Новости

Tartu Ülikooli Game Jami tulemused 14. октября ragne


Eelmisel nädalal toimus Tartu Ülikooli Game Jam, millest võtsid osa meie 3D eriala õpilased ja õpetajad. Ürituse käigus valmis 12 mängu teemal "Stuck in a Loop". 

Hääletuse tulemusena kuulutati võitjaks mäng "Stuck" (tiim Win & Can't Even, mille koosseisu kuulus ka Valter Sarapuu 4. kursuselt)

4. koha vääriliseks arvati mäng "Sleepy Hamster" (tiim PachinkoPop, mille kooseisus ka Kersti Mölder ja Giancarlo Robles Pacheco 3. kursuselt).

9. - 12.kohale platseerusid vastavalt:

- "The Dogs' Duty" (tiim Team Janus, koosseisus Katry Mets 1. kursuselt)

- "Looped in a box" (tiim Scooter gäng, koosseisus Ruuben Sonn ja Märt Luigujõe 2. kursuselt koos K.J.Petersoni Gümnaasiumi sõpradega),

- "Cursed Geometry" (tiim "Notepad Games", koosseisus Roosi Gross, Hanna Rahel Slungin, Markos Leemet, August Tuuling, Robert Põldmaa, kõik 1.kursuselt),

- "World of Colorcraft" (tiim Discus Launch Glider Dream Team, kooseisus Raigo Tselistsev, Dominik Laantee, Marco Neeme 2. kursuselt + erialajuht Siim Soonsein).

Palju õnne!

/Pilt pärineb mängust "Sleepy Hamster"/

Eelmisel nädalal toimus Tartu Ülikooli Game Jam, millest võtsid osa meie 3D eriala õpilased ja õpetajad. Ürituse käigus valmis 12 mängu teemal "Stuck in a Loop". 

Hääletuse tulemusena kuulutati võitjaks mäng "Stuck" (tiim Win & Can't Even, mille koosseisu kuulus ka Valter Sarapuu 4. kursuselt)

4. koha vääriliseks arvati mäng "Sleepy Hamster" (tiim PachinkoPop, mille kooseisus ka Kersti Mölder ja Giancarlo Robles Pacheco 3. kursuselt).

9. - 12.kohale platseerusid vastavalt:

- "The Dogs' Duty" (tiim Team Janus, koosseisus Katry Mets 1. kursuselt)

- "Looped in a box" (tiim Scooter gäng, koosseisus Ruuben Sonn ja Märt Luigujõe 2. kursuselt koos K.J.Petersoni Gümnaasiumi sõpradega),

- "Cursed Geometry" (tiim "Notepad Games", koosseisus Roosi Gross, Hanna Rahel Slungin, Markos Leemet, August Tuuling, Robert Põldmaa, kõik 1.kursuselt),

- "World of Colorcraft" (tiim Discus Launch Glider Dream Team, kooseisus Raigo Tselistsev, Dominik Laantee, Marco Neeme 2. kursuselt + erialajuht Siim Soonsein).

Palju õnne!

/Pilt pärineb mängust "Sleepy Hamster"/