kunstilise kujundamise eriala


Regina Lõbu

Kunstilise kujundamise eriala


Marika Maramaa

Kunstilise kujundamise eriala


Mare Paasik

Kunstilise kujundamise eriala


Helle Pensa

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Piir

Kunstilise kujundamise eriala


Heli Puik

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Põldma

Kunstilise kujundamise eriala


Merike Roodla

Kunstilise kujundamise eriala


Marika Seeba

Kunstilise kujundamise eriala


Tiiu (Voolma) Männiste

Kunstilise kujundamise eriala


Enn Tegova

Kunstilise kujundamise eriala


Piret Tegova

Kunstilise kujundamise eriala


Küllike Treilmann

Kunstilise kujundamise eriala


Kalle Vaske

Kunstilise kujundamise eriala


Aavo Villemson

Kunstilise kujundamise eriala


Marika Tamm

Kunstilise kujundamise eriala


Ethel Hakkaja

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Kristel Hannus

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Ülle Kivi

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Tiiu Lepasepp

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Eve Loola

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Tiina Matros

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Maia Mäger

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Merika Onoper

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Maia Tirman

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Urve Ressar

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Eve Saar

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Elve Tamm

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Karin Teder

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Reet Thiel

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Olga Päike

Jalatsite modelleerimise ja naha kunstilise kujundamise eriala


Annes Kabel

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivar Kohtla

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ülari Kont

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Esti Õuekallas

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Madis Org

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ilja Popovitš

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Peeter Rannu

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Aivar Saan

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ain Tavita

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Peeter Viktor

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Lembit Lõhmus

Puidu kunstilise töötlemise eriala

1957. aasta lõpetajad

Maie Essenson

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Ants Ehasalu

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Ludmilla Gokkonen

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Lembit Hansmann

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Konkordia Klar

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tõnis Laanemaa

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tõnu Mäsak

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Miralda Pajumaa

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Laine Ratnik

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Ella Räga

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Peeter Somelar

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tõnis Soop

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Ilja Suurmets

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Ninell Tugi

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Leida Tõugjas

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Elina Vainik

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Eda Vijard

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Laine Volmer

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Edgar Voss

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Helju Tassa

Skulptuur


Maie Ilus

Skulptuur

1966. aasta lõpetajad

Paul Allik

Kunstiline kujundamine


Aime Loos

Kunstiline kujundamine


Mare Olev

Kunstiline kujundamine


Leili Parhomova

Kunstiline kujundamine


Lembit Raag

Kunstiline kujundamine


Leida Sall

Kunstiline kujundamine


Marta Sildnik

Kunstiline kujundamine


Tea Tomson

Kunstiline kujundamine


Merike Vasul

Kunstiline kujundamine


Maris Vessin

Kunstiline kujundamine


Helgi Hermann

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Tiiu Meier

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Maie Mõisa

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Evi Ponomarjev

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Viive Rosenfeldt

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Kersti Tammo

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Maie Tooming

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Tiiu Virunurm

Rõivaste konstrueerimise ja modeleerimise osakond


Evi Kokka

Puidu kunstilise töötlemise osakond


Rein Laur

Puidu kunstilise töötlemise osakond


Ants Martison

Puidu kunstilise töötlemise osakond


Ando Pihlak

Puidu kunstilise töötlemise osakond

1958. aasta lõpetajad

Küllike Kolk

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Liivi Friedrichseen

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Inge Kasak

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Silvia Kelle

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Ludmilla Kurbatova

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Elvi Mäeots

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Ivan Nikkorev

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Lembi Olbri

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Omar Volmer

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Maie-Ann Pilvet

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Heli Ploom

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Maie Pukk

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Vaino Rauba

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Uno Toru

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Malle Tuisk

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Eha Tulver

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Sirje Peerna

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Renaldo Veeber

Skulptuur


Norma Reimann

Skulptuur


Ilme Loit

Skulptuur

1959. aasta lõpetajad

Aate-Heli Aasme

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Elvi Gailit

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Aime Kaev

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Rudolf Kangert

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Juta Kirsi

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Elle Väärtnõu

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Mare Perajärv

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Viivi Piir

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Helve Pink

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tiiu Püttsepp

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Õilme Savan

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Georgi Zimarski

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Aili Tamm

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Virve Valdson-Valtmann

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Mare Viita

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Virve Klandorf

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Konstantin Bachverk

Teatri-dekoratsioon


Heikki Halla

Teatri-dekoratsioon


Heli Kohk

Teatri-dekoratsioon


Eda Rütberg

Teatri-dekoratsioon


Elle Randküla

Teatri-dekoratsioon


Leonard Kruusamägi

Teatri-dekoratsioon

1960. aasta lõpetajad

Olga Arminen

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Saima Kuill

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Lembi Mesikäpp

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Valentin Mihhejev

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Jaan Paris

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Liia Värik

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Liina Tirman

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Eha Toome

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Henriette Tugi

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Maire Safran

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Luule Hein

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Evald Kalam

Teatri-dekoratsioon


Eve Kallastu

Teatri-dekoratsioon


Aino Tarvas

Teatri-dekoratsioon


Melita Lillipuu

Teatri-dekoratsioon


Aarne Mesikäpp

Teatri-dekoratsioon


Tiina Müller

Teatri-dekoratsioon


Maimu Rooden

Teatri-dekoratsioon


Beata Leet

Teatri-dekoratsioon


Georg Arikainen

Puidu kunstiline töötlemine


Mait Summatavet

Puidu kunstiline töötlemine


Valdek Peep

Puidu kunstiline töötlemine


Maila Nõmmik

Puidu kunstiline töötlemine

1961. aasta lõpetajad

Enno Ootsing

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Sirje-Mall Reitav

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Aino Andrejeva

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Agnessa Jänes

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Helgi-Maret Kajamaa

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Aime Kärner

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Helve Laanemaa

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Lembit Lepp

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tiiu-Loviisa Lubja

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Malle Luis

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Leho Matsalu

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Sirje Mägi

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Milvi Niilisk

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Helle-Reet Vahersalu

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Valve Pajuste

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Tiiu Pallo

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Virve Pottisep

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Leili Pure

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Lilia Samoilova

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Eve Tartland

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Küllo Tiido

Joonestamise ja joonistamise õpetus


Taevo Gans

Puidu kunstiline töötlemine


Leo Leesaar

Puidu kunstiline töötlemine


Vladimir Nikolajev

Puit-ehistöö


Mauno Liiv

Puit-ehistöö


Ene Visnapuu

Puit-ehistöö


Lehte Soosalu

Puit-ehistöö

1962. aasta lõpetajad

Roosi Glück

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Hillar Jaanus

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Eeva-Aet Jänes

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Viive Kulm

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Oivi Tulve

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Vello Liiv

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Tiiu Lätt

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Aleksandra Merello

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Heino Müller

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Olev Nikopensius

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Siiri Oolmets

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Aare Paap

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Liive Palo

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Tiit Pääsuke

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Maie Rikken

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Uno Roosvald

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Maie Ruljand

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Mati Ruljand

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Tamara Rõbakova

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Aire Treial

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Genadi Leontjev

Viieaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Malle Körnas

Kolmeaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Tiina Linzbach

Kolmeaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Piibe Müürsepp

Kolmeaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Malle Peimann

Kolmeaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Õie-Evi Riiga

Kolmeaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Elle Punane

Kolmeaastase kursusega kunsti-pedagoogiline osakond


Aili Aava

Viieaastase kursusega skulptuuri osakond


Ellen Kolk

Viieaastase kursusega skulptuuri osakond


Hille Männik

Viieaastase kursusega skulptuuri osakond


Elen Tober

Viieaastase kursusega skulptuuri osakond


Eha Pütsep

Viieaastase kursusega skulptuuri osakond


Kaie Parts

Viieaastase kursusega skulptuuri osakond

1963. aasta lõpetajad

Ene Ammer

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Helvi Jõgeva

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Tiia Kask

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Aino Tera

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Rein Mäger

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Toivo Polli

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Piret Põld

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Henno Käo

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Heidi-Ille Animägi

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Maie Härmann

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Inga Klaus

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Viiu Valdin

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Silvi Luikoja

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Tiiu Marjapuu

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Lea Mehilane

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Leida Särev

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Mari Laigo

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond

1964. aasta lõpetajad

Adolf Koch

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Ants Vares

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Peeter Vanamölder

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Lembe Lõhmus

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Maia Kaljula

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Maie Kuriks

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Laine Luiges

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Tõnu Soo

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Aadu Orupõld

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Naima Neidre

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Tiiu Enno

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Virge Laursoo

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Maie Paivel

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Meeri Sulev

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Taimi Rajur

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Aime Paas

Viieaastase kursusega rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond

1965. aasta lõpetajad

Urve Liivamägi

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Hans Reintam

Viieaastase kursusega teatri-dekoratsiooni osakond


Anne Aarne

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Lea Borovik

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Ilmi Jätla

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Saskia Kits

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Jaak Kuriks

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Kaarel Kurismaa

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Hele Muru

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Lilli Simson

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Kari Tilk

Viieaastase kursusega dekoratiivkujunduse osakond


Herta Ehelaid

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Sirje Kõrge

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Viivi Võik

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Mare Vijupe

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Reet Teder

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise osakond


Viktor Kekki

Puitehistöö osakond


Johannes-Haljand Viira

Puitehistöö osakond


Ahto Tamm

Puitehistöö osakond

1967. aasta lõpetajad

Reet Amberg

Kunstilise kujundamise eriala


Vaike Lihtmaa

Kunstilise kujundamise eriala


Mihhail Lazarev

Kunstilise kujundamise eriala


Avo Liik

Kunstilise kujundamise eriala


Jüri Neppo

Kunstilise kujundamise eriala


Ennu Otstavel

Kunstilise kujundamise eriala


Elmar Sallok

Kunstilise kujundamise eriala


Helga Voog

Kunstilise kujundamise eriala


Jaak Sonn

Kunstilise kujundamise eriala


Tiia Tohver

Kunstilise kujundamise eriala


Riina Simm

Kunstilise kujundamise eriala


Enno Holm

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Merike Ennola

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Marju Kallak

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Andrus Kasemaa

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Liidija Palmiste

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Peeter Urtson

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Robert Suvi

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Hilja Pops

Joonistamise ja joonestamise õpetamise eriala


Saime Hanson

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Urve Järg

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Leili Kevend

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Mare Lõhmus

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Maimu Mihkels

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Galina Mälk

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Malle Sild

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Laine Veermäe

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Ilme Soonsein

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala


Mae Soomets

Rõivaste konstrueerimise ja modelleerimise eriala

1977. aasta lõpetajad

Anu Ennukson

Kunstilise kujundamise eriala


Maie Helm

Kunstilise kujundamise eriala


Riho Hütt

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Kalvik

Kunstilise kujundamise eriala


Imbi Kruuv

Kunstilise kujundamise eriala


Meeli Müllerbek

Kunstilise kujundamise eriala


Julika Vinogradova

Kunstilise kujundamise eriala


Evi Nigol

Kunstilise kujundamise eriala


Hille Pello

Kunstilise kujundamise eriala


Alma Plado

Kunstilise kujundamise eriala


Viive Polli

Kunstilise kujundamise eriala


Kalev Prits

Kunstilise kujundamise eriala


Aivar Rebenits

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Sepp

Kunstilise kujundamise eriala


Ester Tõruvere

Kunstilise kujundamise eriala


Malle Vaher

Kunstilise kujundamise eriala


Juhan Vater

Kunstilise kujundamise eriala


Kaja Müür

Kunstilise kujundamise eriala


Larissa Bachman

Naha kunstilise töötlemise eriala


Helle Hoop

Naha kunstilise töötlemise eriala


Taimi Hunt

Naha kunstilise töötlemise eriala


Helga Jaaguman

Naha kunstilise töötlemise eriala


Tiiu Voor

Naha kunstilise töötlemise eriala


Anne Lokk

Naha kunstilise töötlemise eriala


Heli Maldar

Naha kunstilise töötlemise eriala


Maiju Naelapea

Naha kunstilise töötlemise eriala


Riina Peets

Naha kunstilise töötlemise eriala


Maie Teivik

Naha kunstilise töötlemise eriala


Marju Varkki

Naha kunstilise töötlemise eriala


Astra Kütt

Naha kunstilise töötlemise eriala


Toomas Israel

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Kalle Ivask

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Vahur Jaaska

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ülar Linnuste

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Tõnu Lukk

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Ülle Üprus

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Toomas Saul

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Viljo Seedre

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Jaak Ressar

Puidu kunstilise töötlemise eriala

1968. aasta lõpetajad

Elvi Barndök

Kunstilise kujunduse osakond


Erika Järvekülg

Kunstilise kujunduse osakond


Maie Karis

Kunstilise kujunduse osakond


Jakob Kipper

Kunstilise kujunduse osakond


Aili Kivioja

Kunstilise kujunduse osakond


Mihhail Koppalev

Kunstilise kujunduse osakond


Merike Kotkas

Kunstilise kujunduse osakond


Larissa Lomp

Kunstilise kujunduse osakond


Aino Luikoja

Kunstilise kujunduse osakond


Maire Millert

Kunstilise kujunduse osakond


Mail Pastak

Kunstilise kujunduse osakond


Ene Pukk

Kunstilise kujunduse osakond


Jaan Punga

Kunstilise kujunduse osakond


Mare Rähni

Kunstilise kujunduse osakond


Vilve Rämmel

Kunstilise kujunduse osakond


Ellen Saar

Kunstilise kujunduse osakond


Sirje Sareal

Kunstilise kujunduse osakond


Anu Sepp

Kunstilise kujunduse osakond


Mare Tammik

Kunstilise kujunduse osakond


Endla Tenno

Kunstilise kujunduse osakond


Ellen Tuutma

Kunstilise kujunduse osakond


Viive Vohta

Kunstilise kujunduse osakond


Malle Ild

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Aime Kiritšenko

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Viive Koovits

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Maret Kuusk

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Ene Põldveer

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Leonid Rutto

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Henn Soopalu

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Viive Talvik

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Toivo Toomemets

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Mari Verme

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Larissa Abõševa

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Mare Juurik

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Vilja Koppel

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Ülle Palm (nüüd Linnuste)

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Irja Vennola

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Sale Seiler

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Vivian-Eha Vaher

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Krista Rastorgujeva (nüüd Perli)

Joonestamise ja joonistamise õpetamise eriala


Heiki Kahro

Puidu-kunstilise töötlemise eriala


Saima Kukk

Puidu-kunstilise töötlemise eriala


Arvi Soonsein

Puidu-kunstilise töötlemise eriala


Ene Lääts

Puidu-kunstilise töötlemise eriala


Aino Masso

Puidu-kunstilise töötlemise eriala


Ülo Lass

Puidu-kunstilise töötlemise eriala


Sirje Keeroja

Teatri-dekoratsiooni eriala


Ilme Pärnoja

Teatri-dekoratsiooni eriala


Karin Tikamäe

Teatri-dekoratsiooni eriala


Priit Vaher

Teatri-dekoratsiooni eriala


Tiia Tõkman

Teatri-dekoratsiooni eriala


Helle Tooming

Teatri-dekoratsiooni eriala

1969. aasta lõpetajad

Ene Aab

Kunstilise kujundamise eriala


Sirje Adamson (nüüd Parve)

Kunstilise kujundamise eriala


Mart Aia

Kunstilise kujundamise eriala


Ilmar Anvelt

Kunstilise kujundamise eriala


Külli Epner

Kunstilise kujundamise eriala


Helene Feodorova

Kunstilise kujundamise eriala


Tiiu Hinnov

Kunstilise kujundamise eriala


Jüri Kask

Kunstilise kujundamise eriala


Hilja Kübarsepp

Kunstilise kujundamise eriala


Mari Männilo

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Ohna

Kunstilise kujundamise eriala


Lea Osjamets

Kunstilise kujundamise eriala


Marve Ots

Kunstilise kujundamise eriala


Sirli (Otti) Rebaste

Kunstilise kujundamise eriala


Hannes Paljak

Kunstilise kujundamise eriala


Vaike Vallask

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnu Randla

Kunstilise kujundamise eriala


Paul Saar

Kunstilise kujundamise eriala


Valve Sõerd

Kunstilise kujundamise eriala


Valentin Titov

Kunstilise kujundamise eriala


Anu Põder

Kunstilise kujundamise eriala


Kuno Hanso

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Rein Külm

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Sirje Lill

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Lembit Palm

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Tiina Pärk

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Matti Pärn

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Helgi Puusepp

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Anne Ehaste

Naha kunstilise töötlemise eriala


Ene Lazareva (nüüd Kuik)

Naha kunstilise töötlemise eriala


Astra Ratas

Naha kunstilise töötlemise eriala


Eha Tuhte

Naha kunstilise töötlemise eriala


Ilmar Tarum

Naha kunstilise töötlemise eriala


Katrin Rekand

Naha kunstilise töötlemise eriala

1970. aasta lõpetajad

Kalle Arula

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Hein

Kunstilise kujundamise eriala


Külle Jaanits

Kunstilise kujundamise eriala


Külli Kaldre

Kunstilise kujundamise eriala


Esta Kamsen

Kunstilise kujundamise eriala


Kaja Kiidron

Kunstilise kujundamise eriala


Inge Kudisiim

Kunstilise kujundamise eriala


Silvia Kukk

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Kuusik

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Kuusik

Kunstilise kujundamise eriala


Lea Lomp

Kunstilise kujundamise eriala


Malle London

Kunstilise kujundamise eriala


Liivia Loona

Kunstilise kujundamise eriala


Arvo Luik

Kunstilise kujundamise eriala


Ann Mikk

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Ojaperv (nüüd Kuiv)

Kunstilise kujundamise eriala


Tarmo Paaksi

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Paap

Kunstilise kujundamise eriala


Krista Tool

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Sepp

Kunstilise kujundamise eriala


Johanna Siimets

Kunstilise kujundamise eriala


Laine Sosi

Kunstilise kujundamise eriala


Kaja Tamm

Kunstilise kujundamise eriala


Tiia Tigalane

Kunstilise kujundamise eriala


Ants Tolli

Kunstilise kujundamise eriala


Eha Raide

Kunstilise kujundamise eriala

1971. aasta lõpetajad

Saima Ahero

Kunstilise kujundamise eriala


Tiiu Arumägi

Kunstilise kujundamise eriala


Jan Kalleon

Kunstilise kujundamise eriala


Mai Kelement

Kunstilise kujundamise eriala


Jüri Kikka

Kunstilise kujundamise eriala


Maie Kivi

Kunstilise kujundamise eriala


Koidula Kohal

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Kommussaar

Kunstilise kujundamise eriala


Krista Kumar

Kunstilise kujundamise eriala


Meiu Maks

Kunstilise kujundamise eriala


Eleanora Maksimova

Kunstilise kujundamise eriala


Silvi Mammon

Kunstilise kujundamise eriala


Jelena Miina

Kunstilise kujundamise eriala


Jane Müürsepp

Kunstilise kujundamise eriala


Aadi Pall

Kunstilise kujundamise eriala


Linda Reiter

Kunstilise kujundamise eriala


Eve Rähni

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Värnik

Kunstilise kujundamise eriala


Arvi Siplane

Kunstilise kujundamise eriala


Silvi Sirelpuu

Kunstilise kujundamise eriala


Irina Zotova

Kunstilise kujundamise eriala


Mati Vaitmaa

Kunstilise kujundamise eriala


Mari Viiralt

Kunstilise kujundamise eriala


Helle Saarts

Kunstilise kujundamise eriala


Kalev Kuhi

Puidu kunstilise töötlemise eriala


Merike Kalmet

Naha kunstilise töötlemise eriala


Ljuba Kütt

Naha kunstilise töötlemise eriala


Sirje Maalmann

Naha kunstilise töötlemise eriala


Tiina Uustalu

Naha kunstilise töötlemise eriala


Riina Prakson

Naha kunstilise töötlemise eriala

1972. aasta lõpetajad

Vello Aesma

Kunstilise kujundamise eriala


Riina Eerik

Kunstilise kujundamise eriala


Marje Ernits

Kunstilise kujundamise eriala


Ülle Heinmets

Kunstilise kujundamise eriala


Uudo Jõgi

Kunstilise kujundamise eriala


Irene Kallam

Kunstilise kujundamise eriala


Viive Kurik

Kunstilise kujundamise eriala


Lydia Nüüd

Kunstilise kujundamise eriala


Tõnu Rannamägi

Kunstilise kujundamise eriala


Maie Virkmaa

Kunstilise kujundamise eriala


Lya Sarapik

Kunstilise kujundamise eriala


Silja Sazonova

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Sukles

Kunstilise kujundamise eriala


Viktor Tašlökov

Kunstilise kujundamise eriala


Anne Võrk

Kunstilise kujundamise eriala


Siiri Rebane

Kunstilise kujundamise eriala


Reet Gregor

Naha kunstilise töötlemise eriala


Valentina Leissoo

Naha kunstilise töötlemise eriala


Tiina Lõhmus

Naha kunstilise töötlemise eriala


Helbe Rikkas

Naha kunstilise töötlemise eriala


Carmen Ruusar

Naha kunstilise töötlemise eriala


Samuel Tääger

Naha kunstilise töötlemise eriala


Mari Tammeveski

Naha kunstilise töötlemise eriala


Kaia Sepman

Naha kunstilise töötlemise eriala