KARLOVA PÄEVAD: festival karlovARTS 02. mai madleen

Festival karlovARTS tuleb taas. Alustasime kolme Karlova kooli (meie, Karlova kool, Pallas) festivali karlovARTS eelmisel aastal ning see aasta jätkame traditsiooni. KarlovARTS toimub Karlova Päevade raames 17. mail.

MAJATUURID

Ootame kõiki Karlova ja Tartu ning teisi elanikke meie Karlovas asuvasse peamajja tuurile. Majas avatud ka Zhanna Tohti akvarellide näitus ja Tartu Kunstikooli fondi ehk vilistlaste näitus. Ette registreerumine pole vajalik. Tuurid algavad kell 15 ja 16 Eha õppehoone eest.

TÖÖTUBA

Enda õpilasi, töötajaid ja teisi Tartu Kunstikooli sõpru ootame Liivika Põvat-Strausi juhendatud kübarate joonistamise töötuppa - lisainfo ja registreerumine SIIN. Kübarate joonistamise töötoas teeme väikese rännaku ajas tagasi läbi vintage-kübarate joonistamise.

LAAT!

Festivali suurim sündmus on 17. mail kell 15.00-17.30 toimuv laat. Laat toimub Karlova kooli ja Tartu Kunstikooli vahele jääval staadionil. Ootame teid kogu perega laadamelu nautima! Väljas on nii kolme kooli müüjad-esinejad kui ka Lille Noortekeskus.

MAJATUURID

TÖÖTUBA