15.-19.06 on võimalik esitada portfoolioid ja avaldusi peamajas 09. juuni

Head sisseastujad!

Seoses sisseastumistega on võimalik tuua portfoolioid digitaalsel ja füüsilisel kujul kunstikooli peamajja. Samuti abistame vajadusel SAISi avalduse sisestamisega.

Kui sa soovid kohapeal avaldust esitada, siis ole hea ja võta kaasa dokumendifoto, motivatsioonikiri ja alaealise puhul lapsevanema nõusolek.

Ootame teid 15. - 19. juuni kell 10-15 Tartu Kunstikoolis (Eha 41). Leiad meid kooli fuajeest!

Head sisseastujad!