Õppetöö

Kutsevaliku aasta. Digikujunduse õpe

REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

Jaanuaris 2020 alustab Tartu Kunstikoolis uus põnev graafilise disaini algkursus!

Millega tegu? Kujundusgraafika õppega (teise taseme kutseõpe).

Mida see endast kujutab? Õppe eesmärk on anda osalejatele mitmekülgsed teadmised, mille abil on võimalik valmistuda töötamiseks või õppimiseks kujundusgraafika või mõnel muul erialal.

Õppeained on jaotatud kolmeks mooduliks: motivatsiooni moodul (loovmõtlemine); digitaalkunsti moodul (kunsti baasoskused, graafiline disain); loominguline projekt (digitaalse disaini projekt koos grupiga ja/või praktika ettevõttes, loomeettevõtluse baasteadmised, turundus sotsiaalmeedias). Täpsemalt saab lugeda ka SIIT.

Kestus? Igal tööpäeval jaanuari algusest juuli alguseni 2020.

Kus? Tartu Kunstikoolis aadressil Eha 41, Tartu.

Kellele? Kujundusgraafikast huvitatud inimestele vanuses 15-29, kes õppe toimumise perioodil ei õpi ega tööta. Eelnev kogemus pole oluline, kuna tegu on algkursusega ja alustame õpingutega täiesti algusest.

Sobid algavale kursusele, kui:

• Oled vanuses 15-29;
  • Ei oma kogemusi kunsti- ja disainivaldkonnas, kuid sooviksid selles osas targemaks ja osavamaks saada;
  • Ei õpi ega tööta;
  • Sa vajad aega ja kohta, et ennast leida.

Kui palju see maksab? Õpe on tasuta. Osalejatele makstakse stipendiumi ning vajadusel lapsehoiuteenuse toetust.

Mis on selle õppe tulemus? Õppes osaleja saab teadmised digitaalse kujundamise võimalustest ning praktiseerib eneseanalüüsi- ja tiimitööoskusi. Õppe läbinud saavad kutseõppe 2. astme tunnistuse. Võimalusel toetab kool õppijat praktikakoha leidmisel või edasisteks õpinguteks valmistumisel.

Kuidas saan kandideerida? Kandideerimine on lihtne. Täida ära ankeet, mille leiad siit -> https://bit.ly/2oZvOLC ning võtame sinuga peagi ühendust. Kandideerimise tähtaeg on 24. november 2019. Kandideerimisele järgneb vestlusvoor, mille osas võtame kandidaatidega ühendust. Vestlusvoorud toimuvad 28.-29. novembril ning ajakava ilmub kodulehele 26. novembril.

Tekkis veel küsimusi? Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust Tartu Kunstikooli telefonil 53335088 või meili teel tk@tartukunstikool.ee.

Õppe jaoks toimub infotund 14. novembril kell 16.00 Tartu Kunstikooli fuajees. Ootame osalema kõiki kursusest huvitunuid (sh ka mentorid, õpetajad, noorsootöötajad, juhendajad jne). Infotunnis seletame lahti täpsemini õppe olemuse, tingimused, vastuvõtu ja see on ka võimalus juba teha majaga tutvust. Tulevik ootab! Vaata lähemalt Facebookist: https://www.facebook.com/events/554957398648450/

Õpe kuulub NEET-noortele suunatud rahvusvahelisse koostööprojekti Competence Opportunities for Digital Employment (CODE). Projekti rahastab EMP ja Norra toetusprogrammi Noorte Tööhõive fond (EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment). Fondi eesmärk on rahastada pilootprojekte, mis toetavad noorte tööleidmist ning selleks väljatöötatud mehhanismide ja metoodikate ülekandmist Euroopa riikide vahel. CODE juhtiv partnerriik on Bulgaaria.

REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

Millega tegu? Kujundusgraafika õppega (teise taseme kutseõpe).

Kestus? Igal tööpäeval jaanuari algusest juuli alguseni 2020.

Kus? Tartu Kunstikoolis aadressil Eha 41, Tartu.

Sobid algavale kursusele, kui:

• Oled vanuses 15-29;
  • Ei õpi ega tööta;
  • Sa vajad aega ja kohta, et ennast leida.