Tartu Kunstikooli fond

Tartu Kunstikooli fond on parimate õpilastööde varamu, mida kasutatakse õppematerjalina tundides ja näituste korraldamiseks. Fondi töid on ka asutustele välja laenutatud. 70 aasta jooksul on fondi kogutud väga erinevaid töid, sest Tartu Kunstikoolis on õpetatud paljusid erialasid. Fondis on joonistusi, plakateid, plaadiümbriste jms kujundusi, maale, kirjaõpetuse töid, nahkehistöid, plast- ja nahkobjekte, puitu, mööblit ja skulptuure alates aastast 1951 kuni tänapäevase arvutigraafikani ning animatsioonideni välja.

Tartu Kunstikooli fondi saab vaadata siit.

Tartu Kunstikooli fondi saab vaadata siit.