Новости

Tartu Kunstikooli õpetajate tunnustused 04. октября


Tänase õpetajate päeva tähistamise valguses on Tartu Kunstikoolil põhjust pisut rohkem tähistada!

Nimelt tunnustatakse meie kooli õpetajat, Karin Rummot, koos mitmete teiste pedagoogidega Tartu linna õpetaja elutöö preemiaga!

Karin-Katja Rummo on olnud kogu oma elu õpetaja, kes on oma töö ja energia pühendanud eesti keele ja kultuuri õpetamisele. Õpetades kutsekoolis on ta hoolitsenud noorte kunstnike ja kujundajate maailmapildi rikastamise eest ning arendanud kujundusvaldkonna erialakeelt. Mitmetest tema õpilastest on sirgunud Tartu, Eesti ja Euroopa kultuurkandjaid. Tunnustus antakse üle Tartu linna ja maakonna haridustöötajate tänuüritusel, mis toimub 9. oktoobril Tartu Ülikooli aulas.

Lisaks sellele saavad ministri tänukirja pühendusega tehtud töö eest meie kooli töötajad Vilja Vendelin-Reigo ja Piret Paluteder! Neid tänatakse 11. oktoobril Liivimaa õpetajate tänuüritusel.

Palju õnne Tartu Kunstikooli pere poolt! :) 

Tänase õpetajate päeva tähistamise valguses on Tartu Kunstikoolil põhjust pisut rohkem tähistada!

Nimelt tunnustatakse meie kooli õpetajat, Karin Rummot, koos mitmete teiste pedagoogidega Tartu linna õpetaja elutöö preemiaga!

Karin-Katja Rummo on olnud kogu oma elu õpetaja, kes on oma töö ja energia pühendanud eesti keele ja kultuuri õpetamisele. Õpetades kutsekoolis on ta hoolitsenud noorte kunstnike ja kujundajate maailmapildi rikastamise eest ning arendanud kujundusvaldkonna erialakeelt. Mitmetest tema õpilastest on sirgunud Tartu, Eesti ja Euroopa kultuurkandjaid. Tunnustus antakse üle Tartu linna ja maakonna haridustöötajate tänuüritusel, mis toimub 9. oktoobril Tartu Ülikooli aulas.

Lisaks sellele saavad ministri tänukirja pühendusega tehtud töö eest meie kooli töötajad Vilja Vendelin-Reigo ja Piret Paluteder! Neid tänatakse 11. oktoobril Liivimaa õpetajate tänuüritusel.

Palju õnne Tartu Kunstikooli pere poolt! :)