Uudised

Kandideeri kunstnik-kujundaja jätkuõppesse! 10. detsember


Soovid oma kujundaja oskusi proovile panna ning saada juurde inspiratsiooni ja uusi kogemusi? Soovid teostada oma unistuste projekti? Siin on Sulle midagi
Alanud on vastuvõtt kunstnik-kujundaja (KUKU) jätkuõppesse Tartu Kunstikoolis!

Kui Sul on all 4. tase stilisti, kujundusgraafiku, illustraatori, dekoraatori või 3D modelleerija erialal, ükskõik, kas koolis või töökogemusega saavutatuna, siis tule ja täienda end aastake meie koolis. Siin Sa saad uusi kontakte, värskema portfoolio ja avastad uusi oskusi. 

Õpe on oma olemuselt statsionaarne, millest üks osa veedetakse koolis kontakttundides ning teine osa iseseisvalt või tiimitööd tehes. Õppe jooksul tehakse kaks projekti, üks meeskondlik ja üks individuaalne, mille õppur valib ise. Projektiks võib olla näiteks töö kliendile, oma toote või teenuse loomine või oma brändi väljaarendamine. Kogu protsessi toetab meeskondlik coachimine.

Õppe edukal läbimisel omistatakse õppurile 5. taseme kutsetunnistus. Õpe on tasuta.

Täpsem info sisseastumise kohta kodulehel
Kandideerida on võimalik kuni 2. märtsini 2020.

Jätkuõppe nõustamispäevad on: 12.12.2019 kell 16 - 17; 13.01.2020 kell 16 - 17; 14.02.2020 kell 16 - 17 Tartu Kunstikoolis, Eha 41.

Soovid oma kujundaja oskusi proovile panna ning saada juurde inspiratsiooni ja uusi kogemusi? Soovid teostada oma unistuste projekti? Siin on Sulle midagi
Alanud on vastuvõtt kunstnik-kujundaja (KUKU) jätkuõppesse Tartu Kunstikoolis!

Kui Sul on all 4. tase stilisti, kujundusgraafiku, illustraatori, dekoraatori või 3D modelleerija erialal, ükskõik, kas koolis või töökogemusega saavutatuna, siis tule ja täienda end aastake meie koolis. Siin Sa saad uusi kontakte, värskema portfoolio ja avastad uusi oskusi. 

Õpe on oma olemuselt statsionaarne, millest üks osa veedetakse koolis kontakttundides ning teine osa iseseisvalt või tiimitööd tehes. Õppe jooksul tehakse kaks projekti, üks meeskondlik ja üks individuaalne, mille õppur valib ise. Projektiks võib olla näiteks töö kliendile, oma toote või teenuse loomine või oma brändi väljaarendamine. Kogu protsessi toetab meeskondlik coachimine.


Õppe edukal läbimisel omistatakse õppurile 5. taseme kutsetunnistus. Õpe on tasuta.

Täpsem info sisseastumise kohta kodulehel
Kandideerida on võimalik kuni 2. märtsini 2020.

Jätkuõppe nõustamispäevad on: 12.12.2019 kell 16 - 17; 13.01.2020 kell 16 - 17; 14.02.2020 kell 16 - 17 Tartu Kunstikoolis, Eha 41.