Tartu Kunstikooli säravaimad hetked aastal 2017!

Mustri autor: Mariliis Newsome

Tartu Kunstikooli säravaimad hetked aastal 2017

Tartu Kunstikooli õpilaste (Valeria, Iris, Markus ja Egmond) animafilm võitis noorte kunstibiennaalil Roomas publikuauhinna! Aukirja andis üle Itaalia haridusminister Valeria Fedel. Nathan Ra digimaal tõsteti esile silmapaistva tööna.

Noor Meister 2017 kutsevõistlus näitas, et  Eesti parim graafiline disainer on Tartu Kunstikooli vilistlane Jaagup Susi. Neljanda koha sai Kadi Punnisk.

Koolinoorte arhitektuurikonkursi võit tuli Tartu Kunstikooli! Gümnaasiumi õppijate hulgas sai esimese koha Paula Pakk. Äramärgituks sai Merili Pappel. Paula sai ka Paide linna eripreemia oma töö eest.

PPA korruptsioonitegude büroo ja Tartu Kunstikooli ühistöös valminud rändnäituse „Korruptsiooni mitu nägu“ avamisel superministeeriumis osales justiitsminister Urmas Reinsalu. Rändnäitus oli teemaks Terevisioonis ja Aktuaalse Kaamera uudistes. AK uudised tegi klipi ka näituse tegemisest Tartu Kunstikoolis kohapeal.

Ringvaatesse jõudis Tartu Kunstikooli 24 tunni koomiks! Mette Mari Kaljas ja Roland Seer joonistasid otse-eetris kutsehariduse teemalist koomiksit. AK uudistetoimetus intervjueeris osalejaid ning filmis maratoni algust ja lõppu koolis kohapeal.

Eestimaa õpib ja tänab: Tartu Kunstikoolis töötab Aasta Kutseõppeasutuse Õpetaja Merille Hommik!