Õppetöö septembri algul toimub talgutena 27. августа piret

Õppetöö talgute vormis septembris 2018. Täiendav info tuleb esimesel koolipäeval, 3. septembril infotundides!

Esimene kursus põhikooli baasil (PHB). Talgud on Kihelkonnas Saaremaal 10.-13. septembril, ca 45 inimest. Buss stardib esmaspäeval, 10. septembril kell 9.00 Tartust kooli juurest. Transpordi ja majutuse eest põhikooli baasil õppijad Kihelkonna-talgutel tasuma ei pea. Üle 20-ne aastased põhihariduse baasil õppijad tasuvad toitlustamise eest ise (7 toidukorda 4 päeva jooksul kokku 14.- eurot) võimalusel kas Kihelkonna kooli sööklas või toovad toiduraha praktikate koordinaatorile (Piret Paluteder 4. korrusel). Kaasa võtta tööriided ja -jalanõud, mis võivad määrduda või värviga kokku saada!

Esimene kursus kujundajad ja stilistid keskkooli baasil (KHB). Talgud on Vidrikel Kivi talus 6.-7. september, ca 25 inimest. Kaasa sõidab kursusejuhendaja Tiit Lepp.

Esimene kursus 3D-kujundajad keskkooli baasil (KHB). Talgud on Põlva vallas Uibujärvel Loovusaidas 10.-11. septembril, ca 15 inimest. Kaasa sõidab kursusejuhendaja Anton Aunma.

Täiskasvanud õppijad keskhariduse baasil (KHB) sõidavad talgutele ja tagasi liinibussidega (piletid KODUST talgutele ja tagasi alles hoida, need maksab kool kinni) või organiseerivad endale muu transpordi (bensiinikulu õppijatele ei kompenseerita) . Töökindad/riided kaasa! Kord päevas saab talgusuppi. Muu söögi võtavad täiskasvanud õppijad (KHB) ise kaasa. Täpsem info tuleb juhendajalt, kes kaasa sõidab.