Otsime kunsti- ja kultuuriloo õpetajat! 05. juuni madleen

See on sinu võimalus kujundada uue põlvkonna maailmapilti - Tartu Kunstikool otsib sügiseks väga head kunsti- ja kultuuriloo õpetajat!

Tartu Kunstikool on eesti ainus kunsti- ja disaini erialadele keskendunud kutseõppeasutus. Tartu Kunstikoolis õpitakse 3D disaini, kujundusgraafikat, dekoreerimist ja stilistikat.

Mida ootame:

• Soovi töötada erinevate õpilastega ja toetada nende maailmapildi kujunemist
  • Koostöisust ja soovi olla TK meeskonna liige
  • Loovust õpetajatöös
  • Kaasaegse õpikäsituse mõistmist - õpetaja oskab valida erinevate metoodikate vahel ning tema koolitunnid on rohkemat kui loeng ja esitlus - seal on teooria ja praktika üksteist toetamas
  • Erialast või pedagoogilist kõrgharidust või selle omandamist (sobivad ka muud erinevad õpiteed)

Mida pakume:

• Õppetööd kolmel päeval nädalas E-R, soovi korral ka L
  • 0,6 ametikoht (võimalus suuremaks panuseks)
  • Palk alustaval õpetajal 1083.-
  • Puhkust 56 päeva, suvel
  • Võimalust osaleda erinevates koostööprojektides
  • Enesetäiendamise võimalust nii Eestis kui Euroopas
  • Värvikaid kolleege ja õpilasi
  • Inspireerivat töökeskkonda Tartus, Karlovas ja Aparaaditehases
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Tähenduslikku tööd ja võimalust panustada kutseharidusse

Kui oled väljakutseks valmis, siis saada enda lühitutvustus, motivatsioonikiri ja loovülesanne meilile tk@tartukunstikool.ee 26. juuniks

Motivatsioonikiri: lisa motivatsioonikirja, kes on sind enim inspireerinud Tartu Kunstikooli vilistlane

Loovülesanne: Kirjelda (maht kuni üks A4 lehekülg) ühe vabalt valitud teema käsitlemist kunsti- ja kultuuriloo tunnis. Milliseid meetode sa kasutad? Kuidas lõimida teoreetilist ja praktilist (erialast) tööd? Kuidas sa ise tahaksid kunsti- ja kultuurilugu tundma õppida? Näidistunni pikkuseks saab valida 2x45 minutit või pool päeva ehk 4x45 minutit.

Tööleasumise aeg 26. august 2024

Tartu Kunstikooli õppekavade ja rakenduskavadega saate tutvuda SIIN.

Tule tutvu Tartu Kunstikooli ja tööpakkumisega lähemalt veebiinfotunnil 25. juunil kell 16:30 Google Meetis meet.google.com/pvb-apgp-msk Näitame lõpetajate portfoolioid ja õpilaste töid, et kandidaadi saaksid aimu, mida ja kuidas meil õpetatakse. Võimalus on esitada oma küsimused!

Mida ootame:

• Soovi töötada erinevate õpilastega ja toetada nende maailmapildi kujunemist
  • Koostöisust ja soovi olla TK meeskonna liige
  • Loovust õpetajatöös

Mida pakume:

• Õppetööd kolmel päeval nädalas E-R, soovi korral ka L
  • 0,6 ametikoht (võimalus suuremaks panuseks)
  • Palk alustaval õpetajal 1083.-
  • Puhkust 56 päeva, suvel
  • Võimalust osaleda erinevates koostööprojektides
  • Enesetäiendamise võimalust nii Eestis kui Euroopas
  • Värvikaid kolleege ja õpilasi
  • Inspireerivat töökeskkonda Tartus, Karlovas ja Aparaaditehases
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Tähenduslikku tööd ja võimalust panustada kutseharidusse

Tööleasumise aeg 26. august 2024

Tartu Kunstikooli õppekavade ja rakenduskavadega saate tutvuda SIIN.