Новости

Avatakse töökohapõhise õppe grupp (õppetöö september 2019 kuni juuni 2020). Ootame kooli vilistlasi ja teisi kunstiharidusega õppijaid! 14. мая piret

Õppetöö toimub septembrist 2019 kuni juunini 2020. Õppegruppi võetakse vastu 10-15 inimest. Grupp saab kokku 1-2 korda kuus ja otsustab ise, mida õpib. Õppetöö sarnaneb klubilisele tegevusele, mille kõige suuremaks kasuteguriks on suhtlemine oma eriala inimestega.

Avatakse töökohapõhise õppe grupp Tartu Kunstikoolis (september 2019 kuni juuni 2020)

Kallid Tartu Kunstikooli vilistlased ja teised kunstieriala õppinud spetsialistid!

Kutsume teid jälle kooli. Käite tööl? Väga hea! Saate tulla töökohapõhiselt õppima. Mida see tähendab? Seda, et käite tööl edasi ja täiendate oma oskusi käies töö kõrvalt koolis. Koolis ei käida iga päev vaid 1-2 korda kuus.

Töömaailm vajab mitmekülgsete oskustega inimesi. Tartu Kunstikool innustab proovima uusi asju ja pakub seejuures julgustust ning tuge. Ehk on 3D kujundajal aeg juurde õppida stilistikat või dekoraatoril kujundusprogramme? Õppekava saab ise kokku panna vastavalt oma vajadustele. Koolis pakutavast saab võtta aineid, mis aitavad teid töö- ja erialaselt edasi areneda.

Õppetöö toimub septembrist 2019 kuni juunini 2020. Õppegruppi võetakse vastu 10-15 inimest. Grupp saab kokku 1-2 korda kuus ja otsustab ise, mida õpib. Õppetöö sarnaneb klubilisele tegevusele, mille kõige suuremaks kasuteguriks on suhtlemine oma eriala inimestega. Saab õppida üksteiselt ning erialastelt mentoritelt.

Õppijad saavad Erasmus+ rahastuse toel minna stažeerima lühemaks või pikemaks ajaks Euroopasse (Island, Soome jne). See on hea võimalus teha praeguses töös vahepaus ning minna end täiendama pakutavatesse partnerkoolidesse või ettevõtetesse. Välismaal stazeerimise kulud (sõidupiletid ja öömaja) kaetakse.

Aastane õpe liigutab teid kujundaja kutsestandardi 4. tasemelt 5. tasemele. Kutsestandardid on loodud kujundaja professionaalse arengu toetamiseks ja 5. taseme kujundajad on juba meisterkujundajad.

Kirjuta: piret.paluteder@tartukunstikool.ee hiljemalt 28. maiks 2019

Kirjuta: piret.paluteder@tartukunstikool.ee hiljemalt 28. maiks 2019