Uudised

Avatud uste päev 25. aprill 08. aprill madleen


REGISTREERU ÜRITUSELE SIIN

Üritus algab kell 12:00 Tartu Kunstikooli peamajas Eha 41. Neljandal korrusel ruumis 402. Kõigepealt jagatakse kõigile osalejatele üldine kooli vastuvõtu info. On võimalus küsimusteks. Tutvustamisele tuleb ka uus kestlike tehnoloogiate õppekava!

Seejärel on teil võimalik valida üks meie erialadest, millega meie õpilaste ja õpetajate abil lähemalt tutvust teha. NB! Meie kujundusgraafika ja 3D osakonnad asuvad peamajast 20min jalutuskäigu kaugusel Aparaaditehases. Kui soovite just nende erialadega tutvuda, arvestage selle väikese liikumispausiga (meie õpilased juhatavad teid kohale ja on teiega koos).

 

Meie ürituse piirarv on 50 inimest! Ruumid kahjuks rohkem ei mahuta.

 

Kui sa seekordsele üritusele ei mahu, on sul võimalus osaleda järgnevatel avatud uste päevadel:

  • 10. mai kestlike tehnoloogiate tutvustuspäev
  • 30. mai kell 12:00 kohapeal

REGISTREERU ÜRITUSELE SIIN

Üritus algab kell 12:00 Tartu Kunstikooli peamajas Eha 41. Neljandal korrusel ruumis 402. Kõigepealt jagatakse kõigile osalejatele üldine kooli vastuvõtu info. On võimalus küsimusteks. Tutvustamisele tuleb ka uus kestlike tehnoloogiate õppekava!

Seejärel on teil võimalik valida üks meie erialadest, millega meie õpilaste ja õpetajate abil lähemalt tutvust teha. NB! Meie kujundusgraafika ja 3D osakonnad asuvad peamajast 20min jalutuskäigu kaugusel Aparaaditehases. Kui soovite just nende erialadega tutvuda, arvestage selle väikese liikumispausiga (meie õpilased juhatavad teid kohale ja on teiega koos).

 

Meie ürituse piirarv on 50 inimest! Ruumid kahjuks rohkem ei mahuta.

 

Kui sa seekordsele üritusele ei mahu, on sul võimalus osaleda järgnevatel avatud uste päevadel:

  • 10. mai kestlike tehnoloogiate tutvustuspäev
  • 30. mai kell 12:00 kohapeal