Algab disainKUVA vastuvõtt 21. mai madleen

Kui sa pole oma edasise õpitee osas veel päris kindel, otsid võimalust oma vaheaastat praktiliselt sisustada, vajad tulevaste õpingute jaoks täiendavat keeleõpet või valdkonnas vajaminevaid oskusi või tahaksid teada, kas disainieralad sobiksid just sulle, siis ootame sind disaini kutsevalikuaastale disainKUVA!

Õpe toimub läbi kunsti- ja disainiprojektide, aga sa ei pea olema nendes valdkondades varem õppinud. Õppimine toimub multikultuurses grupis, kus võivad kõrvuti õppida eesti, vene ja ukraina emakeelega õppijad. Õppimine toimub eesti keeles, vajadusel pakume eesti keele lisatunde.

Vastu võetakse kaks gruppi, kokku 45 õpilast:

• 15 õppijat võetakse 60 EKAP õppekavale, õppetöö kestus 10 kuud, õppe asukoht Tartu
  • 30 õppijat võetakse 60 EKAP õppekavale, õppetöö kestus 10 kuud, õppe asukoht Tallinn

Õppetöö algab mõlemal grupil 02.09.2024.

Loe vastuvõtu kohta lisaks ja registreeru SIIN!

Vastu võetakse kaks gruppi, kokku 45 õpilast:

Õppetöö algab mõlemal grupil 02.09.2024.

Loe vastuvõtu kohta lisaks ja registreeru SIIN!