Tartu Kunstikoolis õppijatele konkurss 2017/18. õ-a välispraktikatele 05.06–15.09.2017

Mustri autor: Mariisa Põld

Konkurss 2017/18. õppeaasta välispraktikatele 05.06–15.09.2017!

Välispraktikale saavad kandideerida PHB-õppijad, kes praktika toimumise ajal on vähemalt 2. kursusel, kõik KHB-õppijad ning äsjalõpetanud (aasta jooksul peale kooli lõpetamist, kui ei ole asunud mujale õppima). Osaleda saavad õpilased, kelle õppetöös ei ole võlgnevusi ja kes valdavad inglise (või sihtriigi) keelt piisaval tasemel, et tulla toime võõras keelekeskkonnas ja osaleda praktikategevustes. Enne ja pärast õpirännet tuleb osalejal sooritada inglise või sihtriigi keele test Erasmus+ OLS-keskkonnas.

Ettevõttepraktikad 2017/18:

Education & Mobility, Bilbao, Hispaania –  2 õppijat, 2 kuud
(vt kirjeldust)
Gullkistan Centre for Creativity, Island, loomeresidentuur – 1 õppija, 2 kuud, oma projekt (vt kirjeldust)

Koolipraktikad tööpraktika perioodiga:

Borgarholtsskoli, Reykjavik – 2 õpilast, 2 kuud (vt kirjeldust ja erialasid)
Vision West Nottinghamshire College, Mansfield, Ühendkuningriik – 2 õpilast, 1 kuu (vt kirjeldust ja erialasid)
Plymouth College Of Art, Ühendkuningriik – 2 õpilast, 1 kuu (vt kooli ja erialade kirjeldust)

Soome kool valikust (2 kuud, kokku 4 õpilast):
Hyria Education Hyvinkää või Riihimäki (vt kooli ja erialade kirjeldust)
Sataedu Educational Federation, Nakkila (vt kirjeldust)
Lybecker Institute of Crafts and Design, Raahe (ainult üks praktikakoht!) (vt kirjeldust ja erialasid)