Uudised

DETSEMBER 2022 Kunstikoolis 03. jaanuar madleen


Head uut aastat Tartu Kunstikooli poolt!

Detsembris korraldasime traditsioonilise Tartu Kunstikooli jõululoosi. Aitäh kõigile osalejatele! Tulemused, auhinnad, sponsorid ja stipendiaadid leiad SIIT.

Möödunud aasta Tartu Kunstikooli jõulukaardid said trükitud Pallase raamatukoguat pärinevate vanade luuleraamatute lehekülgedele ning kleebitud Bookmillist pärinevatele paberiülejääkidele.

Ukraina sõjapõgenikud on nii meie töötajatel kui ka õpilastel ikka mõttes. Avame ukraina noorte õppegrupi Tallinnas. Ootame ukraina noori gruppi registreeruma. Esimesed infopäevad toimuvad juba 6. jaanuaril ja 13. jaanuar. Lisaks osalesid meie õpilased 2022.a sügisel rahvusvahelises graafikavahetuse projektis, millega sooviti Ukrainat toetada. Detsembris avasime projekti tulemusena valminud näituse "Nähtamatu".

Meie koolimajja sai detsembris üles teinegi näitus. Tegemist on visuaalse mõtlemise näitusega, mis sai samuti loodud koostööprojekti käigus.

Saame oma õpilaste üle taas uhked olla! Meie esimese kursuse stilistid osalesid Tartu noorte moeshowl "Back to the future. Tagasi tulevikku" ning võitsime peaauhinna.

Detsembris korraldasime oma majas Liivimaa Kutsekoolide mälumängu. Osalesid Kehtna kutsehariduskesus, Olustvere kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus, Räpina Aianduskool, Järvamaa Kutsehariduskeskus ja Valgamaa Kutsehariduskeskus. 

 

Head uut aastat Tartu Kunstikooli poolt!

Detsembris korraldasime traditsioonilise Tartu Kunstikooli jõululoosi. Aitäh kõigile osalejatele! Tulemused, auhinnad, sponsorid ja stipendiaadid leiad SIIT.

Möödunud aasta Tartu Kunstikooli jõulukaardid said trükitud Pallase raamatukoguat pärinevate vanade luuleraamatute lehekülgedele ning kleebitud Bookmillist pärinevatele paberiülejääkidele.

Ukraina sõjapõgenikud on nii meie töötajatel kui ka õpilastel ikka mõttes. Avame ukraina noorte õppegrupi Tallinnas. Ootame ukraina noori gruppi registreeruma. Esimesed infopäevad toimuvad juba 6. jaanuaril ja 13. jaanuar. Lisaks osalesid meie õpilased 2022.a sügisel rahvusvahelises graafikavahetuse projektis, millega sooviti Ukrainat toetada. Detsembris avasime projekti tulemusena valminud näituse "Nähtamatu".

Meie koolimajja sai detsembris üles teinegi näitus. Tegemist on visuaalse mõtlemise näitusega, mis sai samuti loodud koostööprojekti käigus.

Saame oma õpilaste üle taas uhked olla! Meie esimese kursuse stilistid osalesid Tartu noorte moeshowl "Back to the future. Tagasi tulevikku" ning võitsime peaauhinna.

Detsembris korraldasime oma majas Liivimaa Kutsekoolide mälumängu. Osalesid Kehtna kutsehariduskesus, Olustvere kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus, Räpina Aianduskool, Järvamaa Kutsehariduskeskus ja Valgamaa Kutsehariduskeskus.