Tartu Kunstikooli lõpuaktus 2023 16. veebruar madleen

Praktika sooritatud, portfoolio kaitstud ning eksamid läbitud - lõpetajate viimane koolipäev on kohe-kohe kohal. On aeg kokku tulla ning jagada kätte lõputunnistused ja kiituskirjad meie tublidele kujundajatele.

Tartu Kunstikooli lõpukursuse PHB, KHB ja KUKU lõpuaktus 2023 toimub Atlantise maja teisel korrusel Shaté tantsukooli kristallsaalis 23. veebruaril algusega kell 13:00.

Iga õpilane saab kaasa võtta maksimaalselt kaks külalist.

Iga õpilane saab kaasa võtta maksimaalselt kaks külalist.