Viimased pintslitõmbed enne lõpupidu… 14. juuni madleen

Tartu Kunstikooli CODE õpilased veetsid viimased päevad enne lõpetamist koos looduses. Need kolm päeva olid täis füüsilist aktiivsust (nad läksid laagrisse ratastel) ning ka vaimseid venitusi. Koos meie õpetajatega loodi mõnus kreatiivne keskkond, kus kõigil oli võimalus midagi uut õppida, eksperimenteerida ning mis kõige tähtsam – lõpuks ometi teineteist näost näkku näha. Ka teie saate mõnusast laagrimeeleolust nende fotode kaudu osa saada.

Loe projekt CODE kohta lähemalt SIIT.

Tahaksid ka ise kutsevaliku aastast osa saada? Kandideeri disanKUVASSE!

Loe projekt CODE kohta lähemalt SIIT.

Tahaksid ka ise kutsevaliku aastast osa saada? Kandideeri disanKUVASSE!