UUE kestlike tehnoloogiate õppekava tutvustuspäev 30. aprill madleen

Ainult gümnaasiumist jääb väheks? Tule tutvu UUE põhikoolijärgse kestlike tehnoloogiate õppekavaga - maailm ootab sind!

Tartu Kunstikool ja VOCO ühendavad jõud, et luua mahukama üldharidusega kutseharidust, kus õppimine on seikluslik ja tähendusrikas. Õpilasel on võimalus valida oma tee nelja põneva suuna vahel: infotehnoloogia, inseneeria, disain või materjaliteadus.

Uue õppekava tutvustuspäev toimub 10. mail algusega kell 13:00 Aparaaditehase (Kastani 42) hoovis (kogunemine mänguväljaku kõrval asuva poodiumi juurde)

Tule vaata oma silmaga ja katsu oma käega mis sind uuel õppekaval ees ootab!

Peale üllatusi täis ürituse avamist Aparaaditehase hoovis, on sul võimalus võtta osa ühe eriala töötoast. Etteregistreerumine on kohustuslik. Igasse töötuppa mahub 15 noort. Töötoad toimuvad Tartu Kunstikooli Aparaaditehases asuvates klassiruumides. Teid juhatatakse üritusel kohapeal õigesse klassiruum.

REGISTREERU TÖÖTUBADESSE SIIN

Töötoad lõppevad orienteeruvalt kell 16.

LOE ÕPPEKAVA KOHTA LISA: kestlikudtehnoloogiad.ee

NB! Töötubade ruumides kehtib sussi poliitika - tule kas oma sisejalanõudega või heade sokkidega :)

Tule vaata oma silmaga ja katsu oma käega mis sind uuel õppekaval ees ootab!

REGISTREERU TÖÖTUBADESSE SIIN

Töötoad lõppevad orienteeruvalt kell 16.

LOE ÕPPEKAVA KOHTA LISA: kestlikudtehnoloogiad.ee