Näituseprojekt 2021 avamine 03. juuni madleen

Näituse aeg!

Avame Tartu Kunstikooli II kursuse õpilaste kunstinäituse 4. juunil!

Nagu pikaaegsed kunstifanaatikud teavad, on Tartu Kunstikooli õpilaste tööde ülespanek aastatega igakevadiseks traditsiooniks kujunenud. Igal aastal näitavad kunstikooli teise kursuse õpilased enda oskusi kunstinäitusel. Sel aastal küll virtuaalselt KUNSTMATRIXis.

Covid muutis näituse ülespaneku ja vaatlemise olusid kuid pandeemia meid peatada ei saa.

Liitu ka see aasta meie super-futuristliku virtuaalnäitusega, mille avamise ülekannet näeb Tartu Kunstikooli YouTube'i kanalil.

Vaata näitust SIIT ja täida ka meie külalisteraamat ning anna kunstnikele tagasisidet.

Avame Tartu Kunstikooli II kursuse õpilaste kunstinäituse 4. juunil!