Новости

Tartu Kunstikooli ja Fontese koolitus 22.-23. augustil Tartu Kunstikoolis. Märksõnad: mentorlus ja tiimicoachimine 27. июня piret

Kas oled end kunstniku või loomeettevõtjana leidnud olukorras, kus sult oodatakse tuge, oma oskuste edasiandmist või õpetamist?

Kuidas siis toimida?

Kas sa tahad võtta õpipoissi või praktikanti?

Kas sa töötad (loomingulises) meeskonnas?

Kas sa töötad küll üksi, kuid töö ja tegevus viivad sind aeg-ajalt tiimi ja sa vajad selleks puhuks oskusi?

Kuidas siis toimida?

Tartu Kunstikool ja Fontes korraldavad lühikese, kuid praktilise koolituse, mis annab mõned tööriistad ja -võtted, näpunäited, kuidas sellistes olukordades paremini toime tulla.

Märksõnad: mentorlus, coachimine, tiimicoachimine.

Koolitus on osa projektist "TK-prax 2.0", mis arendab Tartu Kunstikooli praktikabaasi, et pakutav haridus vastaks rohkem tööandjate vajadustele ja õppijate praktika juhendatud kaasaegseid meetode kasutades. Projekt arendab praktikapartnerite võrgustikku ja valdkonnasisest koostöist kultuuri, et see seoks ettevõtjaid omavahel, toetaks selle uusi liikmeid ning integreeriks võrgustikku ka kooli õpetajaid. Koolitust rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Koolitajad: Piret Jamnes ja Tiiu Allikvee (Fontes), Kadi Kreis ja Juta Vallikivi (Tartu Kunstikool).

Koolitus toimub 22.-23. augustil 2019, Tartu Kunstikoolis, Eha 41, Tartu

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus on TASUTA!

Vajadusel on olemas ka majutus Tartus.

Registreerimine: https://koolitus.edu.ee/training/2581

või võtke ühendust

MARIA LANG, maria.lang@tartukunstikool.ee 37253424196

Kas sa tahad võtta õpipoissi või praktikanti?

Kas sa töötad (loomingulises) meeskonnas?

Kuidas siis toimida?

Märksõnad: mentorlus, coachimine, tiimicoachimine.

Koolitus toimub 22.-23. augustil 2019, Tartu Kunstikoolis, Eha 41, Tartu

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus on TASUTA!

Vajadusel on olemas ka majutus Tartus.

Registreerimine: https://koolitus.edu.ee/training/2581

või võtke ühendust