Naasime ka Kuressaarest medalitega 22. oktoober madleen

Graafilise disaini kutsemeistrivõistlus on lõppenud!

Õnnitleme võitjaid: meie vilistlast Heidi Hmelnitskit (1. koht), kes viis "Oscari" Tartu KHKsse, kus tema õpingud jätkuvad; ning meie õpilasi Angela Britt Jaarmat (2. koht) ja Maria Orlet (3. koht).

Eriauhinna parima tehnilise teostuse eest AS Kroonpressilt ja parima loomingulise teostuse eest Tartu Kunstikoolilt pälvis Heidi Hmelnitski.

Võistlustöö "kliendi" Saaremaa Noorsootöö Keskuse eriauhinnad pälvisid Heidi Hmelnitski ja Maria Orle.

Õnnitleme osalejaid Karin Elmi ja Lorena Voronovi Kuressaare Ametikoolist, Seiu Siim Raidarut Tallinna Polütehnikumist ning Alina Butori Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest.

Konkurents oli tugev ja pinget jätkus viimase minutini. Täname kõiki toreda ühise aja eest!

Võistluse korraldasid Kuressaare Ametikool ja Tartu Kunstikool. Koostöö koolide ja juhendajate vahel on hinnaline ressurss ning loodame jätkata samal lainel!

Graafilise disaini kutsemeistrivõistlus on lõppenud!