Koolitused

Täienduskoolituskursused

Tasuta täienduskoolituskursused 2018 aastal

Kursusi rahastab :

Tootefotograafia kursus 40 ak tundi. Õpetaja Tiit Lepp. T ja N 16:30-19:30  Alates 18.september kuni 18.oktoober. Tartu Kunstikoolis. Õppekava

Loomeettevõtlusega alustamine: toode, teenus, klient 40 ak kontakttundi+40 iseseisva töö tundi. September-november neljapäeva õhtuti Tartu Kunstikoolis 8 x 5 ak tundi.  6.sept - 15.nov (vahele jääb 3 nädalat 4. 18. ja 25. okt)
Juhendajad: Aet Kingsepp ja Juta Vallikivi.   Õppekava.  Koolitus toimub TOY-meetodil, mille kohta saab lugeda siin.

Toote disainimise alused 64 ak tundi. Erinevad õpetajad.
2.nov-8.dets R (4x) kell 16-19 L (6x) 10-17  Tartu Kunstikoolis.
Õppekava.

3D joonestusprogrammi Sketchup algkursus  20 tundi. Õpetaja Siim Soonsein
Toimub: 27.-30.august Eha tn kell 16-20 Õppekava

Väljaspool Tartut toimuvad kursused:

Sissejuhatus tüpograafiasse: kirja kasutamine firmagraafikas ja turunduses 20 ak tundi. Õpetaja Deniss Jershov. Toimub vene keeles ja sügisel Jõhvis, Kutse 13. Õppekava

Sissejuhatus toote disainimisse 20 ak tundi. Õpetajad Kadi Kreis ja Janika Nõmmela Semjonov. Sügisel. (Lääne-Virumaal või Pärnumaal) Õppekava.

LINK EELREGISTREERIMISE LEHELE

Registreerimise juhend:
Palun täitke eelregistreerimise vorm
Eelregistreerunutega võtame kursuse toimumisaja lähenemisel ühendust ja saadame avalduse vormi.

Avalduse saatnud isikute hulgast valitakse kursusel osalejad 1 nädal  enne kursuse toimumist ja antakse avalduse saatnud isikutele teada.