Uudised

Vastuvõtu täiendav info 06. juuli


Vahvad Tartu Kunstikooli sisseastujad!

Sisseastumine 2020/2021 õppeaastale on selleks korraks läbi ja konkurents oli väga tihe. Meil on ääretult hea meel, et huvi meie kooli vastu on jätkuvalt tugev! 

Otsus teie vastuvõtu kohta on SAISis. Kui said kooli sisse, siis palun kinnita SAISis oma õppima tulemine hiljemalt juuli lõpuks, 31.07.2020.

Kui sa ei saanud kooli seekord sisse, siis vabaks jäänud esmaõppe õppekohtade kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 19. augustil 2020. Uued kandidaadid peavad oma õppima asumist kinnitama hiljemalt 26. augustil 2020.

PS! Kui said kooli sisse, oled põhihariduse baasil õppija ja vajad ühiselamu kohta, siis palun pöördu otse Tartu Kutsehariduskeskuse Õpilaskodu poole: https://khk.ee/koolielu/opilaskodu/. Tartu Kunstikooli õppijatele on seal kohad ette nähtud, kuid kohtade arv on siiski piiratud, seega ole kiire! 

Vahvad Tartu Kunstikooli sisseastujad!

Sisseastumine 2020/2021 õppeaastale on selleks korraks läbi ja konkurents oli väga tihe. Meil on ääretult hea meel, et huvi meie kooli vastu on jätkuvalt tugev! 

Otsus teie vastuvõtu kohta on SAISis. Kui said kooli sisse, siis palun kinnita SAISis oma õppima tulemine hiljemalt juuli lõpuks, 31.07.2020.

Kui sa ei saanud kooli seekord sisse, siis vabaks jäänud esmaõppe õppekohtade kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 19. augustil 2020. Uued kandidaadid peavad oma õppima asumist kinnitama hiljemalt 26. augustil 2020.

PS! Kui said kooli sisse, oled põhihariduse baasil õppija ja vajad ühiselamu kohta, siis palun pöördu otse Tartu Kutsehariduskeskuse Õpilaskodu poole: https://khk.ee/koolielu/opilaskodu/. Tartu Kunstikooli õppijatele on seal kohad ette nähtud, kuid kohtade arv on siiski piiratud, seega ole kiire!