NOVEMBER 2023 Tartu Kunstikoolis 01. detsember madleen

Meie õpilastel oli novembrikuus võimalus osaleda kunstinõukogus, kus saab komisjonile hindamiste väliselt oma töid esitleda ning saada edasiviivat tagasiside. Lisaks kohtuti arvutimängude kirjaniku Märten Rattaseppaga. Külastas ärgatas mitmeid küsimusi: Mida teeb üks kirjanik arvutimängude loomise juures? Kas arvutimängud on kirjandus? Kas arvutimängud on kunst?

Novembri viimane nädal oli Tartu Kunstikoolis taaskord valikainete nädal. Seekordsest kursuste valikust leidis näiteks: digitaalse toote kiirprototüüpimine, oma kirjatüübi konstrueerimine, seinamaali kavandamine, prügikunst, linoollõige ja palju muud.

Kolmapäeviti toimuvad meie õpetajatele ja töötajatele enne tööpäeva algust Meeti keskkonnas coachimise ja mentorluse hommikud. Novembrikuus toimus koosolekul nt kovisiooni töötuba.

TK meeskond käis Käärikul sügisseminaril, kus rääkisime vaimsest tervisest ning õppisime paremini tundma erinevaid AI tööriitasid.

Meie delegatsioon külastas novembrikuus Gamecan Full Cycle Academyt Pärnus ja Omnia kooli Soomes. Lisaks osalesid mitmed meie meeskonna liikmed EKEÜ sügisseminar “Kutseharidus muutuste tuules”.

Jätkub arendus TK ja VOCO ühise õppekava nimel. Lisaks osalesime HTMI kutsesüsteemi reformi kaasamisseminaril.

Tartu Kunstikooli sotsiaalmeedia eredamateks pärliteks novembris olid meie dekoraatorite koostöö Abakhaniga ja esimesele lumele järgnenud toredad aknajoonistused Karlovast.

Meie õpilane Anastassia Vlasenko sai aasta linnu "Aul" joonistusvõistlusel auhinna.

Pallase raamatukogus on avatud Soome kauneimate raamatute 2022 näitus 15.11.2023-26.01.2024.

Alanud on registreerumine meie kevadistele valikkursustele: videostilistika, 3D sketchup ja Lihtsama kasutajaliidese (veebileht, -rakendus, äpp) prototüüpimise ja kujundamise algtõed.