Uudised

20 aastat Tartu Kunstikooli juhtimist! 08. september


Sel aastal täitub 20 aastat kooli juhtimist meie kooli direktoril Kadi Kreisil! 

"Meie majja tuleb igal aastal uus põlvkond, 15-16-aastased noored, kellelt on alati midagi õppida: kuidas nad õpivad, kuidas tajuvad maailma. Oskus noorte pealt õppida ongi kunstikooli arengu alus. See on meie suur eelis näiteks tavaliste ettevõtete ees, kus noored sulavad igas vanuses töötajate hulka."

Loe rohkem intervjuust Kadiga aastast 2013. 

Suured õnnesoovid juubeli puhul Kadile ja lennukaid ettevõtmisi järgnevateks aastateks! :) 

Sel aastal täitub 20 aastat kooli juhtimist meie kooli direktoril Kadi Kreisil! 

"Meie majja tuleb igal aastal uus põlvkond, 15-16-aastased noored, kellelt on alati midagi õppida: kuidas nad õpivad, kuidas tajuvad maailma. Oskus noorte pealt õppida ongi kunstikooli arengu alus. See on meie suur eelis näiteks tavaliste ettevõtete ees, kus noored sulavad igas vanuses töötajate hulka."

Loe rohkem intervjuust Kadiga aastast 2013. 

Suured õnnesoovid juubeli puhul Kadile ja lennukaid ettevõtmisi järgnevateks aastateks! :)