AASTA KUTSEÕPETAJA: Kalli Kalde 12. oktoober madleen

Tartu linna aasta kutseõpetaja tiitli pälvis Tartu Kunstikooli üldkunsti ainete õpetaja Kalli Kalde!

Kalli on Tartu Kunstikooli vilistlane, graafik ja maalikunstnik. Tartu Kunstikoolis on ta õpetanud juba alates 1991. aastast. Kalli on meie üldkunsti õppe südametunnistus ja järjepidevuse kandja.

Kalli on aktiivse kunstnikuna heaks eeskujuks nii õpilastele kui kolleegidele. Õpetajana on ta asjatundlik, konkreetne, rahuliku lähenemisega ja loominguline. Kui Kalli naeratab, läheb kogu ruum särama. Kalli on ka kirglik maailmarändur.

Muuhulgas korraldas Kalli Tartu Kunstikooli 70. juubeli vilistlaste maalinäituse ERMis.