UUE põhikoolijärgse õppekava infotund 22. märts madleen

Tartu Kunstikool ja VOCO pakuvad põhikooli lõpetajatele uut mahuka keskharidusega praktilist õppekava - kestlikud tehnoloogiad. Õpilasel on võimalus valida oma tee nelja põneva suuna vahel: infotehnoloogia, inseneeria, disain või materjaliteadus.

Tutvustame uut õppekava esmakordselt 4. aprillil kell 15:00 Google Meet keskkonnas. Avarda oma valikuvõimalusi ja tule tutvu õppekavaga, mis paneb sind tõeliselt särama!

Loe õppekavast lähemalt SIIT ja Kestlike Tehnoloogiate kodulehelt.

Loe õppekavast lähemalt SIIT ja Kestlike Tehnoloogiate kodulehelt.