Projektid

STEAM laborid

Projekti nimi: STEAMlaborid

Toimumise aastad: 2018-2020

Meede:  „Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“

Projekti number:  2014-2020.1.03.17-0056

Kogumaksumus: 159304.65

Projektijuht: Margit Allekõrs

Tartu Kunstikool, Miina Härma Gümnaasium ja Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium pakuvad oma õpilastele valikuid ja koostöövõimalusi sidudes õppetöös STEM ained (loodusteadus ja tehnoloogia) tänapäevaste disaini ja kunsti tehnoloogiatega (multimeedia, kujundusgraafika, 3D jne). Projekti raames rajatakse STEAM laborid koolide ühiskasutusse. Koostatakse ja testitakse metoodilised õppevarad. Õppetöö läbiviimist toetavad disainmõtlemise tööriistad, meeskondliku õppe metoodika TOY ja digivahendite kasutamine.

03.-.04.09. toimus koostöös TÜ Haridusuuenduskeskuse ja Helsingi Ülikooli LUMA keskusega sissejuhatav STEAM metoodikaseminar.

More cooperation and partners

Koos ettevõtlikuks!

Tartu Kunstikool korraldab projekti "Koos ettevõtlikuks!" ettevõtlusõppega seotud õpetajatele õpikogukonna mudelduslaagrid. Eriti teretulnud on koolide tiimid, kuid võimalik on ka osaleda üksinda oma koolist.

Laagrid toimuvad 3.-5.oktoober 2018; 30.jaanuar-1. veebruar 2019; 22.-24.mai 2019
Kandideerimise eelduseks on võimalus osaleda kõigis laagrites ja valmidus koostada/uuendada viimaseks laagriks  kooli ettevõtlusõppemooduli rakenduslik ainekava. Selle tegevuse toetamiseks käesolev õpikogukogukond kokku kutsutaksegi.

Õpikogukonda mahub 16 inimest.

Info: Juta Vallikivi (juta.vallikivi@tartukunstikool.ee)

Registreerimisleht