Новости

Tartu Kunstikooli avatud uste päev 27. veebruaril 15. февраля


Kool hakkab läbi saama ja mõtled, kuhu õppima minna ja millist eriala? Oled kooli ammu lõpetanud, aga tahaksid midagi juurde õppida? Tartu Kunstikoolis saad valida 3D kunstnik-kujundaja, stilisti, dekoraatori ja kujundusgraafiku erialade vahel. Õppesse saab astuda nii põhihariduse kui ka keskhariduse baasil. 

Tule tutvu meie kooliga juba 27. veebruaril avatud uste päeval. Alustame kell 12.00. Tutvustamisele tulevad õppekorraldus, portfooliod, sisseastumine, stilisti, 3D kujundaja, dekoraatori ja kujundusgraafika erialad ning toimuvad ringkäigud majas.

Ringkäigud toimuvad nii eesti kui ka vene keeles. 

Kell 14.30 toimub kõigile huvilistele ka väike VR töötuba kolmandal korrusel. Töötoa käigus on võimalik VR prillidega joonistada, ehitada ja muid vimkasid teha. Töötuppa ennast registreerima ei pea - tule kohale ja vaata oma silmaga üle.

Avatud uste päev toimub aadressil Eha 41. Kui sel korral ei saa liituda, siis pole hullu - 23. aprillil ja 4. juunil on samuti meie uksed valla tutvumiseks.

Tule üksi või sõbraga - avatud ustel näeme!

Hoia silma peal ka FB sündmusel!

Kujundus: Virgylia Soosaar

Kool hakkab läbi saama ja mõtled, kuhu õppima minna ja millist eriala? Oled kooli ammu lõpetanud, aga tahaksid midagi juurde õppida? Tartu Kunstikoolis saad valida 3D kunstnik-kujundaja, stilisti, dekoraatori ja kujundusgraafiku erialade vahel. Õppesse saab astuda nii põhihariduse kui ka keskhariduse baasil. 

Tule tutvu meie kooliga juba 27. veebruaril avatud uste päeval. Alustame kell 12.00. Tutvustamisele tulevad õppekorraldus, portfooliod, sisseastumine, stilisti, 3D kujundaja, dekoraatori ja kujundusgraafika erialad ning toimuvad ringkäigud majas.

Ringkäigud toimuvad nii eesti kui ka vene keeles. 

Kell 14.30 toimub kõigile huvilistele ka väike VR töötuba kolmandal korrusel. Töötoa käigus on võimalik VR prillidega joonistada, ehitada ja muid vimkasid teha. Töötuppa ennast registreerima ei pea - tule kohale ja vaata oma silmaga üle.

Avatud uste päev toimub aadressil Eha 41. Kui sel korral ei saa liituda, siis pole hullu - 23. aprillil ja 4. juunil on samuti meie uksed valla tutvumiseks.

Tule üksi või sõbraga - avatud ustel näeme!

Hoia silma peal ka FB sündmusel!

Kujundus: Virgylia Soosaar