News

Tule varjuta TK õpilasi Instagramis 05. April madleen

Koroona meie õpilaste varjutamist ei piira! Tule tee seda meie Instagramis: https://www.instagram.com/tartukunstikool/


Mis tunne on ikkagi PÄRISELT Tartu Kunstikoolis õppida? Tule ja saa teada!

Nii aprilli kui ka mai esimesel nädalal toimub Instagrami varju nädal. Igal nädalapäeval võtavad meie kooli Instagrami lood üle erinevad TK õpilased ning näitavad teile oma koolipäeva ja vahvaid kooliga seotud mälestusi. Lisaks sellele on nad avatud ka teie küsimustele!

Tee endale pilt selgeks ja piilu meie Instagrami.

Mis tunne on ikkagi PÄRISELT Tartu Kunstikoolis õppida? Tule ja saa teada!

Nii aprilli kui ka mai esimesel nädalal toimub Instagrami varju nädal. Igal nädalapäeval võtavad meie kooli Instagrami lood üle erinevad TK õpilased ning näitavad teile oma koolipäeva ja vahvaid kooliga seotud mälestusi. Lisaks sellele on nad avatud ka teie küsimustele!

Tee endale pilt selgeks ja piilu meie Instagrami.