Uuenenud juhised seoses COVIDi levikuga 19. ноября madleen

Alates 01.11 on koolis muutunud reeglid seoses koroonaviiruse levikuga.

Tartu Kunstikooli vaktsineeritus 31.10.21 seisuga:

• Õpilased 72%
  • Töötajad 90%

Kool on avatud

Alates 01.11.21 toimub meil kiirtestimine.

Kanname maske

Soovitame tungivalt kanda maski või visiiri. Palume õpetajatel olla eeskuju.

Testime ennast

Palume nii õpilasetel, õpetajatel kui ka töötajatel ennast kiirtestida kaks korda nädalas: esmaspäeval ja neljapäeval. See aitab meil ennast hoida ja võimalikult ohutult koolis käia. Testimine ei ole kohustus, vaid võimalus aidata hoida koolimajas turvalist õpikeskkonda. Igaüks testib ennast ise kooli võimaldatud testidega. Testi reedesel päeval koju kaasa, et teha see esmaspäeva hommikul kodus ära. Kes seda ei soovi, saab testi teha koolis. Testi saab fuajeest. Tulge palun 15 minutit enne tundide algust kohale, et jõuaksite ennast testida. Kui su tunnid ei alga 9.15, vaid hiljem, saad testi IV korruselt Gerli käest. Keskhariduse baasil ja 5. taseme õppijatele korraldame testimise nende esimesel õppetööpäeval. Teste toome nii Aparaaditehase õpperuumidesse kui ka Eha 41 ruumidesse.

Kelle test on positiivne või kellel on haigustunnused, peavad jääma koju ja pöörduma perearsti või kooliõe poole. Kooliõe ja perearsti Aija Landõri kontakt: 742 3547

Koos saame kooli turvalisena hoida.

Värskendame infot vastavalt olukorrale või vähemalt kord nädalas.

Loe lähemalt, kuidas käituda nakkusjuhtumi korral koolis SIIT.

Alates 01.11 on koolis muutunud reeglid seoses koroonaviiruse levikuga.

Tartu Kunstikooli vaktsineeritus 31.10.21 seisuga:

• Õpilased 72%
  • Töötajad 90%

Kool on avatud

Alates 01.11.21 toimub meil kiirtestimine.

Kanname maske

Soovitame tungivalt kanda maski või visiiri. Palume õpetajatel olla eeskuju.

Testime ennast

Koos saame kooli turvalisena hoida.

Värskendame infot vastavalt olukorrale või vähemalt kord nädalas.

Loe lähemalt, kuidas käituda nakkusjuhtumi korral koolis SIIT.