Näitus “Harry Potteri maagiline maailm” TÜ raamatukogus ootab külastama! 10. september

TÜ raamatukogu ja Tartu Kunstikooli koostöös on valminud põnev näitus “Harry Potteri maagiline maailm”.

Tuttavaid tegelasi ja hetki peaks näitus pakkuma nii suurematele kui väiksematele Potteri fännidele.
Lisaks raamatutele on väljas ka kunstikooli õpilaste poolt valmistatud Potteri teemalised eksponaadid, mis paiknevad üle kogu maja. Eksponaadid valmistasid meie kooli õpilased Liisa Nurme, Pilleriin Kreek ja Kätriin Säde.

Näitus on koostatud nii eesti kui inglise keeles ning seda saab külastada 29. novembrini.