Uudised

Tartu Kunstikool Noorel Meistril: kaksikvõit võistlusel “Parim noor Graafiline Disainer 2018” 15. mai


3.-4. mail toimus Eesti Näituste messikeskuses oskuste festival NOOR MEISTER 2018.

Tartu Kunstikool oli esindatud kooliboksiga.

Kutsevõistlusel “Parim noor Graafiline Disainer 2018” võistlesid meie kooli nimel värsked vilistlased Kadi Punnisk ja Anastassia Imatra. Juhendas Tiit Lepp. Tartu Kunstikool tegi kutsevõistlustel “Parim noor graafiline disainer 2018” puhta töö!

Kaksikvõidu tõid veebruaris kooli lõpetanud Anastassia Imatra ja Kadi Punnisk.

Õnnitlused!

 

 

Võistluse korraldas Innove koostöös Tartu Kunstikooli ja Tallinna Polütehnikumiga, esindajad Janika Nõmmela Semjonov ja Toivo Pärnpuu.

Rahvusvahelisel kutsevõistlusel Euroskills 2018 esindab Eestit graafilises disainis meie vilistlane ja värske õpetaja Jaagup Susi, kes osaleb Noore Meistri ettevalmistuses ja võistluste ajal toimuvas treeninglaagris.

Tartu Kunstikooli boksis tutvustasid erialasid ja õppimist meie vilistlased Diana, Helena T., Helena A. ja Lisanna.

3.-4. mail toimus Eesti Näituste messikeskuses oskuste festival NOOR MEISTER 2018.

Tartu Kunstikool oli esindatud kooliboksiga.

Kutsevõistlusel “Parim noor Graafiline Disainer 2018” võistlesid meie kooli nimel värsked vilistlased Kadi Punnisk ja Anastassia Imatra. Juhendas Tiit Lepp. Tartu Kunstikool tegi kutsevõistlustel “Parim noor graafiline disainer 2018” puhta töö!

Kaksikvõidu tõid veebruaris kooli lõpetanud Anastassia Imatra ja Kadi Punnisk.

Õnnitlused!

 

 

Võistluse korraldas Innove koostöös Tartu Kunstikooli ja Tallinna Polütehnikumiga, esindajad Janika Nõmmela Semjonov ja Toivo Pärnpuu.

Rahvusvahelisel kutsevõistlusel Euroskills 2018 esindab Eestit graafilises disainis meie vilistlane ja värske õpetaja Jaagup Susi, kes osaleb Noore Meistri ettevalmistuses ja võistluste ajal toimuvas treeninglaagris.

Tartu Kunstikooli boksis tutvustasid erialasid ja õppimist meie vilistlased Diana, Helena T., Helena A. ja Lisanna.