Põhikoolijärgsete sisseastujate infotund 06. марта madleen

Kutseharidus peale põhikooli - võimalus valida

Tere, põhikooli lõpetaja ja lapsevanem!

Kutseharidus tähendab võimalust valida individuaalne karjääritee. Peale kooli lõppu on õpilasel võrdne võimalus valida, kas tööelu või edasiõppimine (nii kutse- kui ka kõrghariduses) või õppimine ja töötamine samaaegselt.

Õppija/noore valikuid toetatakse juba koolis läbi praktika, projektide, karjäärinõustamise, valikainete ja riigieksamite tegemise võimaluse.

Teil või teie lapsel on tekkinud huvi tulla peale põhikooli lõpetamist kutseharidusse suunduda, aga te ei tea, mida see täpselt endast kujutab? Kaua kestab õpe, millise hariduse omandate, milline võiks välja näha teie tulevik peale kutsekooli lõpetamist?

Tule ja saa targemaks, milline õpe ootab teid ees Tartu Kunstikoolis peale põhikooli lõppu ning millised uksed see tulevikus avab.

Infotund põhikoolijärgsetele sisseastujatele toimub Google Meetis 9. märtsil kell 16:30 meet.google.com/qwd-jwdd-qiq

Loovus viib lahenduseni!

Oskused annavad vabaduse!

Töö autor: Ander Peedumäe

Tere, põhikooli lõpetaja ja lapsevanem!

Loovus viib lahenduseni!

Oskused annavad vabaduse!