TK INFOTUND: kunstikutseharidus peale põhikooli 21. апреля madleen

11. mail kell 16.00 toimub infotund põhikooli lõpetajatele ja lapsevanematele.

Kui kutseharidus peale põhikooli lõppu, ERITI veel kunstikutseharidus, tundub võrreldes gümnaasiumiharidusega hirmutav ja suurte riskidega, siis tule võta osa meie infotunnist ja saa targemaks!

Tartu Kunstikooli töötajad, õpilased ja vilistlased räägivad ausalt ja südamest ära, mis tunne on põhikooli baasil meie koolis õppida, mida siin tegelikult õpib, kellele see on (ainu)õige valik ning kuidas kunstikutseharidusega edu saavutada.

Lisaks põnevale kuulamisele on teil võimalus saada vastused oma kripeldavatele küsimustele.

Tule kummutame koos müüdid kunstikutsehariduse kohta! Üritusega saad end kursis hoida ka meie Facebooki üritusel.

KOHTUME SIIN: meet.google.com/ygg-kkrw-ggw

KOHTUME SIIN: meet.google.com/ygg-kkrw-ggw